PŘEHLED UTKÁNÍ TÝMŮ BK DĚČÍN V JEDNOTLIVÝCH TÝDNECH   

TENTO TÝDEN  -  PŘÍŠTÍ TÝDEN  -  MINULÝ TÝDEN

TENTO TÝDEN

tým
kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
Muži 2.liga1588so 22.1.202216:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínWolves RadotínPazourek Jaroslav
Lunhul Vladislav
Muži 2.liga1693ne 23.1.202215:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBC BenešovKočovský Dominik
Lunhul Vladislav
Muži SčL726pá 21.1.202219:00Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín75 : 66Mašek Tomáš
Martinovská Michaela
Muži Křešice1050pá 21.1.202220:00Hala U Přívozu
Lovosice
ASK LovosiceBK Děčín KřešiceAnton Karel
Keslerová Barbora
U17 region1317392so 22.1.202217:30Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín BMartinovská Michaela
Hošek Václav
U17 region1417396ne 23.1.202210:00Sportovní hala Kort
Liberec
LYNX LiberecVálečníci Děčín B 
U14 extraliga5313ne 23.1.202209:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínLokomotiva PlzeňLunhul Vladislav
Gabriel Jakub
U12 dívky832ne 23.1.202213:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínTJ Slovan LitoměřiceGabriel Jakub
Fichtner Matyáš
U12 dívky831ne 23.1.202211:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínTJ Slovan LitoměřiceFichtner Matyáš
Gabriel Jakub

PŘÍŠTÍ TÝDEN

tým
kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
A-tým1134so 29.1.202218:00SH Gymnázia Olomouc
Olomouc
BK REDSTONE OlomouckoBK ARMEX Děčín 
A-tým547st 26.1.202218:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBK Opava 
Muži SčL1038pá 28.1.202219:30Sokolovna Na Letné
Teplice
BK Teplice AVálečníci Děčín 
Muži Juniorka1155pá 28.1.202218:30SPŠ spojů
Ústí nad Labem
SkřivánciBK Děčín juniorka 
Muži Křešice1152pá 28.1.202220:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBK Baník Most B 
Ženy612pá 28.1.202219:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínSlavoj Litoměřice 
U19 liga3205so 29.1.202211:00Hala Kuncova
Praha 5
BA Sparta PrahaVálečníci Děčín 
U19 liga4208ne 30.1.202210:00TJ Sokol Žižkov I.
Praha 3
Sokol ŽižkovVálečníci Děčín 
U19 region1719226so 29.1.202213:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA LYNX Liberec 
U19 region1819232ne 30.1.202216:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BAŠ Mladá Boleslav 
U19 dívky1133so 29.1.202209:00Hala U Přívozu
Lovosice
ASK LovosiceVálečnice Děčín 
U15 extraliga4211so 29.1.202210:00ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n.L.Válečníci Děčín 
U15 extraliga5216ne 30.1.202214:00Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Pardubice
BK VIVIDBOOKS PardubiceVálečníci Děčín 
U15 region1615388so 29.1.202216:00Sportovní hala SKB
Rokycany
Válečníci Děčín BSKB RokycanyHendrych Jan
Šmíd Pavel
U15 region1515385so 29.1.202213:00Sportovní hala SKB
Rokycany
SKB RokycanyVálečníci Děčín B 
U15 region1815392ne 30.1.202214:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Sokolov 
U1326so 29.1.202212:30Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín 
U1325so 29.1.202211:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín 
U10562ne 30.1.202212:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Teplice BVálečníci Děčín B 
U10560ne 30.1.202209:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSLUNETA Ústí n.L. 

MINULÝ TÝDEN

tým
kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
A-tým20116út 11.1.202217:45SOU Spojů Kolín
Kolín 4
GEOSAN KolínBK ARMEX Děčín72 : 91Blahout Petr
Kec Jakub
Melichárek Ivo
A-tým22127so 15.1.202218:00Sportcentrum SLUNETA
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí nad LabemBK ARMEX Děčín77 : 73Matějek Ivor
Vošahlík Marek
Kurz Vlastimil
Muži SčL935pá 14.1.202219:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínUSK Slavia Liberec78 : 62Nesper Jindřich
Asztalos Ondřej
Muži Křešice629pá 14.1.202218:30SPŠ spojů
Ústí nad Labem
SkřivánciBK Děčín Křešice89 : 57Pazourek Jaroslav
Morávek Tomáš
U19 liga1200so 15.1.202216:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři Praha B55 : 56Hendrych Jan
Šmíd Pavel
U19 region1519219so 15.1.202211:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín B54 : 62Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
U19 region1619224ne 16.1.202209:00Sportovní hala Jeneč
Jeneč
BŠ Tygři Praha CVálečníci Děčín B89 : 65Dub Michal
Billík Dennis
U17 region1217386út 11.1.202218:15Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci Děčín BBK Teplice60 : 75Šedivý Vincent
Šedivý Jan
U15 extraliga2203so 15.1.202214:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Beroun83 : 41Hendrych Jan
Šmíd Pavel
U15 extraliga3207ne 16.1.202213:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Písek86 : 56Hendrych Jan
Šmíd Pavel
U13 dívky844so 15.1.202212:00Sportovní hala
Česká Lípa
TJ Sokol KladnoVálečnice Děčín60 : 43Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
U13 dívky843so 15.1.202210:0012. ZŠ Rozdělov
Kladno
TJ Sokol KladnoVálečnice Děčín75 : 27Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
U11449ne 16.1.202213:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Válečníci DěčínBK Levharti Chomutov94 : 16Zajistí pořadatel
U11448ne 16.1.202211:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín20 : 71Zajistí pořadatel
U11 dívky11ne 16.1.202210:45Hala U Přívozu
Lovosice
Válečnice DěčínBK Levhartice Chomutov92 : 10 
U11 dívky452ne 16.1.202210:45Hala U Přívozu
Lovosice
Válečnice DěčínBK Levhartice Chomutov92 : 10Šedivý Jan
Humlová Lucie
U11 dívky451ne 16.1.202209:00Hala U Přívozu
Lovosice
ASK LovosiceVálečnice Děčín74 : 38Zajistí pořadatel
U10459so 15.1.202212:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BA Tygři LounyVálečníci Děčín B8 : 61Zajistí pořadatel
U10457so 15.1.202209:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSLUNETA Ústí n.L.27 : 46Zajistí pořadatel

PŘEHLED VŠECH ZBÝVAJÍCÍCH UTKÁNÍ BK DĚČÍN