PŘEHLED TABULEK VŠECH SOUTĚŽÍ TÝMŮ BK DĚČÍN - ročník 2021/2022   

A-tým  -  Muži 2.liga  -  Muži SčL  -  Muži Juniorka  -  Ženy  -  U19 liga  -  U19 liga  -  U19 region  -  U19 dívky  -  U19 dívky  -  U17 extraliga  -  U17 liga  -  U17 region  -  U17 dívky  -  U15 liga  -  U15 region  -  U14 liga  -  U13  -  U13 dívky  -  U12  -  U12 dívky  -  U11

A-tým - Kooperativa NBL

Základní část
1.Basket Brno110110:83100.0
2.BK JIP Pardubice11097:73100.0
3.ERA Basketball Nymburk220182:175100.0
4.USK Praha110102:95100.0
5.GEOSAN Kolín211184:17850.0
6.SLUNETA Ústí nad Labem211150:14450.0
7.Královští sokoli211167:16650.0
8.BK REDSTONE Olomoucko211187:19050.0
9.NH Ostrava211145:15650.0
10.BK Opava10189:910.0
11.BK ARMEX Děčín202143:1700.0
12.GBA Fio banka J. Hradec202175:2100.0

Muži 2.liga - 2. liga

Skupina A
1.Válečníci Děčín0000:00
2.Sokol Písek B0000:00
3.BC Benešov0000:00
4.BK Klatovy0000:00
5.Příbram0000:00
6.Sokol Kbely0000:00
7.Sluneta Ústí n. L.0000:00
8.Jiskra Domažlice0000:00
9.Wolves Radotín0000:00
10.Tigers Č. Budějovice0000:00
11.SKB Rokycany0000:00
12.Slavoj BK Litoměřice B0000:00

Muži SčL - Severočeská liga

Základní část
1.Válečníci Děčín0000:00
2.Sokol Písek B0000:00
3.BC Benešov0000:00
4.BK Klatovy0000:00
5.Příbram0000:00
6.Sokol Kbely0000:00
7.Sluneta Ústí n. L.0000:00
8.Jiskra Domažlice0000:00
9.Wolves Radotín0000:00
10.Tigers Č. Budějovice0000:00
11.SKB Rokycany0000:00
12.Slavoj BK Litoměřice B0000:00

Muži Juniorka - Oblastní přebor

Základní část
1.BK Děčín juniorka0000:00
2.Skřivánci0000:00
3.BK Česká Lípa0000:00
4.BA Louny0000:00
5.BK Děčín Křešice0000:00
6.BK Teplice B0000:00
7.BK Baník Most B0000:00
8.BK Levharti Chomutov0000:00
9.BA 2006 Roudnice n.L.0000:00
10.ASK Lovosice0000:00

Ženy - Oblastní přebor

Základní část
1.Slovan Litoměřice0000:00
2.BK Teplice0000:00
3.Válečnice Děčín0000:00
4.Levhartice Chomutov "C"0000:00
5.Slavoj Litoměřice0000:00

U19 liga - Liga

Skupina A
1.Tygři Praha220160:1144
2.Válečníci Děčín211117:1253
3.Tygři Praha B211127:1363
4.Levharti Chomutov110114:432
5.BA Sparta Praha11080:492
6.SLUNETA Ústí n. L.202133:1622
7.BK Klatovy20292:1942
8.Sokol Žižkov0000:00

U19 liga - Kvalifikace o extraligu

Skupina A (ukončeno)
1.Sojky Pelhřimov440360:2638
2.Tygři Brno431349:2547
3.BA Sparta Praha422327:3296
4.Basket Poděbrady413276:3515
5.Válečníci Děčín404242:3574

U19 region - Nadregionální liga

Skupina B
1.BK Brandýs n. L.220191:634
2.BA Tygři Louny220187:1124
3.BA 2006 Roudnice n.L.(ms)220155:1084
4.BK Kladno211129:1213
5.AŠ Mladá Boleslav211101:1023
6.BŠ Tygři Praha C211113:1463
7.ŠSK Slaný202129:1792
8.R&J EBC Mělník10132:471
9.BA LYNX Liberec10154:851
10.Válečníci Děčín B10135:791
11.Baník Most(ms)10128:1121

U19 dívky - Nadregionální liga

Skupina B
1.BŠ Tygři Praha C0000:00
2.SLUNETA Ústí n. L. B0000:00
3.Válečnice Děčín0000:00
4.TJ Sokol Stěžery0000:00
5.BK Brandýs n/L B0000:00
6.Loko Liberec0000:00
7.ASK Lovosice0000:00

U19 dívky - Kvalifikace o ligu

Skupina B (ukončeno)
1.ŠBK Parker-Hannifin Sadská220234:894
2.Válečnice Děčín211131:1423
3.BC Slaný20284:2182

U17 extraliga - Extraliga

Skupina A
1.BK Loko Plzeň0000:00
2.USK Praha0000:00
3.BK Lions J. Hradec0000:00
4.Sokol Pražský0000:00
5.Tygři Praha0000:00
6.BA Sparta Praha0000:00
7.Sokol Písek0000:00
8.Válečníci Děčín0000:00

U17 liga - Kvalifikace o extraligu

Skupina C (ukončeno)
1.Válečníci Děčín220165:1134
2.Sluneta Ústí n. L.211164:1263
3.Levharti Chomutov202114:2042

U17 region - Nadregionální liga

Skupina B
1.BK Teplice0000:00
2.Slovan Varnsdorf0000:00
3.AŠ Mladá Boleslav0000:00
4.BA 2006´Roudnice n. L.0000:00
5.LYNX Liberec0000:00
6.BK Č. Brod0000:00
7.Sokol Žižkov B0000:00
8.Válečníci Děčín B0000:00
9.BC Kolín B0000:00

U17 dívky - Liga

Skupina A
1.USK Praha B0000:00
2.Bižuterie Jablonec n.N.0000:00
3.DBaK0000:00
4.Loko Karlovy Vary0000:00
5.Válečnice Děčín0000:00
6.Sokol Nusle0000:00
7.BK Klatovy0000:00
8.HB Basket B0000:00

U15 liga - Liga

Skupina B
1.Sokol Pražský330435:1236
2.Válečníci Děčín220301:484
3.SLUNETA Ústí n.L.220201:574
4.Tygři Praha211213:883
5.BK Kladno211142:1983
6.TJ Sokol Kbely30368:4493
7.BK Levharti Chomutov20266:2092
8.Slavoj Litoměřice20239:2932

U15 region - Nadregionální liga

Skupina A
1.BK Sokolov220220:564
2.Válečníci Děčín B211220:1073
3.SKB Rokycany211124:1583
4.BA Tygři Louny11067:392
5.BK Teplice11064:372
6.BA 2006 Roudnice n.L.20276:1312
7.BK M. Lázně20245:2882
8.BK Kralupy0000:00

U14 liga - Liga

Skupina B
1.Tygři Praha220248:774
2.Válečníci Děčín220170:614
3.Sluneta Ústí n. L.220184:794
4.Sj. BK Litoměřice211140:1233
5.Kelti Nové Strašecí211133:1253
6.BA Tygři Louny20259:1432
7.BK Levharti Chomutov20281:2112
8.BA 2006´ Roudnice n.L.20262:2582

U13 - Oblastní přebor

Základní část A
1.BA Lynx Liberec0000:00
2.Válečníci Děčín0000:00
3.BK Teplice0000:00
4.SLUNETA Ústí n.L.0000:00

U13 dívky - Oblastní přebor

Základní část
1.BK Chomutov220100:884
2.TJ Slovan Varnsdorf20288:1002
3.Válečnice Děčín0000:00
4.TJ Slovan Litoměřice0000:00
5.BK Slavoj Litoměřice0000:00
6.TJ Sokol Kladno0000:00
7.SLUNETA Ústí n.L.0000:00

U12 - Oblastní přebor

Skupina B
1.BK Chomutov0000:00
2.Baník Most0000:00
3.BK Teplice0000:00
4.SLUNETA Ústí n.L.0000:00
5.Válečníci Děčín0000:00

U12 dívky - Oblastní přebor

Základní část
1.BA LYNX Liberec0000:00
2.Levhartice Chomutov0000:00
3.Válečnice Děčín0000:00
4.TJ Slovan Litoměřice0000:00

U11 - Nejmladší minižactvo

Přípravná část
1.Válečníci Děčín B0000:00
2.Slavoj Litoměřice0000:00
3.SLUNETA Ústí n.L.0000:00
4.Válečníci Děčín0000:00
5.BK Teplice0000:00
6.BK Levharti Chomutov0000:00
7.BA Tygři Louny0000:00
8.Válečnice Děčín0000:00
9.BA 2006 Roudnice n.L.0000:00
10.ASK Lovosice0000:00
11.SLUNETA Ústí n.L. d0000:00
12.BK Levhartice Chomutov0000:00
13.TJ Slovan Litoměřice0000:00
14.BA LYNX Liberec k0000:00
15.Slovan Varnsdorf0000:00