PŘEHLED UTKÁNÍ TÝMŮ BK DĚČÍN V JEDNOTLIVÝCH TÝDNECH   

TENTO TÝDEN  -  PŘÍŠTÍ TÝDEN  -  MINULÝ TÝDEN

TENTO TÝDEN

tým
kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
A-tým4172ne 1.3.202018:00Sportcentrum SLUNETA
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí nad LabemBK ARMEX Děčín 
Muži Kroupa515pá 28.2.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín ABK Baník Most A68 : 63Tesař Michal
Kouba Dalibor
Muži Ďurana514pá 28.2.202020:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín juniorkaBA 2006 Roudnice n.L.Kouba Dalibor
Tesař Michal
Muži Křešice514pá 28.2.202019:45Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBK Baník Most BMašek Tomáš
Menšík Richard
U17 A5209so 29.2.202012:45ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínKondoři LiberecTesař Michal
Nesper Jindřich
U17 B2017210ne 1.3.202013:00Sportovní hala
Český Brod
BK Č. BrodVálečníci Děčín BKoudela Martin
Tejček Tomáš
U17 B1917205so 29.2.202016:00IX. základní škola
Mladá Boleslav
AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín BNesvadba Miloš
Velda Pavel
U12414so 29.2.202011:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci DěčínVostatková Karolína
Vondráčková Sabina
U12413so 29.2.202009:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci DěčínVondráčková Sabina
Vostatková Karolína
A-týmAlpe Adria Cup - semifinálest 26.2.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínSwans Gmunden96 : 71Salvetr Rudolf
Hartig Lukáš
Svoboda Martin

PŘÍŠTÍ TÝDEN

tým
kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
A-tým6180so 7.3.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínDEKSTONE Tuři Svitavy 
Muži Anderle25pá 6.3.202019:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf 
U19 A2119196ne 8.3.202012:00ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n. L.Válečníci DěčínAnton Karel
Tesař Michal
U19 B2019192so 7.3.202015:00ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n. L.Válečníci Děčín BAnton Karel
Tesař Michal
U19 dívky2119543ne 8.3.202012:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínTJ Sokol Stěžery 
U19 dívky2219544ne 8.3.202014:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínTJ Sokol Stěžery 
U17 A3205st 4.3.202018:30Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
Tygři LounyVálečníci DěčínAnton Karel
Tesař Michal
U159222so 7.3.202015:00
Tygři JBC BrnoVálečníci DěčínNehoda Pavel
Račanský Martin
U1510228ne 8.3.202009:00Víceúčelová hala Opava
Opava
BK OpavaVálečníci DěčínHudec Filip
Chodura Ondřej
U15 dívky1015940so 7.3.202013:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínTatran Kraslice 
U13 A142so 7.3.202015:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínBA Tygři Louny 
U13 A141so 7.3.202013:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínBA Tygři Louny 
U11414so 7.3.202010:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
U11413so 7.3.202008:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
U11 dívky662ne 8.3.202013:45Kalich aréna
Litoměřice
Válečnice DěčínVálečníci Děčín B 
U11 dívky661ne 8.3.202012:00Kalich aréna
Litoměřice
TJ Slovan LitoměřiceVálečnice Děčín 
U10662ne 8.3.202013:45Kalich aréna
Litoměřice
Válečnice DěčínVálečníci Děčín B 
U10663ne 8.3.202015:30Kalich aréna
Litoměřice
Válečníci Děčín BTJ Slovan Litoměřice 
A-týmAlpe Adria Cup - semifinálest 4.3.202019:00Volksbank Arena
Gmunden
Swans GmundenBK ARMEX Děčín  

MINULÝ TÝDEN

tým
kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
Muži Kroupa925pá 21.2.202019:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín ASlavoj BK Litoměřice C59 : 58Poživil Jaroslav
Shumskyy Vitaliy
Muži Ďurana411pá 21.2.202020:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA LounyBK Děčín juniorka96 : 57Anton Karel
Hendrych Jan
Muži Křešice411pá 21.2.202020:00Městská sportovní hala
Chomutov
BK Levharti ChomutovBK Děčín Křešice75 : 66Rom Daniel
Asztalos Ondřej
Muži Anderle410pá 21.2.202020:00BK Real
Roudnice nad Labem
BK REAL Roudnice n.L.Válečníci Děčín B85 : 60Šlaj Jiří
Kesler Vladimír
U19 A1819183so 22.2.202010:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Teplice76 : 44Lahovská Barbora
Lunhul Vladislav
U19 A1919187ne 23.2.202012:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínŠSK Slaný79 : 55Kesler Vladimír
Lunhul Vladislav
U19 B1819184so 22.2.202012:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BŠSK Slaný55 : 58Lahovská Barbora
Lunhul Vladislav
U19 B1919188ne 23.2.202010:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Teplice53 : 51Kesler Vladimír
Lunhul Vladislav
U158215pá 21.2.202019:00ZŠ Dvorského
Ostrava
Snakes OstravaVálečníci Děčín67 : 64Tichov Michael
Billík Dennis
U157210so 22.2.202009:00SH Ostrava-Tatran
Ostrava
NH OstravaVálečníci Děčín82 : 57Nováková Bára
Sýkora Václav
U13 B1039út 18.2.202016:00Městská sportovní hala
Chomutov
BK ChomutovVálečníci Děčín B56 : 23Hušek Daniel
Kundert Mathias
U13 B1040út 18.2.202017:45Městská sportovní hala
Chomutov
BK ChomutovVálečníci Děčín B49 : 43Kundert Mathias
Hušek Daniel
U1228po 17.2.202017:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín42 : 70Lunhul Vladislav
Tesař Michal
U1227po 17.2.202015:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín53 : 95Tesař Michal
Lunhul Vladislav

PŘEHLED VŠECH ZBÝVAJÍCÍCH UTKÁNÍ BK DĚČÍN