PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU BK HOREJSEK DěčíN U15 - kategorie U15 - ročník 2014/2015   

Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 - Skupina o 1. - 4. místo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
260ne 1.3.201515:00Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek Děčín U15BK Teplice U1573 : 55Dorník Zdeněk
Stria Luboš
362so 14.3.201512:45Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek Děčín U15BC Kolín94 : 59Dorník Zdeněk
Josefus Ondřej
463ne 15.3.201513:30Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek Děčín U15BK Česká Lípa U15100 : 53Dorník Zdeněk
Rom Daniel
565so 21.3.201515:00ZŠ Slovanka
Česká Lípa
BK Česká Lípa U15BK Horejsek Děčín U1597 : 61Kovačiková Denisa
Jínová Simona
158so 28.2.201510:00Sokolovna Na Letné
Teplice
BK Teplice U15BK Horejsek Děčín U1565 : 76Doksanský Milan
Asztalos Ondřej
668ne 29.3.201512:00SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínBK Horejsek Děčín U15113 : 72Frána Petr
Zachara Jakub

Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1850ne 1.2.201511:30Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek Děčín U15BK Česká Lípa U1588 : 60Dorník Zdeněk
Stria Luboš
13ne 12.10.201413:30Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek Děčín U15BK Kralupy Junior U1599 : 31Dorník Zdeněk
Štěpánková Denisa
1437so 13.12.201413:30Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek Děčín U15BC Kolín57 : 99Liška Jaroslav
Kout Jan
2054ne 15.2.201513:15Sokolovna Na Letné
Teplice
BK Teplice U15BK Horejsek Děčín U1583 : 70Rosenberger Tomáš
Pásek Jan
1540so 17.1.201510:00SH Benešov
Benešov
BC Benešov U15BK Horejsek Děčín U1553 : 42Laš Luděk
Zámostný Jindřich
1643ne 18.1.201509:00tělocvična ZŠ Preislerova
Beroun
BK Beroun U15BK Horejsek Děčín U1532 : 69Svoboda Luděk
Nedělka Jiří
36ne 2.11.201411:00SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC KolínBK Horejsek Děčín U1570 : 44Benda Tomáš
Výborný Dominik
924so 22.11.201413:30Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek Děčín U15BK Teplice U1561 : 65 
616ne 23.11.201411:15Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek Děčín U15BC Benešov U1583 : 35Dorník Zdeněk
Stria Luboš
513so 25.10.201409:00Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek Děčín U15BK Beroun U15111 : 33Šupej Michal
Kouba Dalibor
1748so 31.1.201517:30Sportcentrum ČEZ
Děčín 1
BK Horejsek Děčín U15Varnsdorf U1558 : 35Dorník Zdeněk
Linka Michael
1233ne 7.12.201409:00SH Kralupy nad Vltavou
Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior U15BK Horejsek Děčín U1545 : 73Lejčko Jan
Sláma Vojtěch
719so 8.11.201409:00ZŠ Slovanka
Česká Lípa
BK Česká Lípa U15BK Horejsek Děčín U1574 : 69Dorník Zdeněk
Štěpánková Denisa
823ne 9.11.201409:00ZŠ Edisonova
Varnsdorf
Varnsdorf U15BK Horejsek Děčín U1544 : 67Boček Martin
Martinovská Michaela