PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU VáLEÄŤNĂ­CI DěčíN B - kategorie U17 region - ročník 2020/2021   

Nadregionální liga - Skupina C

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1017160(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BAŠ Mladá Boleslav 
2317200(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf 
117135(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA 2006´Roudnice n. L. 
2117194(odloženo) Sportovní hala
Český Brod
BK Č. BrodVálečníci Děčín B 
2017190(odloženo) SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínVálečníci Děčín B 
1917187(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BLYNX Liberec 
1717182(odloženo) Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B 
1617178(odloženo) Sportovní hala Ml. Boleslav
Mladá Boleslav
AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín B 
1517177(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA 2006´Roudnice n. L. 
1417172(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBC Kolín 
2417202(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BAŠ Mladá Boleslav 
1117163(odloženo) Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
LYNX LiberecVálečníci Děčín B 
117135(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA 2006´Roudnice n. L. 
917158(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf 
817156(odloženo) BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.Válečníci Děčín B 
2817214(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBC Kolín 
2717212(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Č. Brod 
2517205(odloženo) Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
LYNX LiberecVálečníci Děčín B 
2417202(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BAŠ Mladá Boleslav 
717152(odloženo) Sportovní hala
Český Brod
BK Č. BrodVálečníci Děčín B 
617148(odloženo) SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínVálečníci Děčín B 
217136(odloženo) IX. základní škola
Mladá Boleslav
AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín B 
1317170(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Č. Brod 
1117163(odloženo) Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
LYNX LiberecVálečníci Děčín B 
2317200(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf 
2217198(odloženo) BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.Válečníci Děčín B 
2117194(odloženo) Sportovní hala
Český Brod
BK Č. BrodVálečníci Děčín B 
2017190(odloženo) SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínVálečníci Děčín B 
1917187(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BLYNX Liberec 
1717182(odloženo) Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B 
1617178(odloženo) Sportovní hala Ml. Boleslav
Mladá Boleslav
AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín B 
1517177(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA 2006´Roudnice n. L. 
2217198(odloženo) BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.Válečníci Děčín B 
1317170(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Č. Brod 
217136(odloženo) IX. základní škola
Mladá Boleslav
AŠ Mladá BoleslavVálečníci Děčín B 
1017160(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BAŠ Mladá Boleslav 
917158(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf 
2817214(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBC Kolín 
2717212(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Č. Brod 
2517205(odloženo) Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
LYNX LiberecVálečníci Děčín B 
817156(odloženo) BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.Válečníci Děčín B 
717152(odloženo) Sportovní hala
Český Brod
BK Č. BrodVálečníci Děčín B 
617148(odloženo) SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínVálečníci Děčín B 
1417172(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBC Kolín 
317140ne 20.9.202010:00Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B79 : 43Machálek Jan
317140ne 20.9.202010:00Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B79 : 43Machálek Jan
517145ne 4.10.202009:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BLYNX Liberec55 : 22Martinovská Michaela
Liška Jaroslav
517145ne 4.10.202009:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BLYNX Liberec55 : 22Martinovská Michaela
Liška Jaroslav