PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU BK HOREJSEK DěčíN A - kategorie U11 - ročník 2015/2016   

Nejmladší minižactvo - Kvalifikace o NF U11 - chlapci

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
35ne 10.4.201612:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L. ABK Horejsek Děčín A104 : 30Pešek Lukáš
Doksanský Milan
34ne 10.4.201610:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L. ABK Horejsek Děčín A74 : 29Doksanský Milan
Pešek Lukáš
23so 19.3.201611:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. ABK Horejsek Děčín A54 : 42 
12ne 7.2.201611:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek Děčín ASLUNETA Ústí n.L. A38 : 69 
11ne 7.2.201609:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek Děčín ASLUNETA Ústí n.L. A48 : 70 

Nejmladší minižactvo - Oblastní přebor

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
333so 12.12.201515:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
BK Horejsek Děčín ASlavoj Litoměřice69 : 34Bár Jakub
Šedivý Jan
332so 12.12.201513:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. ABK Horejsek Děčín A53 : 46Šedivý Jan
Bár Jakub
224so 14.11.201513:00Sokolovna Na Letné
Teplice
BK Horejsek Děčín ABK Teplice110 : 21Vondrák Marek
Šedivý Jan
223so 14.11.201511:00Sokolovna Na Letné
Teplice
SLUNETA Ústí n.L. BBK Horejsek Děčín A20 : 78Šedivý Jan
Vondrák Marek
19ne 18.10.201513:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BA 2006 Roudnice n.L.BK Horejsek Děčín A31 : 100Martinovská Michaela
Josefus Ondřej
17ne 18.10.201509:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek Děčín ASLUNETA Ústí n.L. A39 : 94Martinovská Michaela
Josefus Ondřej
667so 19.3.201613:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
BK Horejsek Děčín ASlavoj Litoměřice80 : 24Rom Daniel
Tesař Michal
666so 19.3.201611:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. ABK Horejsek Děčín A54 : 42Tesař Michal
Rom Daniel
444so 23.1.201611:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek Děčín ABA 2006 Roudnice n.L.70 : 28Rom Daniel
Tesař Michal
443so 23.1.201609:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek Děčín BBK Horejsek Děčín A10 : 133Tesař Michal
Rom Daniel
550ne 7.2.201611:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek Děčín ASLUNETA Ústí n.L. A38 : 69Ďurana Antonín
Josefus Ondřej
549ne 7.2.201609:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Horejsek Děčín ASLUNETA Ústí n.L. A48 : 70Josefus Ondřej
Ďurana Antonín