PŘEHLED TABULEK VŠECH SOUTĚŽÍ TÝMŮ BK DĚČÍN - ročník 2020/2021   

A-tým  -  Muži Kroupa  -  Muži Ďurana  -  Ženy  -  U19 liga  -  U19 dívky  -  U17 liga  -  U17 region  -  U17 dívky  -  U15 liga  -  U15 region  -  U15 dívky  -  U14  -  U13  -  U12  -  U12 dívky  -  U11

A-tým - Kooperativa NBL

Základní část
1.BK Opava330304:236100.0
2.ERA Basketball Nymburk440397:345100.0
3.Basket Brno11078:61100.0
4.USK Praha532402:39860.0
5.SLUNETA Ústí nad Labem422338:31550.0
6.BK ARMEX Děčín211160:17050.0
7.BK JIP Pardubice523439:42640.0
8.NH Ostrava523377:42540.0
9.Královští sokoli312220:23333.3
10.Olomoucko413349:37025.0
11.DEKSTONE Tuři Svitavy514397:46520.0
12.GEOSAN Kolín10161:780.0

Muži Kroupa - Oblasti

Severočeská liga
1.USK Slavia Liberec0000:00
2.BK Baník Most A0000:00
3.Slovan Varnsdorf0000:00
4.BA Lynx Liberec0000:00
5.Slavoj BK Litoměřice C0000:00
6.Válečníci Děčín0000:00
7.SLUNETA Ústí n.L.0000:00
8.BK Teplice0000:00

Muži Ďurana - Oblastní přebor

Skupina A
1.BK Děčín juniorka11063:582
2.BK REAL Roudnice n.L.10158:631
3.BK Děčín Křešice0000:00
4.Válečníci Děčín0000:00
5.BK Česká Lípa0000:00
6.Skřivánci0000:00

Ženy - Oblasti

Ženy
1.Slavoj Litoměřice0000:00
2.Slovan Litoměřice0000:00
3.Válečnice Děčín0000:00
4.BK Teplice0000:00

U19 liga - Liga

Skupina A
1.Kondoři Liberec211143:1283
2.Levharti Chomutov211125:1323
3.Tygři Praha11071:512
4.BA Sparta Praha11076:652
5.SLUNETA Ústí n. L.11073:692
6.Tygři Praha B202130:1472
7.Sokol Žižkov10152:781
8.Válečníci Děčín0000:00

U19 dívky - Nadregionální liga

Skupina A
1.BC Slaný211125:1283
2.Sokol Nusle B11064:592
3.BŠ Tygři Praha10164:661
4.Válečnice Děčín0000:00
5.Slovan Litoměřice B0000:00
6.Loko Liberec0000:00

U17 liga - Liga

Skupina A
1.Levharti Chomutov220175:964
2.Slavoj Litoměřice211171:1273
3.Tygři Louny211133:1773
4.BK Klatovy11068:592
5.Sokol Vyšehrad202102:1812
6.Sluneta Ústí n. L.10159:681
7.Válečníci Děčín0000:00
8.BA Sparta Praha0000:00

U17 region - Nadregionální liga

Skupina C
1.Slovan Varnsdorf220145:1004
2.BK Č. Brod11064:522
3.BA 2006´Roudnice n. L.10157:661
4.LYNX Liberec10152:641
5.Válečníci Děčín B10143:791
6.BC Kolín0000:00
7.AŠ Mladá Boleslav0000:00

U17 dívky - Liga

Skupina B
1.ŠBK P-H Sadská220167:894
2.Basket Slovanka B10150:871
3.USK Praha B10139:801
4.SLUNETA Ústí n. L.0000:00
5.BK Brandýs n.L.0000:00
6.Válečnice Děčín0000:00
7.Slovan Litoměřice0000:00
8.Basket Severočesko0000:00

U15 liga - Liga

Skupina B
1.BK VIVIDBOOKS Pardubice431391:2227
2.USK Praha431332:2047
3.Sokol Pražský330306:1996
4.BA Nymburk422329:2626
5.TJ Sokol Kbely422232:2816
6.BK SLUNETA Ústí n.L.413256:3315
7.Jižní supi30399:3773
8.Válečníci Děčín20285:1542

U15 region - Nadregionální liga

Skupina B
1.BC Kolín330322:1126
2.BK Brandýs n.L.330261:1536
3.BA Lynx Liberec413311:3085
4.Slovan Varnsdorf220192:1684
5.NBK Juventa Milovice303163:3023
6.TJ AŠ Mladá Boleslav20251:1972
7.Válečníci Děčín B10132:921
8.BA Lynx Liberec B0000:00

U15 dívky - Nadregionální liga

Skupina C
1.Biž. Jablonec n. N.330335:1816
2.Slovan Varnsdorf321198:2125
3.Válečnice Děčín312191:1974
4.Pastelka MB211110:873
5.Lokomotiva Liberec11049:312
6.AŠ Mladá Boleslav20279:1572
7.BKj. Kralupy n.V.20267:1642

U14 - Liga

Skupina C
1.Sokol Pražský220250:244
2.BK Brandýs n. L.220228:524
3.Válečníci Děčín110145:132
4.TJ Sokol Kbely20243:2112
5.Sokol Vyšehrad20233:2672
6.Sj. BK Litoměřice10113:1451
7.BA 2006´ Roudnice n.L.0000:00

U13 - Oblasti

Starší minižáci
1.SLUNETA Ústí n.L.220125:694
2.BK Chomutov20269:1252
3.BA Lynx Liberec0000:00
4.Slavoj BK Litoměřice0000:00
5.Válečníci Děčín0000:00

U12 - Oblasti

Mladší minižáci
1.BA Lynx Liberec0000:00
2.Slovan Varnsdorf0000:00
3.BK Brandýs n.L.0000:00
4.SLUNETA Ústí n.L.0000:00
5.Válečníci Děčín0000:00

U12 dívky - Oblasti

Mladší minižákyně
1.SLUNETA Ústí n.L.220172:284
2.TJ Slovan Varnsdorf220106:524
3.Slavoj Litoměřice220130:804
4.Sokol Kladno20280:1302
5.Levhartice Chomutov20252:1062
6.TJ Slovan Litoměřice20228:1722
7.Válečnice Děčín0000:00

U11 - Nejmladší minižactvo

Přípravná část
1.Válečníci Děčín B0000:00
2.Válečnice Děčín0000:00
3.BA LYNX Liberec k0000:00
4.Slovan Varnsdorf0000:00
5.BA 2006 Roudnice n.L.0000:00
6.SLUNETA Ústí n.L.0000:00
7.TJ Slovan Litoměřice0000:00
8.SLUNETA Ústí n.L. d0000:00
9.BK Teplice0000:00
10.BK Levharti Chomutov0000:00
11.Válečníci Děčín0000:00
12.Slavoj Litoměřice0000:00
13.BK Levhartice Chomutov0000:00
14.BK Baník Most0000:00
15.BA Tygři Louny0000:00