PŘEHLED VŠECH ZBÝVAJÍCÍCH UTKÁNÍ TÝMŮ BK DĚČÍN   

A-tým  -  Muži Kroupa  -  Muži Ďurana  -  Muži Křešice  -  Muži Anderle  -  U19 A  -  U19 B  -  U19 dívky  -  U17 A  -  U17 B  -  U17 dívky  -  U15  -  U15 dívky  -  U14  -  U13 A  -  U13 B  -  U12  -  U11  -  U11 dívky  -  U10

(Zbývající utkání = utkání, u kterých není v databázích webu ČBF uložen výsledek utkání, ve většině případů jsou to dosud nesehraná utkání.)

A-tým - Kooperativa NBL - Skupina A1

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
4172ne 1.3.202018:00Sportcentrum SLUNETA
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí nad LabemBK ARMEX Děčín 
12201st 1.4.202017:30hala Sportovní gymnázium
Pardubice
BK JIP PardubiceBK ARMEX Děčín 
5173st 11.3.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBK JIP Pardubice 
7182so 14.3.202017:30SH Folimanka
Praha 2
USK PrahaBK ARMEX Děčín 
8187st 18.3.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínOlomoucko 
9191so 21.3.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBK Opava 
10194st 25.3.202018:00Sportovní centrum ČUS Nymburk
Nymburk
ERA Basketball NymburkBK ARMEX Děčín 
11200so 28.3.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínSLUNETA Ústí nad Labem 
13208so 4.4.202018:00SH Na Střelnici
Svitavy
DEKSTONE Tuři SvitavyBK ARMEX Děčín 
6180so 7.3.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínDEKSTONE Tuři Svitavy 
14210st 8.4.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínUSK Praha 

A-tým - Český pohár - Český pohár

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

A-tým - Kooperativa NBL - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

Muži Kroupa - Severočeská liga - Skupina 1.-6.

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
617pá 13.3.202020:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín ABK Teplice 
410pá 17.4.2020 
Slavoj BK Litoměřice CVálečníci Děčín A 
720pá 20.3.202020:00Sportcentrum SLUNETA
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín A 
1030pá 24.4.2020 
BK Baník Most AVálečníci Děčín A 
515pá 28.2.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín ABK Baník Most AMašek Tomáš
Menšík Richard
824pá 3.4.2020 
Válečníci Děčín AUSK Slavia Liberec 

Muži Kroupa - Severočeská liga - Skupina C

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

Muži Ďurana - Severočeská liga - Skupina 7.-12.

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
618pá 13.3.2020 
Slovan VarnsdorfBK Děčín juniorka 
926pá 17.4.2020 
BK Děčín juniorkaBA Louny 
719pá 20.3.2020 
BK Děčín juniorkaBK REAL Roudnice n.L. 
1029pá 24.4.2020 
BA 2006 Roudnice n.L.BK Děčín juniorka 
514pá 28.2.202020:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín juniorkaBA 2006 Roudnice n.L.Mašek Tomáš
Menšík Richard
824pá 3.4.2020 
Válečníci Děčín BBK Děčín juniorka 

Muži Ďurana - Severočeská liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

Muži Křešice - Severočeská liga - Skupina 13.-18.

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
618pá 13.3.202019:45Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBK Česká Lípa 
926pá 17.4.202019:45Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBK Levharti Chomutov 
719pá 20.3.202019:45Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceSkřivánci 
1029pá 24.4.2020 
BK Baník Most BBK Děčín Křešice 
514pá 28.2.202019:45Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBK Baník Most BRom Daniel
Tesař Michal
824pá 3.4.202020:00Hala U Přívozu
Lovosice
ASK LovosiceBK Děčín Křešice 

Muži Křešice - Severočeská liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

Muži Anderle - Severočeská liga - Skupina 7.-12.

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1030pá 10.4.202020:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA LounyVálečníci Děčín B 
617pá 13.3.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA 2006 Roudnice n.L. 
925pá 17.4.2020 
Válečníci Děčín BBK REAL Roudnice n.L. 
720pá 20.3.2020 
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B 
410pá 21.2.202020:00BK Real
Roudnice nad Labem
BK REAL Roudnice n.L.Válečníci Děčín BŠlaj Jiří
Kesler Vladimír
515pá 24.4.2020 
Válečníci Děčín BBA Louny 
824pá 3.4.2020 
Válečníci Děčín BBK Děčín juniorka 
25pá 6.3.202019:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf 

Muži Anderle - Severočeská liga - Skupina C

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U19 A - Nadregionální liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2719220so 18.4.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Brandýs n. L. 
2819223ne 19.4.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBKj Kralupy 
2319201so 21.3.2020 MSH Ostende
Poděbrady
Basket PoděbradyVálečníci Děčín 
2419205ne 22.3.2020 Sportovní hala Ml. Boleslav
Mladá Boleslav
AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín 
1919187ne 23.2.202012:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínŠSK SlanýKesler Vladimír
Lunhul Vladislav
2019191pá 27.3.202018:00SH Kralupy nad Vltavou
Kralupy nad Vltavou
BKj KralupyVálečníci Děčín 
2519211so 4.4.2020 Víceúčelová sportovní hala
Slaný
ŠSK SlanýVálečníci Děčín 
2619215ne 5.4.2020 Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceVálečníci Děčín 
2119196ne 8.3.2020 ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n. L.Válečníci Děčín 

U19 B - Nadregionální liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2119195pá 13.3.202018:00SH Kralupy nad Vltavou
Kralupy nad Vltavou
BKj KralupyVálečníci Děčín B 
2719219so 18.4.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBKj Kralupy 
2819224ne 19.4.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Brandýs n. L. 
2319202so 21.3.2020 Sportovní hala Ml. Boleslav
Mladá Boleslav
AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín B 
2419206ne 22.3.2020 MSH Ostende
Poděbrady
Basket PoděbradyVálečníci Děčín B 
1919188ne 23.2.202010:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK TepliceKesler Vladimír
Lunhul Vladislav
2519212so 4.4.2020 Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceVálečníci Děčín B 
2619216ne 5.4.2020 Víceúčelová sportovní hala
Slaný
ŠSK SlanýVálečníci Děčín B 
2019192so 7.3.2020 ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n. L.Válečníci Děčín B 

U19 dívky - Nadregionální liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2319545so 21.3.2020 ZŠ Olešská
Praha 10
Wizards P10Válečnice Děčín 
2419546so 21.3.2020 ZŠ Olešská
Praha 10
Wizards P10Válečnice Děčín 
2019540ne 5.4.202011:00Sport.areál, O.Španiela 817
Jaroměř
TJ Sokol Jaroměř - JosefovVálečnice Děčín 
1919539ne 5.4.202009:00Sport.areál, O.Španiela 817
Jaroměř
TJ Sokol Jaroměř - JosefovVálečnice Děčín 
2219544ne 8.3.202014:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínTJ Sokol Stěžery 
2119543ne 8.3.202012:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínTJ Sokol Stěžery 

U17 A - Celostátní liga - Play-out A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
7214so 14.3.2020 hala UJEP
Ústí nad Labem
Sluneta Ústí n. L.Válečníci Děčín 
8217ne 15.3.202010:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 
12226ne 19.4.2020 Sportovní hala Kort
Liberec
Kondoři LiberecVálečníci Děčín 
9220so 28.3.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Klatovy 
5209so 29.2.202012:45ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínKondoři LiberecTesař Michal
Nesper Jindřich
10222ne 29.3.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři Louny 
3205st 4.3.202018:30Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
Tygři LounyVálečníci Děčín 

U17 A - Celostátní liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U17 B - Nadregionální liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2017210ne 1.3.202013:00Sportovní hala
Český Brod
BK Č. BrodVálečníci Děčín BKoudela Martin
Tejček Tomáš
2117216so 14.3.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBC Benešov 
1917205so 29.2.202017:00IX. základní škola
Mladá Boleslav
AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín BNesvadba Miloš
Velda Pavel

U17 dívky - Celostátní liga - Play-out B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
5241st 11.3.202017:00Sportovní hala Říčany
Praha Říčany
Basket ŘíčanyVálečnice Děčín 
8246ne 15.3.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínSlovan Litoměřice 
11254so 18.4.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínUSK Praha B 
12258ne 19.4.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBasket Říčany 
9250so 28.3.2020 ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n.L.Válečnice Děčín 
10253ne 29.3.2020 MSH Ostende
Poděbrady
Basket PoděbradyVálečnice Děčín 

U17 dívky - Celostátní liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U15 - Žákovská liga - Extraliga

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
11231so 21.3.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Nymburk 
15257so 25.4.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSnakes Ostrava 
16264ne 26.4.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínNH Ostrava 
12238pá 27.3.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínADFORS Basket Litomyšl 
13244so 4.4.2020 Sportovní hala Sokol
Písek
Sokol PísekVálečníci Děčín 
14250ne 5.4.2020 Tělocvična ZŠ Litvínovská
Praha 9 - Prosek
TJ Sokol KbelyVálečníci Děčín 
9222so 7.3.2020 
Tygři JBC BrnoVálečníci Děčín 
10228ne 8.3.202009:00Víceúčelová hala Opava
Opava
BK OpavaVálečníci Děčín 

U15 - Žákovská liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U15 dívky - Nadregionální liga - Skupina A2

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1115942so 21.3.2020 
Válečnice DěčínBA Tygřice Louny 
1215944ne 22.3.2020 
Válečnice DěčínBK Baník Most 
1315949so 4.4.2020 
BKj. Kralupy n.V.Válečnice Děčín 
1415952ne 5.4.2020 
BC SlanýVálečnice Děčín 
1015940so 7.3.202013:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínTatran Kraslice 

U15 dívky - Nadregionální liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U14 - Žákovská liga - Liga skupina C

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
7504(odloženo) TJ Sokol Žižkov I.
Praha 3
Sokol ŽižkovVálečníci Děčín 
9510so 14.3.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSj. BK Litoměřice 
10513ne 15.3.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA 2006´ Roudnice n.L. 
13522so 18.4.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Žižkov 
14525ne 19.4.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTJ Sokol Kbely 
11516so 28.3.2020 ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n. L.Válečníci Děčín 
12519ne 29.3.2020 SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínVálečníci Děčín 

U14 - Žákovská liga - Skupina D

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U13 A - Oblastní přebor - Skupina 1.-4.

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
248so 21.3.2020 
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín 
247so 21.3.2020 
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín 
456so 25.4.2020 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
455so 25.4.2020 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
350so 4.4.2020 
BA Tygři LounyVálečníci Děčín 
349so 4.4.2020 
BA Tygři LounyVálečníci Děčín 
142so 7.3.202015:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínBA Tygři Louny 
141so 7.3.202013:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínBA Tygři Louny 

U13 A - Oblastní přebor - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U13 B - Oblastní přebor - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U12 - Oblastní přebor - Skupina o 1.-4. místo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
520so 14.3.2020 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
519so 14.3.2020 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
312po 23.3.202018:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 
311po 23.3.202016:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 
624so 28.3.2020 
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
623so 28.3.2020 
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
413so 29.2.202009:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín 
414so 29.2.202011:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín 

U12 - Oblastní přebor - Otevřená soutěž

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U11 - Nejmladší minižactvo - Kvalifikace o NF

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
518so 21.3.202015:00Sportovní hala
Česká Lípa
BK Levharti ChomutovVálečníci Děčín 
517so 21.3.202013:00Městská sportovní hala
Chomutov
BK Levharti ChomutovVálečníci Děčín 
622so 4.4.2020 
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
621so 4.4.2020 
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
414so 7.3.202010:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
413so 7.3.202008:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 

U11 - Nejmladší minižactvo - Nejmladší minižactvo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U11 dívky - Nejmladší minižactvo - Nejmladší minižactvo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U10 - Nejmladší minižactvo - Nejmladší minižactvo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

PŘEHLED UTKÁNÍ BK DĚČÍN V JEDNOTLIVÝCH TÝDNECH