PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU HOREJSEK DĎŻ˝ĎŻ˝ĎŻ˝ĎŻ˝ĎŻ˝ĎŻ˝N B - kategorie U15 B - ročník 2017/2018   

Nadregionální soutěž - Skupina C1

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
815369ne 18.2.201809:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Horejsek Děčín BBK SLUNETA Ústí n.L.46 : 58Kout Jan
Josefus Ondřej
515366ne 18.3.201813:30ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n.L.Horejsek Děčín B73 : 54Pazourek Jaroslav
Matějček Josef
315362so 20.1.201809:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Horejsek Děčín BR&J EBC Mělník (ms)41 : 61Ďurana Antonín
Machková Romana
415364ne 21.1.201811:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Horejsek Děčín BBK Kralupy(ms)35 : 38Mašek Patrik
Machková Romana
1215377so 3.2.201813:30Sportovní hala Křešice
Děčín
Horejsek Děčín BBK Brandýs n.L.47 : 71Liška Jaroslav
Machková Romana
915372so 3.3.201815:00SH Kralupy nad Vltavou
Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy(ms)Horejsek Děčín B35 : 61Matějček Josef
Vávra Petr
1015374ne 4.3.201810:30Tělocvična IŠST
Mělník
R&J EBC Mělník (ms)Horejsek Děčín B74 : 52Bukovský Michal
Benda Tomáš
115358so 6.1.201814:00hala UJEP
Ústí nad Labem
BK SLUNETA Ústí n.L.Horejsek Děčín B68 : 37Tesař Michal
Linka Michael

Nadregionální soutěž - Skupina C

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
21527ne 1.10.201716:30SH Cukrovar Kralupy nad Vltavou
Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy(ms)Horejsek Děčín B58 : 45Týř Jan
Šťavík Radek
121544ne 10.12.201709:30Tělocvična IŠST
Mělník
R&J EBC Mělník (ms)Horejsek Děčín B62 : 52Matějček Josef
Moravcová Lucie
31528st 11.10.201717:00hala UJEP
Ústí nad Labem
BK SLUNETA Ústí n.L.Horejsek Děčín B76 : 74Tesař Michal
Rom Daniel
71535ne 12.11.201715:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Horejsek Děčín BBK Kralupy(ms)62 : 40Tesař Michal
Kroupa Radek
51532so 28.10.201719:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Horejsek Děčín BR&J EBC Mělník (ms)53 : 50Josefus Ondřej
Kout Jan
61534ne 29.10.201709:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Horejsek Děčín BBK Brandýs n.L.22 : 60Josefus Ondřej
Kout Jan
101539st 29.11.201717:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Horejsek Děčín BBK SLUNETA Ústí n.L.54 : 52Kout Jan
Josefus Ondřej
111542so 9.12.201714:00ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n.L.Horejsek Děčín B87 : 36Laš Luděk
Strnad Pavel