PŘEHLED VŠECH ZBÝVAJÍCÍCH UTKÁNÍ TÝMŮ BK DĚČÍN   

A-tým  -  Muži Kroupa  -  Muži Ďurana  -  Muži Křešice  -  Muži Anderle  -  U19 liga  -  U19 region  -  U19 dívky  -  U17 liga  -  U17 region  -  U17 dívky  -  U15 liga  -  U15 region  -  U15 dívky  -  U14  -  U13 A  -  U13  -  U12  -  U12 dívky

(Zbývající utkání = utkání, u kterých není v databázích webu ČBF uložen výsledek utkání, ve většině případů jsou to dosud nesehraná utkání.)

A-tým - Kooperativa NBL - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
846so 10.10.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínUSK Praha 
1484st 11.11.2020 Městská hala míčových sportů-nová
Brno
Basket BrnoBK ARMEX Děčín 
19112so 12.12.202017:30SH Folimanka
Praha 2
USK PrahaBK ARMEX Děčín 
16so 12.9.202018:00Sportcentrum DDM 1
Prostějov
OlomouckoBK ARMEX Děčín 
1586so 14.11.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínERA Basketball Nymburk 
27st 16.9.2020 Sportovní hala Třebeš
Hradec Králové - Třebeš
Královští sokoliBK ARMEX Děčín 
951so 17.10.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínSLUNETA Ústí nad Labem 
318so 19.9.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBasket Brno 
22128so 2.1.202118:00SOU Spojů Kolín
Kolín 4
GEOSAN KolínBK ARMEX Děčín 
20117ne 20.12.202018:00Sportcentrum SLUNETA
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí nad LabemBK ARMEX Děčín 
1059st 21.10.2020 SH Na Střelnici
Svitavy
DEKSTONE Tuři SvitavyBK ARMEX Děčín 
1695so 21.11.202018:00Víceúčelová hala Opava
Opava
BK OpavaBK ARMEX Děčín 
420st 23.9.202018:00Sportovní centrum ČUS Nymburk
Nymburk
ERA Basketball NymburkBK ARMEX Děčín 
1162so 24.10.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínGEOSAN Kolín 
529so 26.9.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBK Opava 
21125út 29.12.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínDEKSTONE Tuři Svitavy 
633so 3.10.202017:30hala Sportovní gymnázium
Pardubice
BK JIP PardubiceBK ARMEX Děčín 
1799čt 3.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBK JIP Pardubice 
1272so 31.10.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínOlomoucko 
18106ne 6.12.2020 SH Ostrava-Tatran
Ostrava
NH OstravaBK ARMEX Děčín 
740st 7.10.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínNH Ostrava 
1373so 7.11.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínKrálovští sokoli 

Muži Kroupa - Oblasti - Severočeská liga

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1245pá 12.2.2021 
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín 
517pá 13.11.2020 
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec 
27pá 16.10.2020 
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín 
831so 19.12.2020 
USK Slavia LiberecVálečníci Děčín 
1352pá 19.2.2021 
Slavoj BK Litoměřice CVálečníci Děčín 
13pá 2.10.2020 
Válečníci DěčínUSK Slavia Liberec 
1038pá 22.1.2021 
BK TepliceVálečníci Děčín 
310pá 23.10.2020 
Válečníci DěčínBK Teplice 
624pá 27.11.2020 
Válečníci DěčínSlavoj BK Litoměřice C 
1144pá 29.1.2021 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
726pá 4.12.2020 
BK Baník Most AVálečníci Děčín 
1454pá 5.3.2021 
Válečníci DěčínBK Baník Most A 
416pá 6.11.2020 
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín 
935pá 8.1.2021 
Válečníci DěčínSlovan Varnsdorf 

Muži Ďurana - Oblastní přebor - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
823pá 11.12.2020 
BK Děčín juniorkaBK Česká Lípa 
926pá 18.12.2020 
BK Děčín KřešiceBK Děčín juniorka 
26pá 2.10.2020 
BK Děčín juniorkaSkřivánci 
616pá 20.11.2020 
BK REAL Roudnice n.L.BK Děčín juniorka 
411pá 23.10.2020 
BK Děčín juniorkaBK Děčín Křešice 
11pá 25.9.2020 
BK Děčín juniorkaBK REAL Roudnice n.L. 
721pá 27.11.2020 
SkřivánciBK Děčín juniorka 
515pá 6.11.2020 
Válečníci DěčínBK Děčín juniorka 
1030pá 8.1.2021 
BK Děčín juniorkaVálečníci Děčín 
38pá 9.10.2020 
BK Česká LípaBK Děčín juniorka 

Muži Křešice - Oblastní přebor - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
824pá 11.12.2020 
Válečníci DěčínBK Děčín Křešice 
926pá 18.12.2020 
BK Děčín KřešiceBK Děčín juniorka 
24pá 2.10.2020 
BK REAL Roudnice n.L.BK Děčín Křešice 
618pá 20.11.2020 
BK Děčín KřešiceBK Česká Lípa 
411pá 23.10.2020 
BK Děčín juniorkaBK Děčín Křešice 
13pá 25.9.2020 
BK Česká LípaBK Děčín Křešice 
719pá 27.11.2020 
BK Děčín KřešiceBK REAL Roudnice n.L. 
514pá 6.11.2020 
BK Děčín KřešiceSkřivánci 
1029pá 8.1.2021 
SkřivánciBK Děčín Křešice 
39pá 9.10.2020 
BK Děčín KřešiceVálečníci Děčín 

Muži Anderle - Oblastní přebor - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
824pá 11.12.2020 
Válečníci DěčínBK Děčín Křešice 
925pá 18.12.2020 
Válečníci DěčínBK REAL Roudnice n.L. 
25pá 2.10.2020 
Válečníci DěčínBK Česká Lípa 
617pá 20.11.2020 
Válečníci DěčínSkřivánci 
410pá 23.10.2020 
BK REAL Roudnice n.L.Válečníci Děčín 
12pá 25.9.2020 
SkřivánciVálečníci Děčín 
720pá 27.11.2020 
BK Česká LípaVálečníci Děčín 
515pá 6.11.2020 
Válečníci DěčínBK Děčín juniorka 
1030pá 8.1.2021 
BK Děčín juniorkaVálečníci Děčín 
39pá 9.10.2020 
BK Děčín KřešiceVálečníci Děčín 

U19 liga - Liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1456ne 10.1.2021 Sportcentrum SLUNETA
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n. L.Válečníci Děčín 
414so 10.10.2020 Sportovní hala Jeneč
Jeneč
Tygři Praha BVálečníci Děčín 
517ne 11.10.2020 Sportovní hala Jeneč
Jeneč
Tygři PrahaVálečníci Děčín 
1141so 12.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři Praha 
1246ne 13.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři Praha B 
13so 14.11.2020 Sportovní hala Kort
Liberec
Kondoři LiberecVálečníci Děčín 
831ne 15.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínKondoři Liberec 
624so 24.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n. L. 
728ne 25.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínLevharti Chomutov 
28so 26.9.2020 Hala Kuncova
Praha 5
BA Sparta PrahaVálečníci Děčín 
311ne 27.9.202010:00TJ Sokol Žižkov I.
Praha 3
Sokol ŽižkovVálečníci Děčín 
935so 28.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Žižkov 
1040ne 29.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Sparta Praha 
1352so 9.1.2021 Městská sportovní hala
Chomutov
Levharti ChomutovVálečníci Děčín 

U19 region - Nadregionální liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1246ne 10.1.2021 
BK TepliceVálečníci Děčín B 
26so 10.10.2020 
BC BenešovVálečníci Děčín B 
39ne 11.10.2020 
Jižní Supi BVálečníci Děčín B 
933so 12.12.2020 
Válečníci Děčín BJižní Supi B 
1038ne 13.12.2020 
Válečníci Děčín BBC Benešov 
622so 14.11.2020 
BK Brandýs n. L.Válečníci Děčín B 
725ne 15.11.2020 
R&J EBC MělníkVálečníci Děčín B 
1349so 23.1.2021 
Válečníci Děčín BR&J EBC Mělník 
1454ne 24.1.2021 
Válečníci Děčín BBK Brandýs n. L. 
414so 24.10.2020 
Válečníci Děčín BBK Teplice 
518ne 25.10.2020 
Válečníci Děčín BBKj Kralupy 
14so 26.9.2020 
Baník MostVálečníci Děčín B 
832so 28.11.2020 
Válečníci Děčín BBaník Most 
1142so 9.1.2021 
BKj KralupyVálečníci Děčín B 

U19 dívky - Nadregionální liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
319548so 10.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínSlovan Litoměřice B 
419550ne 11.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBC Slaný 
1119566so 12.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínWizards P10 
1219570ne 13.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBŠ Tygři Praha 
1719583so 13.2.2021 Sportovní hala Jeneč
Jeneč
BŠ Tygři PrahaVálečnice Děčín 
2119592so 13.3.2021 Víceúčelová sportovní hala
Slaný
BC SlanýVálečnice Děčín 
1819584ne 14.2.2021 ZŠ Olešská
Praha 10
Wizards P10Válečnice Děčín 
2219595ne 14.3.2021 Kalich aréna
Litoměřice
Slovan Litoměřice BVálečnice Děčín 
819558ne 15.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínLoko Liberec 
1519578so 23.1.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínSlovan Litoměřice B 
1619580ne 24.1.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBC Slaný 
519553so 24.10.2020 Sportovní hala Jeneč
Jeneč
BŠ Tygři PrahaVálečnice Děčín 
619554ne 25.10.2020 ZŠ Olešská
Praha 10
Wizards P10Válečnice Děčín 
119541so 26.9.2020 Hala TJ Lokomotiva
Liberec 1
Loko LiberecVálečnice Děčín 
2319596so 27.3.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínWizards P10 
919562so 28.11.2020 Víceúčelová sportovní hala
Slaný
BC SlanýVálečnice Děčín 
2019588ne 28.2.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínLoko Liberec 
2419600ne 28.3.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBŠ Tygři Praha 
1019565ne 29.11.2020 Kalich aréna
Litoměřice
Slovan Litoměřice BVálečnice Děčín 
1319571so 9.1.2021 Hala TJ Lokomotiva
Liberec 1
Loko LiberecVálečnice Děčín 

U17 liga - Liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1352so 16.1.2021 Sokolovna Vyšehrad
Praha 2
Sokol VyšehradVálečníci Děčín 
1456ne 17.1.2021 Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 
624so 17.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
728ne 18.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Vyšehrad 
28so 19.9.2020 Hala Kuncova
Praha 5
BA Sparta PrahaVálečníci Děčín 
311ne 20.9.2020 SH BK Klatovy
Klatovy
BK KlatovyVálečníci Děčín 
935so 21.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Klatovy 
1040ne 22.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Sparta Praha 
414so 3.10.2020 Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
Tygři LounyVálečníci Děčín 
517ne 4.10.2020 Městská sportovní hala
Chomutov
Levharti ChomutovVálečníci Děčín 
1141so 5.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínLevharti Chomutov 
1246ne 6.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři Louny 
13so 7.11.2020 hala UJEP
Ústí nad Labem
Sluneta Ústí n. L.Válečníci Děčín 
831ne 8.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSluneta Ústí n. L. 

U17 region - Nadregionální liga - Skupina C

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2317222so 10.4.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf 
2417225ne 11.4.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BAŠ Mladá Boleslav 
1817201so 13.2.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BKondoři Liberec 
1917205ne 14.2.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BLYNX Liberec 
1317182so 16.1.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Č. Brod 
1417185ne 17.1.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBC Kolín 
617153so 17.10.2020 SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínVálečníci Děčín B 
2517229so 17.4.2021 Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
LYNX LiberecVálečníci Děčín B 
717158ne 18.10.2020 Sportovní hala
Český Brod
BK Č. BrodVálečníci Děčín B 
2617233ne 18.4.2021 Sportovní hala Kort
Liberec
Kondoři LiberecVálečníci Děčín B 
217137so 19.9.2020 Sportovní hala Ml. Boleslav
Mladá Boleslav
AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín B 
1517192so 20.3.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA 2006´Roudnice n. L. 
317142ne 20.9.2020 Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B 
917166so 21.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf 
2217220ne 21.3.2021 BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.Válečníci Děčín B 
1017169ne 22.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BAŠ Mladá Boleslav 
2717238so 24.4.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Č. Brod 
2817241ne 25.4.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBC Kolín 
417145so 3.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BKondoři Liberec 
1617193so 30.1.2021 Sportovní hala Ml. Boleslav
Mladá Boleslav
AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín B 
1717198ne 31.1.2021 Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B 
517149ne 4.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BLYNX Liberec 
1117173so 5.12.2020 Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
LYNX LiberecVálečníci Děčín B 
1217177ne 6.12.2020 Sportovní hala Kort
Liberec
Kondoři LiberecVálečníci Děčín B 
2017209so 6.3.2021 SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínVálečníci Děčín B 
117136so 7.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA 2006´Roudnice n. L. 
2117214ne 7.3.2021 Sportovní hala
Český Brod
BK Č. BrodVálečníci Děčín B 
817164ne 8.11.2020 BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.Válečníci Děčín B 

U17 dívky - Liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
13106so 16.1.2021 Hala ZŠ
Sadská
ŠBK P-H SadskáVálečnice Děčín 
14110ne 17.1.2021 ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n.L.Válečnice Děčín 
678so 17.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBK Brandýs n.L. 
782ne 18.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínŠBK P-H Sadská 
264so 19.9.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n. L. 
368ne 20.9.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínSlovan Litoměřice 
992so 21.11.2020 Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slovan LitoměřiceVálečnice Děčín 
1096ne 22.11.2020 SPŠ spojů
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n. L.Válečnice Děčín 
472so 3.10.2020 Sportovní hala
Český Brod
Basket Slovanka BVálečnice Děčín 
575ne 4.10.2020 SH Královka
Praha 7
USK Praha BVálečnice Děčín 
1199so 5.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínUSK Praha B 
12104ne 6.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBasket Slovanka B 
158so 7.11.2020 SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Jablonec nad Nisou
Basket SeveročeskoVálečnice Děčín 
886ne 8.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBasket Severočesko 

U15 liga - Liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
677so 10.10.2020 ZŠ Komenského
Nymburk
BA NymburkVálečníci Děčín 
782ne 11.10.2020 Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Pardubice
BK VIVIDBOOKS PardubiceVálečníci Děčín 
13106so 12.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK VIVIDBOOKS Pardubice 
261so 12.9.2020 SH Folimanka
Praha 2
USK PrahaVálečníci Děčín 
14109ne 13.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Nymburk 
366ne 13.9.2020 Tělocvična ZŠ Litvínovská
Praha 9 - Prosek
TJ Sokol KbelyVálečníci Děčín 
990so 14.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTJ Sokol Kbely 
1093ne 15.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínUSK Praha 
160so 24.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK SLUNETA Ústí n.L. 
888ne 25.10.2020 hala UJEP
Ústí nad Labem
BK SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín 
469so 26.9.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Pražský 
573ne 27.9.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínJižní supi 
1197so 28.11.2020 TJ Sokol Petrovice
Praha 10
Jižní supiVálečníci Děčín 
12101ne 29.11.2020 Sokol pražský
Praha 2
Sokol PražskýVálečníci Děčín 

U15 region - Nadregionální liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
623so 10.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBC Kolín 
727ne 11.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Brandýs n.L. 
1351so 12.12.2020 ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n.L.Válečníci Děčín B 
27so 12.9.2020 Sportovní hala Kort
Liberec
Kondoři LiberecVálečníci Děčín B 
1455ne 13.12.2020 SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínVálečníci Děčín B 
312ne 13.9.2020 Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín B 
936so 14.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA Lynx Liberec 
1039ne 15.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BKondoři Liberec 
13so 24.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf 
831ne 25.10.2020 Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B 
413so 26.9.2020 
NBK Juventa MiloviceVálečníci Děčín B 
518ne 27.9.2020 TJ Sokol Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
TJ AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín B 
1142so 28.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BTJ AŠ Mladá Boleslav 
1245ne 29.11.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BNBK Juventa Milovice 

U15 dívky - Nadregionální liga - Skupina C

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
761ne 11.10.2020 
Válečnice DěčínBKj. Kralupy n.V. 
144so 12.12.2020 
Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín 
248so 12.9.2020 
Válečnice DěčínPastelka MB 
865ne 13.12.2020 
Válečnice DěčínSlovan Varnsdorf 
351ne 13.9.2020 
Válečnice DěčínAŠ Mladá Boleslav 
1174so 14.11.2020 
Válečnice DěčínBiž. Jablonec n. N. 
1278ne 15.11.2020 
Válečnice DěčínLokomotiva Liberec 
969so 24.10.2020 
AŠ Mladá BoleslavVálečnice Děčín 
1072ne 25.10.2020 
Pastelka MBVálečnice Děčín 
454so 26.9.2020 
Lokomotiva LiberecVálečnice Děčín 
556ne 27.9.2020 
Biž. Jablonec n. N.Válečnice Děčín 
1379so 28.11.2020 
BKj. Kralupy n.V.Válečnice Děčín 

U14 - Liga - Skupina C

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
6130so 17.10.2020 ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n. L.Válečníci Děčín 
7133ne 18.10.2020 Sokol pražský
Praha 2
Sokol PražskýVálečníci Děčín 
2116so 19.9.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA 2006´ Roudnice n.L. 
3119ne 20.9.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSj. BK Litoměřice 
11145so 21.11.2020 
TJ Sokol KbelyVálečníci Děčín 
12148ne 22.11.2020 Sokolovna Vyšehrad
Praha 2
Sokol VyšehradVálečníci Děčín 
4124so 3.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Vyšehrad 
5127ne 4.10.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTJ Sokol Kbely 
13151so 5.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Pražský 
14154ne 6.12.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Brandýs n. L. 
9137so 7.11.2020 Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Sj. BK LitoměřiceVálečníci Děčín 
10140ne 8.11.2020 BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.Válečníci Děčín 

U13 A - Oblasti - Starší minižáci

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
211so 10.10.2020 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
212so 10.10.2020 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
631so 12.12.2020 
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín 
632so 12.12.2020 
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín 
422so 14.11.2020 
Válečníci DěčínVálečníci Děčín B 
421so 14.11.2020 
Válečníci DěčínVálečníci Děčín B 
846so 23.1.2021 
Válečníci DěčínSlavoj BK Litoměřice 
845so 23.1.2021 
Válečníci DěčínSlavoj BK Litoměřice 
315so 24.10.2020 
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín 
316so 24.10.2020 
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín 
12so 26.9.2020 
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec 
11so 26.9.2020 
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec 
1059so 27.2.2021 
Válečníci DěčínBK Chomutov 
1060so 27.2.2021 
Válečníci DěčínBK Chomutov 
530so 28.11.2020 
BK ChomutovVálečníci Děčín 
529so 28.11.2020 
BK ChomutovVálečníci Děčín 
951so 6.2.2021 
Válečníci Děčín BVálečníci Děčín 
952so 6.2.2021 
Válečníci Děčín BVálečníci Děčín 
741so 9.1.2021 
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín 
742so 9.1.2021 
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín 

U13 - Oblasti - Starší minižáci

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
27so 10.10.2020 
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín B 
28so 10.10.2020 
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín B 
635so 12.12.2020 
Válečníci Děčín BSlavoj BK Litoměřice 
636so 12.12.2020 
Válečníci Děčín BSlavoj BK Litoměřice 
422so 14.11.2020 
Válečníci DěčínVálečníci Děčín B 
421so 14.11.2020 
Válečníci DěčínVálečníci Děčín B 
848so 23.1.2021 
BK ChomutovVálečníci Děčín B 
847so 23.1.2021 
BK ChomutovVálečníci Děčín B 
317so 24.10.2020 
Válečníci Děčín BBK Chomutov 
318so 24.10.2020 
Válečníci Děčín BBK Chomutov 
16so 26.9.2020 
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín B 
15so 26.9.2020 
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín B 
1057so 27.2.2021 
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín B 
1058so 27.2.2021 
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín B 
528so 28.11.2020 
Válečníci Děčín BSLUNETA Ústí n.L. 
527so 28.11.2020 
Válečníci Děčín BSLUNETA Ústí n.L. 
951so 6.2.2021 
Válečníci Děčín BVálečníci Děčín 
952so 6.2.2021 
Válečníci Děčín BVálečníci Děčín 
737so 9.1.2021 
Válečníci Děčín BBA Lynx Liberec 
738so 9.1.2021 
Válečníci Děčín BBA Lynx Liberec 

U12 - Oblasti - Mladší minižáci

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
936so 13.2.2021 
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín 
935so 13.2.2021 
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín 
728so 16.1.2021 
Válečníci DěčínSlovan Varnsdorf 
727so 16.1.2021 
Válečníci DěčínSlovan Varnsdorf 
28so 17.10.2020 
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín 
27so 17.10.2020 
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín 
622so 19.12.2020 
BK Brandýs n.L.Válečníci Děčín 
621so 19.12.2020 
BK Brandýs n.L.Válečníci Děčín 
1037so 20.2.2021 
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec 
1038so 20.2.2021 
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec 
416so 21.11.2020 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
415so 21.11.2020 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
11so 3.10.2020 
Válečníci DěčínBK Brandýs n.L. 
12so 3.10.2020 
Válečníci DěčínBK Brandýs n.L. 
518so 5.12.2020 
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín 
517so 5.12.2020 
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín 

U12 dívky - Oblasti - Mladší minižákyně

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1483so 10.4.2021 
Válečnice DěčínSlavoj Litoměřice 
1484so 10.4.2021 
Válečnice DěčínSlavoj Litoměřice 
1055so 13.2.2021 
Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf 
1056so 13.2.2021 
Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf 
313so 17.10.2020 
TJ Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín 
314so 17.10.2020 
TJ Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín 
742so 19.12.2020 
Slavoj LitoměřiceVálečnice Děčín 
741so 19.12.2020 
Slavoj LitoměřiceVálečnice Děčín 
1164so 20.2.2021 
TJ Slovan LitoměřiceVálečnice Děčín 
1163so 20.2.2021 
TJ Slovan LitoměřiceVálečnice Děčín 
1374so 20.3.2021 
Levhartice ChomutovVálečnice Děčín 
1373so 20.3.2021 
Levhartice ChomutovVálečnice Děčín 
528so 21.11.2020 
SLUNETA Ústí n.L.Válečnice Děčín 
527so 21.11.2020 
SLUNETA Ústí n.L.Válečnice Děčín 
953ne 31.1.2021 
Sokol KladnoVálečnice Děčín 
954ne 31.1.2021 
Sokol KladnoVálečnice Děčín 
211ne 4.10.2020 
Válečnice DěčínSokol Kladno 
212ne 4.10.2020 
Válečnice DěčínSokol Kladno 
632so 5.12.2020 
Válečnice DěčínLevhartice Chomutov 
631so 5.12.2020 
Válečnice DěčínLevhartice Chomutov 
1270so 6.3.2021 
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
1269so 6.3.2021 
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
422so 7.11.2020 
Válečnice DěčínTJ Slovan Litoměřice 
421so 7.11.2020 
Válečnice DěčínTJ Slovan Litoměřice 

PŘEHLED UTKÁNÍ BK DĚČÍN V JEDNOTLIVÝCH TÝDNECH