PŘEHLED TABULEK VŠECH SOUTĚŽÍ TÝMŮ BK DĚČÍN - ročník 2019/2020   

A-tým  -  Muži Kroupa  -  Muži Ďurana  -  U19 A  -  U19 dívky  -  U17 A  -  U17 B  -  U17 dívky  -  U15  -  U15 dívky  -  U14  -  U13 A  -  U13 B  -  U12  -  U11  -  U11 C

A-tým - Kooperativa NBL

Skupina A1 (ukončeno)
1.ERA Basketball Nymburk282802801:2102100.0
2.BK Opava282082406:218571.4
3.DEKSTONE Tuři Svitavy281992476:233367.9
4.SLUNETA Ústí nad Labem2816122329:241257.1
5.Olomoucko2815132431:234453.6
6.BK JIP Pardubice2815132258:218353.6
7.USK Praha2813152315:232546.4
8.BK ARMEX Děčín2811172280:235639.3
Základní část (ukončeno)
1.ERA Basketball Nymburk222202214:1612100.0
2.BK Opava221751904:167277.3
3.DEKSTONE Tuři Svitavy221661919:178372.7
4.BK JIP Pardubice221391751:166259.1
5.Olomoucko2212101912:182554.5
6.SLUNETA Ústí nad Labem2212101795:187254.5
7.USK Praha2211111804:179950.0
8.BK ARMEX Děčín2210121782:180045.5
9.Kingspan Královští sokoli226161810:205227.3
10.NH Ostrava226161791:210627.3
11.GEOSAN Kolín224181773:203818.2
12.mmcité1 Basket Brno223191660:189413.6

Muži Kroupa - Severočeská liga

Skupina 1.-6. (ukončeno)
1.BK Teplice541397:3529
2.SLUNETA Ústí n.L.532376:3778
3.Válečníci Děčín A532324:3518
4.Slavoj BK Litoměřice C523351:3407
5.BK Baník Most A523368:3817
6.USK Slavia Liberec514369:3846
Skupina C (ukončeno)
1.Válečníci Děčín A10100758:54820
2.Slavoj BK Litoměřice C1073798:61817
3.Válečníci Děčín B1055689:71115
4.BK REAL Roudnice n.L.1046630:70114
5.ASK Lovosice1037653:73413
6.Skřivánci1019559:77511

Muži Ďurana - Severočeská liga

Skupina 7.-12. (ukončeno)
1.Slovan Varnsdorf550420:35010
2.BK REAL Roudnice n.L.532371:3428
3.BA Louny431347:2647
4.BK Děčín juniorka523313:3657
5.Válečníci Děčín B413256:3075
6.BA 2006 Roudnice n.L.505313:3925
Skupina B (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.1091812:63419
2.USK Slavia Liberec1082740:66218
3.Slovan Varnsdorf1064778:70816
4.BK Děčín juniorka1055685:66715
5.BK Česká Lípa1019627:77811
6.BK Děčín Křešice1019678:87111

U19 A - Nadregionální liga

Skupina B (ukončeno)
1.Basket Poděbrady222021837:120942
2.Válečníci Děčín211741619:111738
3.ŠSK Slaný221481678:138136
4.BKj Kralupy191451510:109533
5.BK Brandýs n. L.209111262:129129
6.BK Teplice216151165:140827
7.Válečníci Děčín B21318920:158424
8.AŠ Mladá Boleslav221211056:196223

U19 dívky - Nadregionální liga

Skupina A (ukončeno)
1.TJ Sokol Stěžery221481363:121536
2.Válečnice Děčín201461198:106334
3.Wizards P10228141130:132230
4.TJ Sokol Jaroměř - Josefov206141084:117526

U17 A - Celostátní liga

Play-out A (ukončeno)
3.Kondoři Liberec151321293:90727
4.Válečníci Děčín15871103:94723
5.Tygři Louny14951130:106123
6.Slavoj Litoměřice14861016:101422
7.Sluneta Ústí n. L.155101087:118620
8.BK Klatovy15114823:133716
Skupina A (ukončeno)
1.BA Sparta Praha141311168:66927
2.Levharti Chomutov14951052:91623
3.Kondoři Liberec141041091:82322
4.Tygři Louny14861106:113922
5.Slavoj Litoměřice1468989:108720
6.Válečníci Děčín1459961:94519
7.Sluneta Ústí n. L.14410942:115618
8.BK Klatovy14113680:125415

U17 B - Nadregionální liga

Skupina B (ukončeno)
1.Tygři Praha B161511438:89631
2.Válečníci Děčín B171251116:97229
3.Slovan Varnsdorf171161242:115528
4.BK Č. Brod15961169:109324
5.Medvědi Tábor1679973:101223
6.BC Benešov16610898:99822
7.BA 2006´Roudnice n. L. B1569980:108821
8.BKj Kralupy1569818:97821
9.BK R&J EBC Mělník1459695:87819
10.AŠ Mladá Boleslav15114796:105516

U17 dívky - Celostátní liga

Play-out B (ukončeno)
3.Basket Říčany13121991:75025
4.Slovan Litoměřice14104872:64624
5.BK Brandýs n.L.141041058:83324
6.USK Praha B15411912:97119
7.Válečnice Děčín1459754:83819
8.Basket Poděbrady14113553:110215
Skupina B (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n. L.141221232:79326
2.Basket Severočesko14113992:81125
3.Basket Říčany141041004:89424
4.BK Brandýs n.L.141041100:87224
5.Slovan Litoměřice1468827:77320
6.Válečnice Děčín14410732:95718
7.USK Praha B14212793:96216
8.Basket Poděbrady14113553:117115

U15 - Žákovská liga

Extraliga (ukončeno)
1.Tygři JBC Brno171611306:99433
2.BK Opava171521340:108632
3.Sokol Písek161151265:112327
4.NH Ostrava161151167:103927
5.TJ Sokol Kbely161061270:117926
6.BŠ Tygři Praha16881163:114224
7.BK SLUNETA Ústí n.L.16791181:119923
8.BA Nymburk165111214:125321
9.ADFORS Basket Litomyšl17413962:129721
10.Lokomotiva Plzeň155101211:137720
11.Snakes Ostrava16313952:116019
12.Válečníci Děčín162141031:121318
Skupina A (ukončeno)
1.BK SLUNETA Ústí n.L.141221214:104126
2.BŠ Tygři Praha141041130:86224
3.Lokomotiva Plzeň141041178:94624
4.Válečníci Děčín14951141:98923
5.Jižní supi14771022:93521
6.BK Klatovy1468901:97320
7.Sokol Pražský141131004:130515
8.BK Levharti Chomutov14113751:129015

U15 dívky - Nadregionální liga

Skupina A2 (ukončeno)
1.BKj. Kralupy n.V.880584:22916
2.BC Slaný963500:47715
3.BK Baník Most862593:44714
4.Tatran Kraslice743448:34511
5.BK Teplice734289:33310
6.BA Tygřice Louny918349:63310
7.Válečnice Děčín808295:5948
Skupina A (ukončeno)
1.Sokol Kladno141221174:58226
2.BK Baník Most141221019:72026
3.BKj. Kralupy n.V.141131064:63625
4.Tatran Kraslice14951059:81723
5.BC Slaný1459946:76519
6.BK Teplice1459687:83419
7.BA Tygřice Louny14212448:114516
8.Válečnice Děčín14014379:127714

U14 - Žákovská liga

Liga skupina C (ukončeno)
1.TJ Sokol Kbely770659:29714
2.BC Kolín651461:28711
3.BA 2006´ Roudnice n.L.532365:2878
4.BK Brandýs n. L.624345:3898
5.Válečníci Děčín523260:2997
6.Sj. BK Litoměřice514178:3676
7.Sokol Žižkov606214:5566
Skupina D (ukončeno)
1.BA Nymburk10911017:50319
2.Sokol Pražský10911072:52319
3.TJ Sokol Kbely1055683:65415
4.Válečníci Děčín1055562:74715
5.BK Brandýs n. L.1028474:84712
6.Sj. BK Litoměřice10010445:97910

U13 A - Oblastní přebor

Skupina 1.-4. (ukončeno)
1.Válečníci Děčín660528:9412
2.SLUNETA Ústí n.L.660405:19512
3.BA Tygři Louny606177:4296
4.Slavoj BK Litoměřice606112:5046
Skupina A (ukončeno)
1.Válečníci Děčín161601353:33332
2.Slovan Varnsdorf16124845:67728
3.BA LYNX Liberec16610531:90222
4.Slavoj BK Litoměřice16511491:83321
5.BK Kondoři Liberec16115217:69215

U13 B - Oblastní přebor

Skupina 5.-8. (ukončeno)
1.Slovan Varnsdorf660402:20612
2.BK Teplice651370:25011
3.BA LYNX Liberec615264:3677
4.Válečníci Děčín B606192:4056
Skupina B (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.161601217:41232
2.BK Teplice16115805:64327
3.BA Tygři Louny1697771:66425
4.Válečníci Děčín B16214492:107118
5.BK Chomutov16214435:93018

U12 - Oblastní přebor

Skupina o 1.-4. místo (ukončeno)
1.Válečníci Děčín660443:25312
2.SLUNETA Ústí n.L.844412:46712
3.BA Tygři Louny615271:3857
4.Slavoj Litoměřice413189:2105
Otevřená soutěž (ukončeno)
1.Válečníci Děčín880570:23016
2.SLUNETA Ústí n.L.835353:33811
3.BA LYNX Liberec817210:5659

U11 - Nejmladší minižactvo

Kvalifikace o NF (ukončeno)
1.Válečníci Děčín880617:17816
2.BK Levharti Chomutov862383:25414
3.SLUNETA Ústí n.L.826298:43410
4.Slavoj Litoměřice808141:5738
Nejmladší minižactvo (ukončeno)
1.BK Teplice12102625:34122
2.Slovan Varnsdorf1284564:45420
3.SLUNETA Ústí n.L. d880342:14816
4.BA LYNX Liberec1046374:45814
5.Válečnice Děčín1046315:31914
6.Válečníci Děčín B12210280:51614
7.BK Levharti Chomutov660358:11412
8.SLUNETA Ústí n.L.651377:18111
9.BA 2006 Roudnice n.L.835258:35811
10.TJ Slovan Litoměřice1019188:49111
11.BK Levhartice Chomutov826267:32010
12.Válečníci Děčín633286:2489
13.Slavoj Litoměřice633216:2729
14.BA Tygři Louny624214:3298
15.BK Baník Most624154:2698

U11 C - Nejmladší minižactvo

Nejmladší minižactvo (ukončeno)
1.BK Teplice12102625:34122
2.Slovan Varnsdorf1284564:45420
3.SLUNETA Ústí n.L. d880342:14816
4.BA LYNX Liberec1046374:45814
5.Válečnice Děčín1046315:31914
6.Válečníci Děčín B12210280:51614
7.BK Levharti Chomutov660358:11412
8.SLUNETA Ústí n.L.651377:18111
9.BA 2006 Roudnice n.L.835258:35811
10.TJ Slovan Litoměřice1019188:49111
11.BK Levhartice Chomutov826267:32010
12.Válečníci Děčín633286:2489
13.Slavoj Litoměřice633216:2729
14.BA Tygři Louny624214:3298
15.BK Baník Most624154:2698