PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU BK HOREJSEK DěčíN - kategorie Juniorka - ročník 2014/2015   

Basketbalový pohár České pošty - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
326po 17.11.201411:00Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínGEOSAN Kolín45 : 108Hošek Jan
Neuman Ladislav
14so 27.9.201420:30Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSlavoj BK Litoměřice "B"93 : 60Kec Jakub
Kučerová Ilona
214út 28.10.201413:00Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBC Benešov80 : 71Neuman Ladislav
Anton Karel

2. liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1691ne 1.2.201517:30Kladenská sportovní hala
Kladno
BK KladnoBK Horejsek Děčín83 : 72Kučera Vít
Horník Michal
20115ne 1.3.201510:00Sportovní hala TJ Jiskra
Domažlice
Jiskra DomažliceBK Horejsek Děčín91 : 70Kučera Vít
Perlík Michal
27so 11.10.201418:30Sportovní hala Sokol
Písek
Sokol PísekBK Horejsek Děčín76 : 68Salvetr Rudolf
Vošahlík Marek
314ne 12.10.201411:00STARZ aréna
Strakonice
SKB StrakoniceBK Horejsek Děčín62 : 46Linhart Tomáš
Vávrová Veronika
1798so 14.2.201519:30Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSlavoj BK Litoměřice "B"58 : 79Anton Karel
Zikánová Tereza
21122so 14.3.201517:45Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínThermia K. Vary81 : 35Linhart Tomáš
Ulrych Lukáš
1272po 15.12.201418:00hala UJEP
Ústí nad Labem
Sluneta USK Ústí n. L.BK Horejsek Děčín84 : 70Linhart Tomáš
Vávrová Veronika
18103ne 15.2.201511:30Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSokol Žižkov72 : 74Anton Karel
Zikánová Tereza
22127ne 15.3.201509:15Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBaník Most66 : 45Linhart Tomáš
Ulrych Lukáš
16st 17.12.201419:30Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSluneta USK Ústí n. L.56 : 75Anton Karel
Poživil Jaroslav
1479ne 18.1.201511:15Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSokol Písek67 : 56Perlík Michal
Kovačovič Matej
843so 22.11.201416:00Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínJiskra Domažlice82 : 56Poživil Jaroslav
Vošahlík Marek
949ne 23.11.201409:00Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSKB Rokycany63 : 54Poživil Jaroslav
Vošahlík Marek
419so 25.10.201420:30Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBK Kladno79 : 66Hošek Jan
Baloun Jan
525ne 26.10.201411:00Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBC Slaný80 : 65Jeřáb Jan
Kec Jakub
19109so 28.2.201518:30Sportovní hala SKB
Rokycany
SKB RokycanyBK Horejsek Děčín69 : 68Záruba Matěj
Milata Rostislav
1585so 31.1.201518:00Víceúčelová sportovní hala
Slaný
BC SlanýBK Horejsek Děčín91 : 95Baudyš Petr
Lukeš Libor
1055so 6.12.201415:00Sportovní hala 2
Most
Baník MostBK Horejsek Děčín66 : 78Perlík Michal
Ulrych Lukáš
1162ne 7.12.201412:00Tělocvična ZŠ 1. máje
Karlovy Vary
Thermia K. VaryBK Horejsek Děčín59 : 97Kulhavý Zdeněk
Smetana Jiří
1374so 7.2.201519:30Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSKB Strakonice59 : 43Kučera Vít
Záruba Matěj
631so 8.11.201417:00Sokolovna Vyšehrad
Praha 2
Sokol ŽižkovBK Horejsek Děčín105 : 59Kučírek Martin
Buršík Martin
738ne 9.11.201409:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj BK Litoměřice "B"BK Horejsek Děčín69 : 65Perlík Michal
Milata Rostislav