PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU BK HOREJSEK DěčíN - kategorie U17 - ročník 2016/2017   

Nadregionální soutěž - Skupina o 1.-4. místo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2342so 18.2.201717:00Tělocvična SOŠ a SOU
Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L. BBK Horejsek Děčín89 : 41Licari Emanuele
Zachara Jakub
5348so 18.3.201714:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBC Kolín43 : 118Josefus Ondřej
Ďurana Antonín
3344ne 19.2.201709:00SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínBK Horejsek Děčín124 : 50Laš Luděk
Strnad Pavel
6349ne 19.3.201711:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBA 2006´Roudnice n. L. B69 : 70Josefus Ondřej
Ďurana Antonín
1340st 22.3.201719:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínKondoři Liberec B74 : 52Kout Jan
Josefus Ondřej
4345so 4.3.201717:30Sportovní hala Kort
Liberec
Kondoři Liberec BBK Horejsek Děčín88 : 48Jeřáb Jan
Sejrek Daniel

Nadregionální soutěž - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2301so 1.10.201614:00TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy
Kostelec nad Černými Lesy
Kostelec n.Č.L.BK Horejsek Děčín28 : 141Dub Michal
Kejklíček Roman
11328so 10.12.201617:15Sportovní hala Kort
Liberec
Kondoři Liberec BBK Horejsek Děčín93 : 79Křenek Karel
Šupej Michal
12331ne 11.12.201610:00Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan VarnsdorfBK Horejsek Děčín59 : 67Bárta Lukáš
Hrabáková Tereza
8320so 12.11.201617:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBA 2006´Roudnice n. L. B86 : 67Josefus Ondřej
Asztalos Ondřej
1299ne 13.11.201613:00BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L. BBK Horejsek Děčín79 : 64Matějček Josef
Machálek Jan
13333so 21.1.201709:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBK Brandýs n. L.77 : 50Kout Jan
Josefus Ondřej
5310pá 21.10.201618:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínKondoři Liberec B60 : 70Ďurana Antonín
Turek Tomáš
9321so 26.11.201613:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBC Kolín39 : 98Šikner Roman
Lipenský Dominik
10325ne 27.11.201615:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínKostelec n.Č.L.126 : 27Josefus Ondřej
Kout Jan
7315ne 30.10.201614:30ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n. L.BK Horejsek Děčín75 : 52Dub Michal
Machálek Jan
4307pá 30.9.201618:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSlovan Varnsdorf96 : 64Kout Jan
Josefus Ondřej
3303ne 9.10.201614:30SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínBK Horejsek Děčín121 : 52Dub Michal
Velda Pavel

Kvalifikace o ligu - 2. kolo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
157po 6.6.201618:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Sj BK Litoměřice "B"BK Horejsek Děčín82 : 43Kouba Dalibor
Šlaj Jiří
259út 7.6.201619:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSj BK Litoměřice "B"67 : 69Neuman Ladislav
Mašek Tomáš

Kvalifikace o ligu - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
141so 28.5.201617:30TJ Sokol Petrovice
Praha 10
BK Mariánské LázněBK Horejsek Děčín64 : 66Kučírek Martin
Vošahlík Marek
138so 28.5.201610:45TJ Sokol Petrovice
Praha 10
BK Horejsek DěčínBK Loko Plzeň B81 : 61Kučera Vít
Musil Jan
146ne 29.5.201617:30TJ Sokol Petrovice
Praha 10
BSK - Jižní SupiBK Horejsek Děčín77 : 44Kučírek Martin
Vošahlík Marek
144ne 29.5.201613:00TJ Sokol Petrovice
Praha 10
BKj KralupyBK Horejsek Děčín23 : 106Kučera Vít
Musil Jan