PŘEHLED UTKÁNÍ TÝMŮ BK DĚČÍN V JEDNOTLIVÝCH TÝDNECH   

TENTO TÝDEN  -  PŘÍŠTÍ TÝDEN  -  MINULÝ TÝDEN

TENTO TÝDEN

tým
kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
A-tým2161ne 12.2.202318:00Sportcentrum SLUNETA
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí nad LabemBK ARMEX Děčín 
A-tým1160st 8.2.202318:00STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Brno
Basket BrnoBK ARMEX Děčín 
Muži 2.liga17495so 11.2.202316:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj BK Litoměřice BVálečníci DěčínHendrich Pavel
Šenk Pavel
Muži 2.liga18501ne 12.2.202312:00ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n.L.Válečníci DěčínShumskyy Vitaliy
Dub Michal
Ženy713pá 10.2.202319:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBA LounyKout Jan
Liga Jakub
U17 extraliga4159ne 12.2.202310:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBC VysočinaRoubiček Tomáš
Poživil Jaroslav
U17 region117291so 11.2.202313:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BLYNX LiberecFichtner Ondřej
Fichtner Matyáš
U12 A373ne 12.2.202309:30tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
Roudnice n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci DěčínNetáhlová Silvie
Hubená Klára
U13turnaj CEYBLpá 10.2.202311:50Sportcentrum
Brandýs n.L.
Sršni PísekVálečníci Děčín  
U13turnaj CEYBLso 11.2.202310:50Sportcentrum
Brandýs n.L.
Válečníci DěčínSKM Zastal Zielona Góra  
U13turnaj CEYBLne 12.2.202312:40Sportcentrum
Brandýs n.L.
BK Brandýs nad LabemVálečníci Děčín  
U13turnaj CEYBLso 11.2.202314:30Sportcentrum
Brandýs n.L.
HAKRO Merlins CrailsheimVálečníci Děčín  
U13turnaj CEYBLpá 10.2.202319:10Sportcentrum
Brandýs n.L.
Válečníci DěčínSlávia Trnava  

PŘÍŠTÍ TÝDEN

tým
kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
A-tým3168st 15.2.202318:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínERA Basketball Nymburk 
A-tým4170so 18.2.202317:30SH Ostrava-Tatran
Ostrava
NH OstravaBK ARMEX Děčín 
Muži SčL1349pá 17.2.2023 
Veteránské naděje DěčínBK Levharti Chomutov 
Muži Seniorka1350pá 17.2.202319:30Hala U Přívozu
Lovosice
ASK LovosiceBK Děčín seniorka 
U19 liga12197so 18.2.202314:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínLions J. Hradec 
U19 liga6183ne 19.2.202315:00Sportovní hala Kbely
Praha 19
TJ Sokol KbelyVálečníci Děčín 
U19 region1019225so 18.2.202310:00Tělocvična ZŠ 1. máje
Karlovy Vary
TJ Thermia K. VaryVálečníci Děčín B 
U19 dívky1741so 18.2.2023 Hala TJ Lokomotiva
Liberec 1
Loko LiberecVálečnice Děčín 
U17 extraliga3155út 14.2.202318:45ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK VIVIDBOOKS Pardubice 
U15 liga7279út 14.2.202315:00SH Folimanka
Praha 2
USK PrahaVálečníci Děčín 
U14 liga7335po 13.2.202317:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Pražský 
U14 dívky8314ne 19.2.202310:00SPŠ spojů
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí nad LabemVálečnice Děčín 
U13 dívky829so 18.2.202310:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBK Chomutov 
U13 dívky830so 18.2.202312:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBK Chomutov 
U1126ne 19.2.202313:00hala UJEP
Ústí nad Labem
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. k 
U1125ne 19.2.202311:30hala UJEP
Ústí nad Labem
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 
U11 dívky25ne 19.2.202310:45Kalich aréna
Litoměřice
Válečnice DěčínBK Levhartice Chomutov 
U11 dívky24ne 19.2.202309:00Kalich aréna
Litoměřice
BK Lvice LitoměřiceVálečnice Děčín 
U14 ligaturnaj CEYBLpá 17.2.20230:00???
Handlová
???Válečníci Děčín  
U14 ligaturnaj CEYBLso 18.2.20230:00???
Handlová
???Válečníci Děčín  
U14 ligaturnaj CEYBLne 19.2.20230:00???
Handlová
???Válečníci Děčín  

MINULÝ TÝDEN

tým
kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
A-tým22128so 4.2.202318:00Víceúčelová hala Opava
Opava
BK OpavaBK ARMEX Děčín97 : 80Blahout Petr
Salvetr Rudolf
Jedlička Jiří
Muži Seniorka1247pá 3.2.202318:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín seniorkaBA Louny51 : 68Kout Jan
Liga Jakub
Muži Křešice1245pá 3.2.202320:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBK Česká Lípa55 : 76Kout Jan
Liga Jakub
U17 region917087čt 2.2.202318:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Teplice91 : 43Kout Jan
Liga Jakub
U15 liga5272út 31.1.202318:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Brandýs n.L.77 : 56Shumskyy Vitaliy
Poživil Jaroslav
U14 dívky6309so 4.2.202313:00SH BK Loko Karlovy Vary
Karlovy Vary
Loko Karlovy VaryVálečnice Děčín45 : 74Šenk Pavel
Hejduk Jakub
U14 dívky7313ne 5.2.202314:00Městská sportovní hala - malá
Chomutov
BK Levhartice ChomutovVálečnice Děčín60 : 51Nesper Jindřich
Morávek Tomáš
U13935so 4.2.202312:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA 2006 Roudnice n.L.99 : 17Liga Jakub
Špinka Ondřej
U13936so 4.2.202313:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA 2006 Roudnice n.L.126 : 23Špinka Ondřej
Liga Jakub
U13 dívky727po 30.1.202316:45Kalich aréna
Litoměřice
BK Lvice LitoměřiceVálečnice Děčín55 : 33Zemancová Adéla
Netáhlová Silvie
U13 dívky728po 30.1.202318:15Kalich aréna
Litoměřice
BK Lvice LitoměřiceVálečnice Děčín57 : 30Netáhlová Silvie
Zemancová Adéla
U12 dívky953út 31.1.202316:30Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n.L.98 : 29Pešek Jakub
Liga Jakub
U12 dívky954út 31.1.202318:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n.L.84 : 29Liga Jakub
Pešek Jakub

PŘEHLED VŠECH ZBÝVAJÍCÍCH UTKÁNÍ BK DĚČÍN