PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU VáLEÄŤNĂ­CI DěčíN - kategorie U17 A - ročník 2019/2020   

Celostátní liga - Play-out A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1200so 1.2.202015:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice63 : 41Matys Pavel
Vrla Petr
2202čt 13.2.202018:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSluneta Ústí n. L.88 : 53Mašek Tomáš
Poživil Jaroslav
7214so 14.3.2020 hala UJEP
Ústí nad Labem
Sluneta Ústí n. L.Válečníci Děčín 
8217ne 15.3.202010:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 
4208ne 16.2.202013:00SH BK Klatovy
Klatovy
BK KlatovyVálečníci Děčín63 : 87Lejčko Jan
Vrla Petr
12226ne 19.4.2020 Sportovní hala Kort
Liberec
Kondoři LiberecVálečníci Děčín 
9220so 28.3.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Klatovy 
5209so 29.2.202012:45ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínKondoři LiberecTesař Michal
Nesper Jindřich
10222ne 29.3.2020 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři Louny 
3205st 4.3.202018:30Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
Tygři LounyVálečníci DěčínAnton Karel
Tesař Michal

Celostátní liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1037pá 10.1.202018:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Klatovy121 : 35Poživil Jaroslav
Tesař Michal
1141so 14.12.201910:00hala UJEP
Ústí nad Labem
Sluneta Ústí n. L.Válečníci Děčín73 : 66Bohata Pavel
Menšík Richard
1245ne 15.12.201912:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín65 : 60Mycak Michael
Rom Daniel
14so 16.11.201913:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínKondoři Liberec60 : 94Eisner Petr
Šlaj Jiří
832ne 17.11.201910:00Sportovní hala Kort
Liberec
Kondoři LiberecVálečníci Děčín100 : 55Poživil Jaroslav
Menšík Richard
1350so 18.1.202009:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínLevharti Chomutov63 : 70Mycak Michael
Rom Daniel
1453ne 19.1.202011:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři Louny57 : 79Mycak Michael
Rom Daniel
413so 19.10.201909:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice82 : 49Anton Karel
Menšík Richard
621so 2.11.201914:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
Tygři LounyVálečníci Děčín62 : 88Eisner Petr
Nesper Jindřich
517ne 20.10.201913:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSluneta Ústí n. L.75 : 56Anton Karel
Poživil Jaroslav
726ne 3.11.201913:00Městská sportovní hala
Chomutov
Levharti ChomutovVálečníci Děčín83 : 60Pazourek Jaroslav
Zámostný Jindřich
934so 30.11.201917:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Sparta Praha37 : 72Poživil Jaroslav
Rom Daniel
25so 5.10.201912:00SH BK Klatovy
Klatovy
BK KlatovyVálečníci Děčín18 : 75Ježek Václav
Kuncl Michal
310ne 6.10.201909:00Hala Kuncova
Praha 5
BA Sparta PrahaVálečníci Děčín89 : 62Theodor Pavel
Frátrik Josef