PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU BK HOREJSEK DěčíN - kategorie U13 - ročník 2017/2018   

Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
211so 11.11.2017 
BK ChomutovBK Horejsek Děčín27 : 85 
212so 11.11.2017 
BK ChomutovBK Horejsek Děčín15 : 90 
238so 17.3.2018 
BK Horejsek DěčínSlavoj BK Litoměřice59 : 14 
237so 17.3.2018 
BK Horejsek DěčínSlavoj BK Litoměřice54 : 14 
210čt 2.11.2017 
BK Horejsek DěčínSLUNETA Ústí n.L.42 : 66 
29čt 2.11.2017 
BK Horejsek DěčínSLUNETA Ústí n.L.32 : 63 
241so 21.4.2018 
Basket Academy LounyBK Horejsek Děčín25 : 63 
242so 21.4.2018 
Basket Academy LounyBK Horejsek Děčín19 : 54 
233čt 22.3.2018 
SLUNETA Ústí n.L.BK Horejsek Děčín51 : 37 
234čt 22.3.2018 
SLUNETA Ústí n.L.BK Horejsek Děčín48 : 28 
214ne 26.11.2017 
Slavoj BK LitoměřiceBK Horejsek Děčín17 : 89 
213ne 26.11.2017 
Slavoj BK LitoměřiceBK Horejsek Děčín26 : 100 
218so 6.1.2018 
BK Horejsek DěčínBasket Academy Louny86 : 28 
217so 6.1.2018 
BK Horejsek DěčínBasket Academy Louny76 : 29 
235ne 8.4.2018 
BK Horejsek DěčínBK Chomutov58 : 14 
236ne 8.4.2018 
BK Horejsek DěčínBK Chomutov77 : 22 

Otevřená soutěž - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
18ne 1.10.201715:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBaník Most74 : 21Josefus Ondřej
Kout Jan
17ne 1.10.201713:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBaník Most52 : 41Kout Jan
Josefus Ondřej
967čt 1.3.201816:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBK Teplice64 : 12Votrubcová Klára
Machková Romana
968čt 1.3.201818:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBK Teplice69 : 21Machková Romana
Votrubcová Klára
429so 11.11.201710:00Městská sportovní hala
Chomutov
BK ChomutovBK Horejsek Děčín27 : 85Rosenberger Tomáš
Sedláček Jan František
430so 11.11.201712:00Městská sportovní hala
Chomutov
BK ChomutovBK Horejsek Děčín15 : 90Sedláček Jan František
Rosenberger Tomáš
211so 14.10.201709:00Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceBK Horejsek Děčín31 : 77Asztalos Ondřej
Šedivý Jan
212so 14.10.201710:45Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceBK Horejsek Děčín15 : 78Asztalos Ondřej
Šedivý Jan
1291so 17.3.201813:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSlavoj BK Litoměřice54 : 14Kout Jan
Grobarčíková Michaela
1292so 17.3.201815:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSlavoj BK Litoměřice59 : 14Grobarčíková Michaela
Kout Jan
322čt 2.11.201718:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSLUNETA Ústí n.L.42 : 66Tesař Michal
Kout Jan
321čt 2.11.201716:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínSLUNETA Ústí n.L.32 : 63Kout Jan
Tesař Michal
863so 20.1.201810:00Sportovní hala 2
Most
Baník MostBK Horejsek Děčín41 : 51Vostatková Karolína
Sedláček Jan František
864so 20.1.201812:00Sportovní hala 2
Most
Baník MostBK Horejsek Děčín42 : 54Sedláček Jan František
Vostatková Karolína
14105so 21.4.201809:00Tělocvična ZŠ Přemyslovců
Louny
Basket Academy LounyBK Horejsek Děčín25 : 63Bár Jakub
Šedivý Jan
14106so 21.4.201811:00Tělocvična ZŠ Přemyslovců
Louny
Basket Academy LounyBK Horejsek Děčín19 : 54Bár Jakub
Šedivý Jan
1078čt 22.3.201819:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.BK Horejsek Děčín48 : 27Lahovská Barbora
Tesař Michal
1077čt 22.3.201817:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.BK Horejsek Děčín51 : 37Tesař Michal
Lahovská Barbora
536ne 26.11.201711:30Kalich aréna
Litoměřice
Slavoj BK LitoměřiceBK Horejsek Děčín17 : 89Liška Jaroslav
Tesař Michal
535ne 26.11.201709:30Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj BK LitoměřiceBK Horejsek Děčín26 : 100Tesař Michal
Liška Jaroslav
750so 6.1.201811:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBasket Academy Louny86 : 28Lipenský Dominik
Ďurana Antonín
749so 6.1.201809:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBasket Academy Louny76 : 29Ďurana Antonín
Lipenský Dominik
13103so 7.4.201809:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBA LYNX Liberec121 : 16Lipenský Dominik
Machková Romana
13104so 7.4.201811:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBA LYNX Liberec108 : 5Machková Romana
Lipenský Dominik
1185ne 8.4.201813:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBK Chomutov58 : 14Kroupa Radek
Machková Romana
1186ne 8.4.201815:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek DěčínBK Chomutov77 : 22Machková Romana
Kroupa Radek
648so 9.12.201717:00Tělocvična OU a PrŠ
Liberec 1
BA LYNX LiberecBK Horejsek Děčín15 : 95Hošek Václav
Martinovská Michaela
647so 9.12.201715:00Tělocvična OU a PrŠ
Liberec 1
BA LYNX LiberecBK Horejsek Děčín23 : 115Martinovská Michaela
Hošek Václav