PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU VĎŻ˝ĎŻ˝LEĎŻ˝ĎŻ˝NĎŻ˝ĎŻ˝CI DĎŻ˝ĎŻ˝ĎŻ˝ĎŻ˝ĎŻ˝ĎŻ˝N B - kategorie U19 region - ročník 2021/2022   

Nadregionální liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1919237so 12.2.2022 BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín B 
2019242ne 13.2.202211:00Tělocvična IŠST
Mělník
R&J EBC MělníkVálečníci Děčín B 
1519219so 15.1.2022 Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín B 
1619224ne 16.1.2022 Sportovní hala Jeneč
Jeneč
BŠ Tygři Praha CVálečníci Děčín B 
619172so 16.10.202114:30IX. základní škola
Mladá Boleslav
AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín B45 : 71Křenek Karel
Bodláková Klára
719176ne 17.10.202110:00Sportovní hala Kort
Liberec
BA LYNX LiberecVálečníci Děčín B50 : 100Martinovská Michaela
1319205so 18.12.2021 ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n. L.Válečníci Děčín B 
319155ne 19.9.202114:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Brandýs n. L.35 : 79Poliček Pavel
Asztalos Ondřej
419164so 2.10.202113:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBŠ Tygři Praha C75 : 51Keslerová Barbora
Poliček Pavel
1019194so 20.11.202112:15Víceúčelová sportovní hala
Slaný
ŠSK SlanýVálečníci Děčín B 
1119198ne 21.11.2021 SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Kladno
BK KladnoVálečníci Děčín B 
1719226so 29.1.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA LYNX Liberec 
519169ne 3.10.202114:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA Tygři Louny54 : 65Keslerová Barbora
Vondráčková Sabina
1819232ne 30.1.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BAŠ Mladá Boleslav 
119145so 4.12.2021 Sportovní hala 1
Most
Baník MostVálečníci Děčín B 
1219200ne 5.12.2021 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBaník Most 
2119248so 5.3.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Kladno 
819182so 6.11.202119:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BR&J EBC Mělník 
2219254ne 6.3.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BŠSK Slaný 
919187ne 7.11.202110:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA 2006 Roudnice n.L.