PŘEHLED VŠECH ZBÝVAJÍCÍCH UTKÁNÍ TÝMŮ BK DĚČÍN   

A-tým  -  Muži 2.liga  -  Muži SčL  -  Muži Seniorka  -  Muži Křešice  -  Ženy  -  U19 liga  -  U19 region  -  U19 dívky  -  U17 extraliga  -  U17 region  -  U15 liga  -  U14 liga  -  U14 dívky  -  U13  -  U13 dívky  -  U12 A  -  U12 B  -  U12 dívky  -  U11  -  U11 dívky  -  U10

(Zbývající utkání = utkání, u kterých není v databázích webu ČBF uložen výsledek utkání, ve většině případů jsou to dosud nesehraná utkání.)

A-tým - Kooperativa NBL - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1272so 10.12.202218:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínSLUNETA Ústí nad Labem 
18106so 14.1.202317:30SH Ostrava-Tatran
Ostrava
NH OstravaBK ARMEX Děčín 
420so 15.10.202217:45SOU Spojů Kolín
Kolín 4
GEOSAN KolínBK ARMEX Děčín 
19112st 18.1.202318:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínUSK Praha 
529st 19.10.202218:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínSK Slavia Praha 
951so 19.11.202218:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBasket Brno 
846st 2.11.202217:00SH Folimanka
Praha 2
USK PrahaBK ARMEX Děčín 
20117so 21.1.202318:00STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Brno
Basket BrnoBK ARMEX Děčín 
633so 22.10.202217:00Sportovní hala Třebeš
Hradec Králové - Třebeš
Královští sokoliBK ARMEX Děčín 
1484st 23.11.202218:00Sportovní centrum ČUS Nymburk
Nymburk
ERA Basketball NymburkBK ARMEX Děčín 
1059so 26.11.202218:00SH Gymnázia Olomouc
Olomouc
BK REDSTONE OlomouckoBK ARMEX Děčín 
21125so 28.1.202318:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBK REDSTONE Olomoucko 
1586st 28.12.202218:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínGEOSAN Kolín 
1162so 3.12.202218:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBK Opava 
740ne 30.10.202218:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínNH Ostrava 
1695st 4.1.202318:30Hala Slavie Eden
Praha 10
SK Slavia PrahaBK ARMEX Děčín 
22128so 4.2.202318:00Víceúčelová hala Opava
Opava
BK OpavaBK ARMEX Děčín 
1799so 7.1.202318:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínKrálovští sokoli 
1373st 7.12.202217:30hala Sportovní gymnázium
Pardubice
BK KVIS PardubiceBK ARMEX Děčín 
318so 8.10.202218:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínERA Basketball Nymburk 

Muži 2.liga - Český pohár - I. Kolo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
12pá 28.10.2022 
Sokol PražskýVálečníci Děčín 

Muži 2.liga - 2. liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1399so 10.12.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSluneta USK Ústí n.L. 
12465ne 11.12.2022 hala UJEP
Ústí nad Labem
Sluneta USK Ústí n.L.Válečníci Děčín 
17495so 11.2.2023 Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj BK Litoměřice BVálečníci Děčín 
8443so 12.11.2022 SH Královka
Praha 7
CZ.ACADEMYVálečníci Děčín 
18501ne 12.2.2023 ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n.L.Válečníci Děčín 
9450ne 13.11.2022 Sokolovna Vyšehrad
Praha 2
Sokol VyšehradVálečníci Děčín 
21517so 18.3.2023 SH Holubova ul.
Holice
BVK HoliceVálečníci Děčín 
22523ne 19.3.202311:00SH Vysoká nad Labem
Vysoká nad Labem
BK NAPOS Vysoká n.L.Válečníci Děčín 
15484so 21.1.2023 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínKolínsko-kutnohorský BK 
16489ne 22.1.2023 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTesla Pardubice 
6429so 22.10.202212:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Brandýs n.L. 
7435ne 23.10.202213:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSlavoj BK Litoměřice B 
10451so 26.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK NAPOS Vysoká n.L. 
11457ne 27.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBVK Holice 
19510so 4.3.2023 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Vyšehrad 
20515ne 5.3.2023 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínCZ.ACADEMY 
13473so 7.1.2023 SH Folimanka
Praha 2
Sokol ŽižkovVálečníci Děčín 
14479ne 8.1.2023 Sokol pražský
Praha 2
Sokol PražskýVálečníci Děčín 
4417so 8.10.202217:00SH ZŠ Studánka
Pardubice
Tesla PardubiceVálečníci DěčínŠpaček Jan
Havlíček Petr
5424ne 9.10.202210:00SOU Spojů Kolín
Kolín 4
Kolínsko-kutnohorský BKVálečníci DěčínHruša Petr
Barták Matěj

Muži SčL - Severočeská liga - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1248pá 10.2.2023 
Veteránské naděje DěčínBK Teplice A 
520pá 11.11.2022 
BK Teplice AVeteránské naděje Děčín 
830pá 16.12.2022 
Veteránské naděje DěčínBK Baník Most A 
1349pá 17.2.2023 
Veteránské naděje DěčínBK Levharti Chomutov 
1039pá 20.1.2023 
Veteránské naděje DěčínSlovan Varnsdorf 
311pá 21.10.202219:00Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVeteránské naděje Děčín 
621pá 25.11.2022 
BK Levharti ChomutovVeteránské naděje Děčín 
1456pá 3.3.2023 
Slavoj BK Litoměřice CVeteránské naděje Děčín 
935so 7.1.2023 
USK Slavia LiberecVeteránské naděje Děčín 
27pá 7.10.202219:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Veteránské naděje DěčínUSK Slavia LiberecHendrych Jan
Šikner Roman
Tesař Michal
728pá 9.12.2022 
Veteránské naděje DěčínSlavoj BK Litoměřice C 

Muži Seniorka - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
519pá 11.11.202220:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA LounyBK Děčín seniorka 
1038pá 13.1.2023 
BK Děčín seniorkaBK Česká Lípa 
28pá 14.10.202219:30SPŠ spojů
Ústí nad Labem
SkřivánciBK Děčín seniorka 
829pá 16.12.202220:00
BK Děčín KřešiceBK Děčín seniorka 
1350pá 17.2.2023 
ASK LovosiceBK Děčín seniorka 
11pá 18.11.2022 
BK Děčín seniorkaBK Děčín Křešice 
728pá 2.12.202220:00SH Budyně nad Ohří
Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.BK Děčín seniorka 
310pá 21.10.202219:30ZŠ Slovanka
Česká Lípa
BK Česká LípaBK Děčín seniorka 
1456pá 24.2.2023 
BK Děčín seniorkaBA 2006 Roudnice n.L. 
622pá 25.11.2022 
BK Děčín seniorkaASK Lovosice 
1143pá 27.1.2023 
BK Baník Most BBK Děčín seniorka 
1247pá 3.2.2023 
BK Děčín seniorkaBA Louny 
415pá 4.11.2022 
BK Děčín seniorkaBK Baník Most B 
936pá 6.1.2023 
BK Děčín seniorkaSkřivánci 

Muži Křešice - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
517pá 11.11.202219:30ZŠ Slovanka
Česká Lípa
BK Česká LípaBK Děčín Křešice 
1037pá 13.1.202320:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceSkřivánci 
25pá 14.10.202220:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBA Louny 
829pá 16.12.202220:00
BK Děčín KřešiceBK Děčín seniorka 
1349pá 17.2.202320:00SH Budyně nad Ohří
Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.BK Děčín Křešice 
11pá 18.11.2022 
BK Děčín seniorkaBK Děčín Křešice 
725pá 2.12.2022 
BK Baník Most BBK Děčín Křešice 
39pá 21.10.202219:30SPŠ spojů
Ústí nad Labem
SkřivánciBK Děčín Křešice 
1453pá 24.2.202320:00
BK Děčín KřešiceBK Baník Most B 
621pá 25.11.202220:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBA 2006 Roudnice n.L. 
1141pá 27.1.2023 
ASK LovosiceBK Děčín Křešice 
1245pá 3.2.202320:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBK Česká Lípa 
413pá 4.11.202220:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceASK Lovosice 
933pá 6.1.202320:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA LounyBK Děčín Křešice 

Ženy - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
713pá 10.2.202319:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBA Louny 
918pá 10.3.202319:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínLevhartice Chomutov "C" 
35pá 11.11.202219:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBK Teplice 
612so 21.1.2023 
Slavoj LitoměřiceVálečnice Děčín 
23pá 21.10.202218:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA LounyVálečnice Děčín 
815so 25.2.2023 
BK TepliceVálečnice Děčín 
48so 26.11.2022 
Levhartice Chomutov "C"Válečnice Děčín 

U19 liga - Liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1456so 15.10.202215:00Sokolovna Vyšehrad
Praha 2
Sokol VyšehradVálečníci Děčín 
1352ne 16.10.202210:00Sportovní hala Jeneč
Jeneč
Tygři Praha BVálečníci Děčín 
831čt 17.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n. L. 
1141so 19.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínLevharti Chomutov 
1246ne 20.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Sparta Praha 
728so 3.12.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři Praha B 
624ne 4.12.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Vyšehrad 
935so 5.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Klatovy 
1040ne 6.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Jiskra Domažlice 

U19 region - Nadregionální liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1119229so 11.3.2023 
Válečníci Děčín BBA Tygři Louny 
819218so 14.1.2023 
BK SokolovVálečníci Děčín B 
419201so 15.10.202209:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín B 
1319238so 15.4.2023 
Válečníci Děčín BBK Kladno 
1019225so 18.2.2023 
TJ Thermia K. VaryVálečníci Děčín B 
619210so 19.11.2022 Hala 5. ZŠ Kladno
Kladno
BK KladnoVálečníci Děčín B 
1219232so 25.3.2023 
ŠSK SlanýVálečníci Děčín B 
919220so 28.1.2023 
Válečníci Děčín BBK Mariánské Lázně 
1419239so 29.4.2023 
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín B 
519204so 5.11.2022 
Válečníci Děčín BŠSK Slaný 
719211pá 9.12.202219:30Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci Děčín BBA 2006 Roudnice n.L. 

U19 dívky - Nadregionální liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
38(odloženo) hala VOŠ a SŠ
Česká Třebová
SKB Česká TřebováVálečnice Děčín 
1230ne 11.12.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínLoko Liberec 
1333so 14.1.2023 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBC Benešov U19G 
1435ne 15.1.2023 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBC Slaný 
511so 15.10.202215:00Hala TJ Lokomotiva
Liberec 1
Loko LiberecVálečnice Děčín 
2151so 15.4.2023 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBC Kolín 
2254ne 16.4.2023 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínSKB Česká Třebová 
1741so 18.2.2023 Hala TJ Lokomotiva
Liberec 1
Loko LiberecVálečnice Děčín 
921so 19.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBC Kolín 
1024ne 20.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínSKB Česká Třebová 
1947so 25.3.2023 Víceúčelová sportovní hala
Slaný
BC SlanýVálečnice Děčín 
2049ne 26.3.2023 SH Benešov
Benešov
BC Benešov U19GVálečnice Děčín 
1538so 28.1.202314:30hala VOŠ a SŠ
Česká Třebová
SKB Česká TřebováVálečnice Děčín 
1639ne 29.1.2023 SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínVálečnice Děčín 
2460ne 30.4.2023 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínLoko Liberec 
717so 5.11.2022 Víceúčelová sportovní hala
Slaný
BC SlanýVálečnice Děčín 
819ne 6.11.2022 SH Benešov
Benešov
BC Benešov U19GVálečnice Děčín 

U17 extraliga - Extraliga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1142so 10.12.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínGBA Lions Jindřichův Hradec 
1245ne 11.12.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Písek 
13so 12.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Pražský 
831ne 13.11.2022 Sokol pražský
Praha 2
Sokol PražskýVálečníci Děčín 
623so 22.10.202210:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínUSK Praha 
727ne 23.10.202210:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři Praha 
936so 26.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Loko Plzeň 
1039ne 27.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Grizzlies Plzeň 
1351so 7.1.2023 Sportovní hala Jeneč
Jeneč
Tygři PrahaVálečníci Děčín 
1455ne 8.1.2023 SH Folimanka
Praha 2
USK PrahaVálečníci Děčín 
413so 8.10.202216:00Sportovní hala Sokol
Písek
Sokol PísekVálečníci DěčínJeřáb Jan
Dub Michal
518ne 9.10.202211:00Městská sportovní hala
Jindřichův Hradec
GBA Lions Jindřichův HradecVálečníci DěčínDombrovský Filip
Chlup Aleš

U17 region - Nadregionální liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
917087so 10.12.2022 
Válečníci Děčín BBK Teplice 
1017089ne 11.12.2022 
Válečníci Děčín BBA 2006´Roudnice n. L. B 
617077so 12.11.2022 
Válečníci Děčín BLYNX Liberec 
717080ne 13.11.2022 
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf 
317069st 19.10.202218:00Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceVálečníci Děčín B 
1317098so 21.1.2023 
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B 
1417101ne 22.1.2023 
LYNX LiberecVálečníci Děčín B 
417070so 22.10.202213:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
Tygři Louny BVálečníci Děčín B 
817084so 26.11.2022 
Sluneta Ústí n. L. BVálečníci Děčín B 
1217094ne 8.1.2023 
Válečníci Děčín BTygři Louny B 
217065so 8.10.202212:00SH Budyně nad Ohří
Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. BVálečníci Děčín BPoliček Pavel
Jiříček Petr

U15 liga - Liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
14112so 15.10.2022 Sokolovna Vyšehrad
Praha 2
Sokol VyšehradVálečníci Děčín 
887čt 17.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
1197so 19.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Tygři Louny 
12102ne 20.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
573ne 23.10.202209:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín 
13108út 25.10.202217:15Sportovní hala Jeneč
Jeneč
Tygři PrahaVálečníci Děčín 
784so 3.12.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři Praha 
680ne 4.12.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Vyšehrad 
991so 5.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Brandýs n.L. 
1096ne 6.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec 
470út 8.11.202217:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 

U14 liga - Liga - Skupina C

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
13149so 10.12.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTJ Sokol Kbely 
14154ne 11.12.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Sparta Praha 
9132so 12.11.2022 Sportovní hala Jeneč
Jeneč
Tygři PrahaVálečníci Děčín 
10136ne 13.11.2022 Sportovní hala Jeneč
Jeneč
Tygři Praha BVálečníci Děčín 
199so 22.10.2022 hala UJEP
Ústí nad Labem
Sluneta Ústí n. L.Válečníci Děčín 
8127ne 23.10.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSluneta Ústí n. L. 
11142so 26.11.2022 Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Sj. BK LitoměřiceVálečníci Děčín 
12146ne 27.11.2022 BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.Válečníci Děčín 
6122so 8.10.202209:00Hala Kuncova
Praha 5
BA Sparta PrahaVálečníci DěčínVyhlídal Michal
Hejduk Jakub
7125ne 9.10.202213:00ZŠ Albrechtická
Praha 19 - Kbely
TJ Sokol KbelyVálečníci DěčínPokorný Štěpán
Tejček Tomáš

U14 dívky - Liga - Skupina C

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
982so 12.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBK Brandýs n.L. 
1084ne 13.11.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínŠBK Parker-Hannifin Sadská 
776so 22.10.202212:00ZŠ Hovorčovická
Praha 8
Basket SlovankaVálečnice Děčín 
879ne 23.10.202210:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
BK Lvice LitoměřiceVálečnice Děčín 
1288ne 4.12.2022 Sportcentrum SLUNETA
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí nad LabemVálečnice Děčín 

U13 - Oblastní přebor - Základní část A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
830so 14.1.2023 
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín 
829so 14.1.2023 
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín 
310so 15.10.202217:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínSlovan Varnsdorf 
39so 15.10.202215:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínSlovan Varnsdorf 
726so 17.12.2022 
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec 
725so 17.12.2022 
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec 
623so 3.12.2022 
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín 
624so 3.12.2022 
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín 
935so 4.2.2023 
Válečníci DěčínBA 2006 Roudnice n.L. 
936so 4.2.2023 
Válečníci DěčínBA 2006 Roudnice n.L. 
416so 5.11.2022 
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín 
415so 5.11.2022 
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín 

U13 dívky - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
520so 10.12.2022 
BA LYNX LiberecVálečnice Děčín 
519so 10.12.2022 
BA LYNX LiberecVálečnice Děčín 
652ne 15.1.2023 
TJ Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín 
651ne 15.1.2023 
TJ Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín 
27so 15.10.202211:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečnice DěčínBK Lvice Litoměřice 
28so 15.10.202213:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečnice DěčínBK Lvice Litoměřice 
829so 18.2.2023 
Válečnice DěčínBK Chomutov 
830so 18.2.2023 
Válečnice DěčínBK Chomutov 
1039so 18.3.2023 
Válečnice DěčínBA LYNX Liberec 
1040so 18.3.2023 
Válečnice DěčínBA LYNX Liberec 
414ne 20.11.202217:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínTJ Sokol Kladno 
413ne 20.11.202215:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínTJ Sokol Kladno 
727so 28.1.2023 
BK Lvice LitoměřiceVálečnice Děčín 
728so 28.1.2023 
BK Lvice LitoměřiceVálečnice Děčín 
933so 4.3.2023 
TJ Sokol KladnoVálečnice Děčín 
934so 4.3.2023 
TJ Sokol KladnoVálečnice Děčín 
310so 5.11.2022 
BK ChomutovVálečnice Děčín 
39so 5.11.2022 
BK ChomutovVálečnice Děčín 

U12 A - Oblastní přebor - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
39so 22.10.2022 
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec 
38so 22.10.2022 
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín 
26so 8.10.202213:00Tělocvična Národní
Varnsdorf
Válečníci DěčínSlovan VarnsdorfShumskyy Mykhaylo
Klajl Jan
25so 8.10.202211:00Tělocvična Národní
Varnsdorf
BA Lynx LiberecVálečníci DěčínKlajl Jan
Shumskyy Mykhaylo

U12 B - Oblastní přebor - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
39so 22.10.202217:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK TepliceVálečníci Děčín B 
37so 22.10.202214:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSLUNETA Ústí n.L. 
25so 8.10.202211:15hala UJEP
Ústí nad Labem
Válečníci Děčín BBK TeplicePešek Jakub
Žatecká Kateřina
24so 8.10.202209:30hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín BŽatecká Kateřina
Pešek Jakub

U12 dívky - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1268so 1.4.2023 
Válečnice DěčínASK Lovosice 
1267so 1.4.2023 
Válečnice DěčínASK Lovosice 
1166so 11.3.2023 
BA Tygřice LounyVálečnice Děčín 
1165so 11.3.2023 
BA Tygřice LounyVálečnice Děčín 
424so 12.11.2022 
Válečnice DěčínBA Tygřice Louny 
423so 12.11.2022 
Válečnice DěčínBA Tygřice Louny 
633so 17.12.2022 
Válečnice DěčínBK Lvice Litoměřice 
634so 17.12.2022 
Válečnice DěčínBK Lvice Litoměřice 
844so 21.1.2023 
BK TepliceVálečnice Děčín 
843so 21.1.2023 
BK TepliceVálečnice Děčín 
1376so 22.4.2023 
BK Lvice LitoměřiceVálečnice Děčín 
1375so 22.4.2023 
BK Lvice LitoměřiceVálečnice Děčín 
526so 3.12.2022 
ASK LovosiceVálečnice Děčín 
525so 3.12.2022 
ASK LovosiceVálečnice Děčín 
954so 4.2.2023 
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
953so 4.2.2023 
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
1481so 6.5.2023 
Válečnice DěčínLevhartice Chomutov 
1482so 6.5.2023 
Válečnice DěčínLevhartice Chomutov 
740so 7.1.2023 
Levhartice ChomutovVálečnice Děčín 
739so 7.1.2023 
Levhartice ChomutovVálečnice Děčín 
212so 8.10.202211:30ZŠ Pod Parkem
Ústí n.L.
SLUNETA Ústí n.L.Válečnice DěčínGabriel Jakub
Zajistí pořadatel
211so 8.10.202209:00ZŠ Pod Parkem
Ústí n.L.
SLUNETA Ústí n.L.Válečnice DěčínGabriel Jakub
Zajistí pořadatel

U11 - Nejmladší minižactvo - Přípravná část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
116so 15.10.202210:30Sportcentrum SLUNETA
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L. kVálečníci Děčín 
115so 15.10.202209:00Sportcentrum SLUNETA
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L. kVálečníci Děčín 

U11 dívky - Nejmladší minižactvo - Přípravná část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
15so 15.10.202212:30Sokolovna Na Letné
Teplice
Válečnice DěčínBK Teplice 
14so 15.10.202210:45Sokolovna Na Letné
Teplice
BK Levharti ChomutovVálečnice Děčín 

U10 - Nejmladší minižactvo - Přípravná část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
110so 15.10.202210:30ZŠ Edisonova
Varnsdorf
Válečníci Děčín U10Slovan Varnsdorf k 
19so 15.10.202209:00ZŠ Edisonova
Varnsdorf
TJ Slovan Varnsdorf dVálečníci Děčín U10 

PŘEHLED UTKÁNÍ BK DĚČÍN V JEDNOTLIVÝCH TÝDNECH