PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU VáLEÄŤNĂ­CI DěčíN - kategorie U12 - ročník 2021/2022   

Oblastní přebor - Skupina 1.-4.

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
520ne 10.10.2021 
BK ChomutovVálečníci Děčín20 : 49 
519ne 10.10.2021 
BK ChomutovVálečníci Děčín24 : 62 
414so 23.4.202210:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Brandýs n.L.61 : 38Fichtner Matyáš
Zemancová Adéla
413so 23.4.202212:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Brandýs n.L.63 : 33Fichtner Matyáš
Zajistí pořadatel
28so 26.3.202211:30Sportcentrum
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n.L.Válečníci Děčín50 : 41Kvíz Leoš
Jakubcová Kateřina
27so 26.3.202209:30Sportcentrum
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n.L.Válečníci Děčín40 : 48Kvíz Leoš
Jakubcová Kateřina
312čt 28.4.202217:30Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínSlovan Varnsdorf64 : 25Fichtner Matyáš
Zemancová Adéla
311čt 28.4.202216:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínSlovan Varnsdorf73 : 35Fichtner Matyáš
Zemancová Adéla
14ne 3.4.202212:00Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín59 : 56Hošek Václav
Zajistí pořadatel
13ne 3.4.202210:00Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín42 : 71Hošek Václav
Zajistí pořadatel
524so 8.1.2022 
Válečníci DěčínBK Chomutov72 : 21 
523so 8.1.2022 
Válečníci DěčínBK Chomutov101 : 32 

Oblastní přebor - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
416(odloženo) hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín0 : 20Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
415(odloženo) hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín0 : 20Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
830so 12.2.202212:00Sportovní hala Most - malá hala
Most
Baník MostVálečníci Děčín11 : 110Zajistí pořadatel
829so 12.2.202210:00Sportovní hala Most - malá hala
Most
Baník MostVálečníci Děčín8 : 112Zajistí pořadatel
310so 23.10.202112:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínBaník Most125 : 6Fichtner Matyáš
Zemancová Adéla
39so 23.10.202110:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínBaník Most113 : 10Fichtner Matyáš
Zemancová Adéla
13so 25.9.202109:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínBK Teplice97 : 26 
14so 25.9.202111:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínBK Teplice90 : 23 
624po 31.1.202217:30Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceVálečníci Děčín15 : 88Nesper Jindřich
Poliček Pavel
623po 31.1.202216:00Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceVálečníci Děčín27 : 96Poliček Pavel
Nesper Jindřich
936so 5.2.202211:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.102 : 3Fichtner Matyáš
Zajistí pořadatel
935so 5.2.202209:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.102 : 13Fichtner Matyáš
Zajistí pořadatel
726so 8.1.202215:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Chomutov72 : 21Fichtner Matyáš
Zajistí pořadatel
725so 8.1.202213:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Chomutov101 : 32Fichtner Matyáš
Zajistí pořadatel
26so 9.10.202111:00tělocvična SPŠ
Chomutov
BK ChomutovVálečníci Děčín20 : 49Kočárník Vojta
Žatecká Kateřina
25so 9.10.202109:00tělocvična SPŠ
Chomutov
BK ChomutovVálečníci Děčín24 : 62Kočárník Vojta
Žatecká Kateřina