PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU VáLEÄŤNĂ­CI DěčíN B - kategorie U13 B - ročník 2019/2020   

Oblastní přebor - Skupina 5.-8.

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
470(odloženo) 
Válečníci Děčín BBA LYNX Liberec 
469(odloženo) 
Válečníci Děčín BBA LYNX Liberec 
366(odloženo) 
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf 
365(odloženo) 
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf 
262(odloženo) Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
BA LYNX LiberecVálečníci Děčín B 
261(odloženo) Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
BA LYNX LiberecVálečníci Děčín B 
158ne 8.3.202014:45Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B66 : 28Kozák Pavel
Hošek Václav
157ne 8.3.202012:45Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B79 : 30Hošek Václav
Kozák Pavel

Oblastní přebor - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
725so 11.1.202009:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín B61 : 29Krob Vlastimil
Ryvolová Andrea
726so 11.1.202011:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín B62 : 32Ryvolová Andrea
Krob Vlastimil
26so 12.10.201911:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci Děčín BBA Tygři Louny28 : 53Gabriel Jakub
Prchalová Simona
25so 12.10.201909:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci Děčín BBA Tygři Louny26 : 64Prchalová Simona
Gabriel Jakub
1040út 18.2.202017:45Městská sportovní hala
Chomutov
BK ChomutovVálečníci Děčín B49 : 43Kundert Mathias
Hušek Daniel
1039út 18.2.202016:00Městská sportovní hala
Chomutov
BK ChomutovVálečníci Děčín B56 : 23Hušek Daniel
Kundert Mathias
519ne 24.11.201915:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Chomutov66 : 28Hošek Václav
Prislupčáková Natálie
520ne 24.11.201917:00
Válečníci Děčín BBK Chomutov50 : 40Prislupčáková Natálie
Hošek Václav
831ne 26.1.202010:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Teplice28 : 76Kunclová Natálie
Ryvolová Andrea
832ne 26.1.202012:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Teplice30 : 70Ryvolová Andrea
Kunclová Natálie
311so 26.10.201909:30Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceVálečníci Děčín B48 : 38Blašková Martina
Lahovská Barbora
312so 26.10.201911:30Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceVálečníci Děčín B66 : 38Lahovská Barbora
Blašková Martina
11so 28.9.201914:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín B115 : 11Kočárník Vojta
Lunhul Vladislav
12so 28.9.201916:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín B92 : 14Lunhul Vladislav
Kočárník Vojta
622so 7.12.201916:45ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSLUNETA Ústí n.L.23 : 99Růžek Filip
Liška Jaroslav
621so 7.12.201915:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSLUNETA Ústí n.L.13 : 92Liška Jaroslav
Růžek Filip