PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU VáLEÄŤNĂ­CI DěčíN - kategorie U11 - ročník 2018/2019   

Nejmladší minižactvo - Kvalifikace o NF U11 chlapci

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
11so 19.1.2019 
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín38 : 59 
22so 2.3.2019 
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín40 : 50 
33ne 31.3.2019 
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice59 : 64 

Nejmladší minižactvo - Nejmladší minižactvo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
231so 10.11.201812:30Sportovní hala Křešice
Děčín
BA Tygři LounyVálečníci Děčín10 : 108Kroupa Radek
Shumskyy Vitaliy
229so 10.11.201809:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínBK Česká lípa106 : 6Kroupa Radek
Shumskyy Vitaliy
17so 13.10.201813:00BK Real
Roudnice nad Labem
Válečníci DěčínBA 2006 Roudnice n.L.24 : 39Lepší Tereza
Veselý Jiří
16so 13.10.201811:00BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín25 : 35Veselý Jiří
Lepší Tereza
784so 16.3.201911:45Tělocvična OU a PrŠ
Liberec 1
Válečníci DěčínBA 2006 Roudnice n.L.74 : 41Shumskyy Vitaliy
Liška Jaroslav
783so 16.3.201910:00Tělocvična OU a PrŠ
Liberec 1
BA LYNX LiberecVálečníci Děčín15 : 92Liška Jaroslav
Shumskyy Vitaliy
673so 2.3.201913:00hala UJEP
Ústí nad Labem
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. k76 : 21Lunhul Vladislav
Kočárník Vojtěch
672so 2.3.201911:00hala UJEP
Ústí nad Labem
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín40 : 50Kočárník Vojtěch
Lunhul Vladislav
448ne 20.1.201911:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Válečníci DěčínBA LYNX Liberec60 : 32Kočárník Vojtěch
Lepší Tereza
447ne 20.1.201909:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín38 : 59Lepší Tereza
Kočárník Vojtěch
896ne 31.3.201915:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín64 : 59Machková Romana
Liška Jaroslav
894ne 31.3.201912:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA LYNX Liberec87 : 19Machková Romana
Liška Jaroslav
342so 8.12.201811:45Tělocvična OU a PrŠ
Liberec 1
Válečníci DěčínBA 2006 Roudnice n.L.41 : 17 
341so 8.12.201810:00Tělocvična OU a PrŠ
Liberec 1
BA LYNX LiberecVálečníci Děčín26 : 59