PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU BK HOREJSEK DěčíN B - kategorie U11 mix - ročník 2015/2016   

Nejmladší minižactvo - Kvalifikace o NF U11 - mix

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
22so 13.2.201613:30Tělocvična SOŠ a SOU
Roudnice nad Labem
BK Horejsek Děčín BBA 2006 Roudnice n.L.10 : 103 
33so 19.3.201612:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BA 2006 Roudnice n.L.BK Horejsek Děčín B0 : 20 
11so 23.1.201613:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BA 2006 Roudnice n.L.BK Horejsek Děčín B78 : 18 

Nejmladší minižactvo - Oblastní přebor

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
15ne 11.10.201514:00Hala U Přívozu
Lovosice
BK Horejsek Děčín BLevharti Chomutov30 : 48Paurová Adéla
Blašková Martina
14ne 11.10.201512:00Hala U Přívozu
Lovosice
ASK LovosiceBK Horejsek Děčín B14 : 69Blašková Martina
Paurová Adéla
336ne 13.12.201515:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BA 2006 Roudnice n.L.BK Horejsek Děčín B78 : 18Josefus Ondřej
Ďurana Antonín
334ne 13.12.201511:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek Děčín BBK Teplice42 : 21Josefus Ondřej
Ďurana Antonín
556so 13.2.201613:30Tělocvična SOŠ a SOU
Roudnice nad Labem
BK Horejsek Děčín BBA 2006 Roudnice n.L.10 : 103Kovačiková Denisa
Kroček Jiří
555so 13.2.201611:30Tělocvična SOŠ a SOU
Roudnice nad Labem
TJ Slovan LitoměřiceBK Horejsek Děčín B62 : 15Kroček Jiří
Kovačiková Denisa
220ne 15.11.201511:00hala UJEP
Ústí nad Labem
BK Horejsek Děčín BSlavoj Litoměřice29 : 52Rom Daniel
Linka Michael
219ne 15.11.201509:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L. ABK Horejsek Děčín B165 : 0Linka Michael
Rom Daniel
670so 19.3.201612:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BA 2006 Roudnice n.L.BK Horejsek Děčín B54 : 15Kout Jan
Josefus Ondřej
668so 19.3.201608:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek Děčín BBK Teplice15 : 55Josefus Ondřej
Ďurana Antonín
775so 2.4.201615:00hala UJEP
Ústí nad Labem
BK Horejsek Děčín BSLUNETA Ústí n.L. C13 : 48Tesař Michal
Rom Daniel
774so 2.4.201613:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L. BBK Horejsek Děčín B42 : 20Rom Daniel
Tesař Michal
445so 23.1.201613:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BA 2006 Roudnice n.L.BK Horejsek Děčín B78 : 18Tesař Michal
Rom Daniel
443so 23.1.201609:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek Děčín BBK Horejsek Děčín A10 : 133Tesař Michal
Rom Daniel