PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU VáLEÄŤNĂ­CI DěčíN - kategorie U13 - ročník 2021/2022   

Oblastní přebor - Skupina 1.-4.

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
14(odloženo) hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín0 : 20Gabriel Jakub
Humlová Lucie
13(odloženo) hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín0 : 20Humlová Lucie
Gabriel Jakub
312ne 13.2.202211:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Chomutov61 : 27Zajistí pořadatel
311ne 13.2.202209:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Chomutov72 : 18Zajistí pořadatel
624so 2.4.202210:45Městská sportovní hala - velká
Chomutov
BK ChomutovVálečníci Děčín30 : 84Kundert Mattias
Zajistí pořadatel
623so 2.4.202209:00Městská sportovní hala - velká
Chomutov
BK ChomutovVálečníci Děčín29 : 80Kundert Mattias
Zajistí pořadatel
518ne 27.3.202213:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Tygři Louny82 : 2Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
517ne 27.3.202211:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Tygři Louny82 : 10Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
416so 5.3.202212:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.61 : 29Zajistí pořadatel
415so 5.3.202210:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.74 : 22Zajistí pořadatel
26st 6.4.202218:30Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín7 : 102Poliček Pavel
Zajistí pořadatel
25st 6.4.202217:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín18 : 117Poliček Pavel
Zajistí pořadatel

Oblastní přebor - Základní část A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
624(odloženo) Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceVálečníci Děčín0 : 20Asztalos Ondřej
623(odloženo) Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceVálečníci Děčín0 : 20Asztalos Ondřej
518(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec0 : 20Humlová Lucie
Šedivý Jan
517(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec0 : 20Šedivý Jan
Humlová Lucie
26so 16.10.202116:30Sportovní hala Kort
Liberec
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín16 : 113 
25so 16.10.202114:30Sportovní hala Kort
Liberec
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín25 : 94 
416čt 16.12.202118:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.115 : 47Fichtner Matyáš
Hošek Václav
415čt 16.12.202116:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.117 : 13Hošek Václav
Fichtner Matyáš
14so 2.10.202110:20hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín20 : 71Ryvolová Natálie
Šedivý Jan
13so 2.10.202108:50hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín18 : 86Šedivý Jan
Ryvolová Natálie
312so 6.11.202115:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Teplice80 : 19Rajchl Karel
Asztalos Ondřej
311so 6.11.202113:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Teplice81 : 12Asztalos Ondřej
Rajchl Karel