PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU BK HOREJSEK DěčíN - kategorie U12 - ročník 2016/2017   

Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1227ne 11.12.2016 
BA Tygři LounyBK Horejsek Děčín40 : 62 
69ne 11.12.2016 
BK Horejsek DěčínBK Chomutov84 : 31 
45so 12.11.2016 
BK ChomutovBK Horejsek Děčín18 : 96 
1222ne 13.11.2016 
BK Horejsek DěčínBA Tygři Louny64 : 37 
1218so 18.3.2017 
BK Horejsek DěčínSLUNETA Ústí n.L.25 : 56 
1115ne 19.2.2017 
BK Horejsek DěčínSLUNETA Ústí n.L.41 : 94 
811ne 22.1.2017 
Slavoj LitoměřiceBK Horejsek Děčín35 : 97 
912ne 26.2.2017 
Slavoj LitoměřiceBK Horejsek Děčín14 : 122 
1224ne 27.11.2016 
BK Horejsek DěčínBA Tygři Louny58 : 37 
57ne 27.11.2016 
BK ChomutovBK Horejsek Děčín16 : 79 
1013ne 5.3.2017 
SLUNETA Ústí n.L.BK Horejsek Děčín75 : 40 
710so 7.1.2017 
BK Horejsek DěčínSlavoj Litoměřice113 : 29 

Otevřená soutěž - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
654ne 11.12.201613:00Městská sportovní hala
Chomutov
BK Horejsek DěčínBK Chomutov84 : 31Asztalos Ondřej
Horsáková Natálie
653ne 11.12.201611:00Městská sportovní hala
Chomutov
BA Tygři LounyBK Horejsek Děčín40 : 62Horsáková Natálie
Asztalos Ondřej
435ne 13.11.201611:00Tělocvična ZŠ Přemyslovců
Louny
BK ChomutovBK Horejsek Děčín18 : 96Doksanský Milan
Krob Vlastimil
436ne 13.11.201613:00Tělocvična ZŠ Přemyslovců
Louny
BK Horejsek DěčínBA Tygři Louny64 : 37Krob Vlastimil
Doksanský Milan
214so 15.10.201612:00Tělocvična Národní
Varnsdorf
BK Kondoři LiberecBK Horejsek Děčín10 : 136Bárta Lukáš
Hrabáková Tereza
215so 15.10.201614:00Tělocvična Národní
Varnsdorf
BK Horejsek DěčínSlovan Varnsdorf80 : 57Hrabáková Tereza
Bárta Lukáš
12101so 18.3.201711:00hala UJEP
Ústí nad Labem
Slovan LitoměřiceBK Horejsek Děčín46 : 65Asztalos Ondřej
Lipenský Dominik
12102so 18.3.201709:00hala UJEP
Ústí nad Labem
BK Horejsek DěčínSLUNETA Ústí n.L.25 : 56Lipenský Dominik
Asztalos Ondřej
1191ne 19.2.201709:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSLUNETA Ústí n.L.41 : 94Ďurana Antonín
Machková Romana
1193ne 19.2.201713:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Slovan LitoměřiceBK Horejsek Děčín33 : 53Machková Romana
Ďurana Antonín
16ne 2.10.201614:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Kondoři LiberecBK Horejsek Děčín12 : 83Josefus Ondřej
Kout Jan
14ne 2.10.201609:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSlovan Varnsdorf50 : 38Kout Jan
Josefus Ondřej
867ne 22.1.201711:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBK Teplice64 : 19Josefus Ondřej
869ne 22.1.201715:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Slavoj LitoměřiceBK Horejsek Děčín35 : 97Liška Jaroslav
Josefus Ondřej
977ne 26.2.201712:00Sokolovna Na Letné
Teplice
Slavoj LitoměřiceBK Horejsek Děčín14 : 122Horsáková Natálie
Kroček Jiří
978ne 26.2.201714:00Sokolovna Na Letné
Teplice
BK Horejsek DěčínBK Teplice89 : 21Kroček Jiří
Horsáková Natálie
543ne 27.11.201609:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBA Tygři Louny58 : 37Josefus Ondřej
Kout Jan
545ne 27.11.201613:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ChomutovBK Horejsek Děčín16 : 79Josefus Ondřej
Kout Jan
324so 29.10.201613:00Sportovní hala Kort
Liberec
BK Horejsek DěčínBK Kondoři Liberec116 : 42Grobarčíková Michaela
Hošek Václav
323so 29.10.201611:00Sportovní hala Kort
Liberec
Slovan VarnsdorfBK Horejsek Děčín68 : 53Hošek Václav
Grobarčíková Michaela
1083ne 5.3.201711:00Kalich aréna
Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.BK Horejsek Děčín75 : 40Josefus Ondřej
Kout Jan
1084ne 5.3.201713:00Kalich aréna
Litoměřice
BK Horejsek DěčínSlovan Litoměřice55 : 52Kout Jan
Josefus Ondřej
760so 7.1.201713:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
BK Horejsek DěčínSlavoj Litoměřice113 : 29Kout Jan
Šedivý Jan
759so 7.1.201711:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
BK TepliceBK Horejsek Děčín26 : 83Kout Jan
Šedivý Jan