PŘEHLED UTKÁNÍ TÝMŮ BK DĚČÍN V JEDNOTLIVÝCH TÝDNECH   

TENTO TÝDEN  -  PŘÍŠTÍ TÝDEN  -  MINULÝ TÝDEN

TENTO TÝDEN

tým
kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
A-tým739st 13.10.202118:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínUSK Praha80 : 89Hruša Petr
Salvetr Rudolf
Jeřáb Jan
A-tým847so 16.10.202118:00SH Pelhřimov
Pelhřimov
GBA Fio banka J. HradecBK ARMEX Děčín66 : 94Baloun Jan
Linhart Tomáš
Melichárek Ivo
Muži SčL27so 16.10.202116:00Hala TJ Lokomotiva
Liberec 1
USK Slavia LiberecVálečníci Děčín58 : 64Šikner Roman
Martinovská Michaela
U19 liga624so 16.10.202117:00SH BK Klatovy
Klatovy
BK KlatovyVálečníci Děčín59 : 83Hejduk Jakub
Billík Dennis
U19 liga727ne 17.10.202110:00TJ Sokol Žižkov I.
Praha 3
Sokol ŽižkovVálečníci Děčín63 : 69Lejčko Jan
Vampola Jakub
U19 region619172so 16.10.202114:30IX. základní škola
Mladá Boleslav
AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín B45 : 71Křenek Karel
Bodláková Klára
U19 region719176ne 17.10.202110:00Sportovní hala Kort
Liberec
BA LYNX LiberecVálečníci Děčín B50 : 100Martinovská Michaela
U19 dívky11so 16.10.202118:00Hala TJ Lokomotiva
Liberec 1
Loko LiberecVálečnice Děčín79 : 52 
U15 liga1392st 13.10.202117:30Sportovní hala Jeneč
Jeneč
Tygři PrahaVálečníci Děčín71 : 75Hendrych Jan
Hackl Filip
U15 region615347so 16.10.202109:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín B67 : 34 
U15 region715352ne 17.10.202109:30Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceVálečníci Děčín BAsztalos Ondřej
U1326so 16.10.202116:30Sportovní hala Kort
Liberec
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín16 : 113 
U1325so 16.10.202114:30Sportovní hala Kort
Liberec
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín25 : 94 
U1116so 16.10.202113:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice15 : 55 
U1115so 16.10.202111:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín36 : 38 
U11 dívky112so 16.10.202114:00Sportovní hala Křešice
Děčín
ASK LovosiceVálečnice Děčín 
U11 dívky110so 16.10.202110:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečnice DěčínBA 2006 Roudnice n.L. 
U1013so 16.10.202113:00Sportovní hala Kort
Liberec
Válečníci Děčín BBA LYNX Liberec k22 : 61 
U1012so 16.10.202111:00Sportovní hala Kort
Liberec
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B 
U15 ligaturnaj CEYBLso 16.10.202111:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK VIVIDBOOKS Pardubice81 : 82 
U15 ligaturnaj CEYBLso 16.10.202117:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínEnea Zastal BC Zielona Góra82 : 71 
U15 ligaturnaj CEYBLne 17.10.202111:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínPGE Spójnia Stargard81 : 60 

PŘÍŠTÍ TÝDEN

tým
kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
A-tým950so 23.10.202117:45ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínGEOSAN Kolín 
Muži 2.liga633so 23.10.202120:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSKB RokycanyMašek Tomáš
Pazourek Jaroslav
Muži 2.liga739ne 24.10.202109:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínPříbramMašek Tomáš
Pazourek Jaroslav
Muži Juniorka312pá 22.10.202119:30ZŠ Slovanka
Česká Lípa
BK Česká LípaBK Děčín juniorkaAsztalos Ondřej
Nesper Jindřich
Muži Křešice314pá 22.10.202120:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBK Levharti ChomutovNeuman Ladislav
Kout Jan
U17 extraliga621so 23.10.202109:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínUSK PrahaEisner Petr
Lunhul Vladislav
U17 extraliga725ne 24.10.202111:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři PrahaMašek Tomáš
Pazourek Jaroslav
U17 region317357so 23.10.202114:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci Děčín BLYNX LiberecAbraham Aleš
Fichtner Matyáš
U17 region417360ne 24.10.202115:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSlovan VarnsdorfAbraham Aleš
Fichtner Matyáš
U17 dívky1454so 23.10.202113:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínLoko Karlovy VaryMašek Tomáš
Pazourek Jaroslav
U17 dívky725ne 24.10.202112:30SK Aritma Praha
Praha 6
HB Basket BVálečnice DěčínPetrák Jakub
Vampola Jakub
U14 liga146so 23.10.202109:30hala UJEP
Ústí nad Labem
Sluneta Ústí n. L.Válečníci Děčín 
U14 liga874ne 24.10.202113:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSluneta Ústí n. L.Nesper Jindřich
Kočárník Vojta
U12310so 23.10.202112:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínBaník MostFichtner Matyáš
Abraham Aleš
U1239so 23.10.202110:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínBaník MostAbraham Aleš
Fichtner Matyáš
U12 dívky311so 23.10.202111:00Městská sportovní hala - velká
Chomutov
Levhartice ChomutovVálečnice DěčínKundert Mattias
Žatecká Kateřina
U12 dívky312so 23.10.202113:00Městská sportovní hala - velká
Chomutov
Levhartice ChomutovVálečnice DěčínŽatecká Kateřina
Kundert Mattias
A-týmAlpe Adria Cupst 20.10.202118:00Eurovia Aréna / Športová hala SOŠ
Bratislava / Pezinok
BK Inter BratislavaBK ARMEX Děčín skupina B

MINULÝ TÝDEN

tým
kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
A-tým634so 9.10.202118:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínKrálovští sokoli68 : 82Vošahlík Marek
Kec Jakub
Bohata Pavel
Muži 2.liga528ne 10.10.202119:00Sportovní hala Černošice
Černošice
Wolves RadotínVálečníci Děčín58 : 62Ulrych Lukáš
Kocián Michal
Muži 2.liga421so 9.10.202119:30SH Benešov
Benešov
BC BenešovVálečníci Děčín84 : 57Pokorný Štěpán
Reitzová Patricie-Anna
Muži SčL13pá 8.10.202118:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Baník Most A50 : 71Buršík Martin
Moravcová Lucie
Muži Juniorka210pá 8.10.202120:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín juniorkaSkřivánci76 : 34Buršík Martin
Moravcová Lucie
Muži Křešice27pá 8.10.202119:00Sportovní hala Most - malá hala
Most
BK Baník Most BBK Děčín Křešice87 : 65Nesper Jindřich
Hušek Daniel
U17 extraliga520ne 10.10.202110:00Městská SH J.Hradec II-malá
Jindřichův Hradec
BK Lions J. HradecVálečníci Děčín76 : 60Mynarčík Petr
Bráblík Jan
U17 extraliga415so 9.10.202116:00Sportovní hala Sokol
Písek
Sokol PísekVálečníci Děčín75 : 51Bendová Linda
Billík Dennis
U17 region117347st 6.10.202118:30Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceVálečníci Děčín B102 : 47Asztalos Ondřej
Šeferová Nicole
U17 dívky518ne 10.10.202114:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínUSK Praha B45 : 77Mycak Michael
Lunhul Vladislav
U17 dívky414so 9.10.202109:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínSokol Nusle45 : 96Mycak Michael
Lunhul Vladislav
U15 liga664čt 7.10.202118:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Kladno120 : 36Tesař Michal
Lunhul Vladislav
U1226so 9.10.202111:00tělocvična SPŠ
Chomutov
BK ChomutovVálečníci Děčín20 : 49Kočárník Vojta
Žatecká Kateřina
U1225so 9.10.202109:00tělocvična SPŠ
Chomutov
BK ChomutovVálečníci Děčín24 : 62Kočárník Vojta
Žatecká Kateřina
U12 dívky27ne 10.10.202110:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínTJ Slovan Litoměřice25 : 64Abraham Aleš
Fichtner Matyáš
U12 dívky28ne 10.10.202112:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínTJ Slovan Litoměřice20 : 82Fichtner Matyáš
Abraham Aleš
A-týmAlpe Adria Cupst 6.10.202118:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBC GGMT Vienna73 : 109skupina B
U12nadregionální turnajne 10.10.20219:30Hala ZŠ Na Výslunní
Brandýs n.L.
BK Brandýs n.L.Válečníci Děčín80 : 22 
U12nadregionální turnajne 10.10.202115:30Hala ZŠ Na Výslunní
Brandýs n.L.
Bizoni NáchodVálečníci Děčín22 : 94 
U12nadregionální turnajne 10.10.202113:30Hala ZŠ Na Výslunní
Brandýs n.L.
Sojky PelhřimovVálečníci Děčín15 : 123 

PŘEHLED VŠECH ZBÝVAJÍCÍCH UTKÁNÍ BK DĚČÍN