PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU BK DěčíN JUNIORKA - kategorie OP - ročník 2016/2017   

Oblastní přebor - Finále 1. - 2.

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
22pá 21.4.201718:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín juniorkaASK Lovosice73 : 50Šikner Roman
Prchalová Simona
11pá 7.4.201719:30Hala U Přívozu
Lovosice
ASK LovosiceBK Děčín juniorka71 : 81Výborný Rudolf
Bohata Pavel

Oblastní přebor - Semifinále A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
11pá 10.3.201719:30ZŠ Slovanka
Česká Lípa
BK Česká LípaBK Děčín juniorka73 : 91Liška Jaroslav
Pešek Lukáš
22pá 17.3.201719:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín juniorkaBK Česká Lípa67 : 65Mašek Tomáš
Liška Jaroslav

Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1349so 11.2.201717:30Sportovní hala
Varnsdorf
Slovan Varnsdorf BBK Děčín juniorka61 : 79Bárta Lukáš
Hošek Václav
1037pá 13.1.201720:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín juniorkaASK Lovosice79 : 73Šikner Roman
Šmíd Pavel
39pá 14.10.201619:30Hala U Přívozu
Lovosice
ASK LovosiceBK Děčín juniorka91 : 85Výborný Rudolf
Bohata Pavel
621pá 18.11.201619:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín juniorkaSlovan Varnsdorf B109 : 68Mašek Tomáš
Menšík Richard
1141pá 20.1.201719:30ZŠ Slovanka
Česká Lípa
BK Česká LípaBK Děčín juniorka73 : 80Menšík Richard
Liška Jaroslav
11pá 23.9.201619:00BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.BK Děčín juniorka53 : 88Doksanský Milan
Hendrych Jan
1453pá 24.2.201719:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín juniorkaBK Levharti Chomutov108 : 45Menšík Richard
725pá 25.11.201618:00Městská sportovní hala
Chomutov
BK Levharti ChomutovBK Děčín juniorka56 : 74Šlaj Jiří
Bohata Pavel
413pá 28.10.201620:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín juniorkaBK Česká Lípa84 : 56Kouba Dalibor
Šlaj Jiří
1245pá 3.2.201719:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín juniorkaSkřivánek82 : 62Kouba Dalibor
Rom Daniel
517pá 4.11.201618:30SPŠ spojů
Ústí nad Labem
SkřivánekBK Děčín juniorka62 : 84Pešek Lukáš
Šlaj Jiří
829pá 9.12.201619:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín juniorkaBA 2006 Roudnice n.L.74 : 46Pešek Lukáš
Šlaj Jiří