PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU VáLEÄŤNĂ­CI DěčíN - kategorie U11 - ročník 2019/2020   

Nejmladší minižactvo - Kvalifikace o NF

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
12so 11.1.202011:15ZŠ Pod Parkem
Ústí n.L.
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín27 : 80Lahovská Barbora
Lepší Tereza
11so 11.1.202009:30ZŠ Pod Parkem
Ústí n.L.
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín29 : 103Lepší Tereza
Lahovská Barbora
518so 21.3.202015:00Sportovní hala
Česká Lípa
BK Levharti ChomutovVálečníci Děčín 
517so 21.3.202013:00Městská sportovní hala
Chomutov
BK Levharti ChomutovVálečníci Děčín 
26čt 23.1.202018:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Levharti Chomutov64 : 35Horák Daniel
Kout Jan
25čt 23.1.202016:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Levharti Chomutov62 : 17Kout Jan
Horák Daniel
622so 4.4.2020 
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
621so 4.4.2020 
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
414so 7.3.202010:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
413so 7.3.202008:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
310so 8.2.202010:15Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín10 : 95Lepší Tereza
Chojnacká Anna
39so 8.2.202008:30Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín2 : 100Chojnacká Anna
Lepší Tereza

Nejmladší minižactvo - Nejmladší minižactvo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
19so 12.10.201917:00hala UJEP
Ústí nad Labem
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.40 : 61Ryvolová Andrea
Ryvolová Aneta
18so 12.10.201915:00hala UJEP
Ústí nad Labem
BK TepliceVálečníci Děčín27 : 57Ryvolová Aneta
Ryvolová Andrea
338so 7.12.201912:45ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Levharti ChomutovVálečníci Děčín56 : 16 
336so 7.12.201909:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Tygři Louny68 : 24 
219so 9.11.201912:00Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
Válečníci DěčínSlovan Varnsdorf34 : 47Ekrtová Tereza
Liška Jaroslav
218so 9.11.201910:00Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
BA LYNX LiberecVálečníci Děčín33 : 71Liška Jaroslav
Ekrtová Tereza