PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU VáLEÄŤNĂ­CI DěčíN - kategorie U12 - ročník 2019/2020   

Oblastní přebor - Skupina o 1.-4. místo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
624(odloženo) 
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
623(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
520(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
519(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
312(odloženo) Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 
311(odloženo) Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 
28po 17.2.202017:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín42 : 70Lunhul Vladislav
Tesař Michal
27po 17.2.202015:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín53 : 95Tesař Michal
Lunhul Vladislav
12ne 19.1.202015:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Tygři Louny63 : 41Kunclová Natálie
Josefus Ondřej
11ne 19.1.202013:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Tygři Louny71 : 38Josefus Ondřej
Kunclová Natálie
414so 29.2.202011:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín50 : 87Vostatková Karolína
Vondráčková Sabina
413so 29.2.202009:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín29 : 57Vondráčková Sabina
Vostatková Karolína

Oblastní přebor - Otevřená soutěž

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
416ne 17.11.201910:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.60 : 28Gabriel Jan
Ryvolová Andrea
415ne 17.11.201908:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.56 : 28Ryvolová Andrea
Gabriel Jan
26so 19.10.201911:30Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
BA LYNX LiberecVálečníci Děčín16 : 102Ekrtová Tereza
Hošek Václav
25so 19.10.201909:30Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
BA LYNX LiberecVálečníci Děčín17 : 94Hošek Václav
Ekrtová Tereza
518so 30.11.201913:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA LYNX Liberec75 : 28Kočárník Vojta
Shumskyy Vitaliy
517so 30.11.201911:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA LYNX Liberec76 : 34Shumskyy Vitaliy
Kočárník Vojta
14so 5.10.201911:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín35 : 57 
13so 5.10.201909:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín44 : 50