PŘEHLED TABULEK VŠECH SOUTĚŽÍ TÝMŮ BK DĚČÍN - ročník 2018/2019   

A-tým  -  SčL  -  OP juniorka  -  U19  -  U19 Q  -  U19 dívky  -  U19 dívky Q  -  U17 A  -  U17 A Q  -  U17 dívky  -  U17 dívky Q  -  U15  -  U15 dívky  -  U15 dívky  -  U14  -  U14  -  U13  -  U13 dívky  -  U12 A  -  U12 B  -  U11

CHYBA2 -1072896680

A-tým - Kooperativa NBL

Skupina A (ukončeno)
1.ERA Basketball Nymburk363603472:2623100.0
2.DEKSTONE Tuři Svitavy3622142989:287461.1
3.BK ARMEX Děčín3620162886:291555.6
4.Olomoucko3620163222:298355.6
5.BK JIP Pardubice3620163002:287555.6
6.BK Opava3619172961:294552.8
7.SLUNETA Ústí nad Labem3617192888:300547.2
8.Basket Brno3611252592:293530.6
Základní část (ukončeno)
1.ERA Basketball Nymburk222202130:1603100.0
2.DEKSTONE Tuři Svitavy221661890:166872.7
3.BK ARMEX Děčín221481855:178063.6
4.BK JIP Pardubice221391885:176959.1
5.Olomoucko221391925:182059.1
6.SLUNETA Ústí nad Labem221391815:181759.1
7.BK Opava2210121792:185145.5
8.Basket Brno228141617:174436.4
9.USK Praha227151637:179331.8
10.GEOSAN Kolín227151853:197431.8
11.NH Ostrava226161773:206727.3
12.Královští sokoli223191730:201613.6

SčL - Severočeská liga

Základní část (ukončeno)
1.BK Levharti Chomutov181801899:104636
2.BK Teplice181621499:104234
3.Válečníci Děčín181261337:129030
4.BK Baník Most A181171332:135529
5.SLUNETA Ústí n.L.18991322:132627
6.BA Louny187111177:149725
7.Slavoj BK Litoměřice C186121183:131024
8.Slovan Varnsdorf185131258:148323
9.USK Slavia Liberec184141154:146022
10.ASK Lovosice182161161:151320

OP juniorka - Oblastní přebor

Skupina 1.-3. (ukončeno)
1.BK Děčín juniorka853563:49613
2.BK Česká Lípa853565:55413
3.BK REAL Roudnice n.L.826493:57110
Základní část (ukončeno)
1.BK Děčín juniorka1091720:59019
2.Skřivánci1459918:98519
3.BA 2006 Roudnice n.L.14410934:105418
4.BK Děčín Křešice14410934:103718
5.BK Česká Lípa1082751:66718
6.BK REAL Roudnice n.L.1064689:61316

U19 - Liga

Play-out A (ukončeno)
3.SLUNETA Ústí n. L.201821767:124038
4.BA Sparta Praha201731670:125537
5.BA Roudnice n.L.201281682:152732
6.Sokol Vyšehrad206141274:151626
7.Válečníci Děčín206141358:159326
8.Slovan Varnsdorf201191203:182321
Skupina A (ukončeno)
1.Levharti Chomutov141131097:78025
2.Sokol Žižkov141131272:85425
3.BA Sparta Praha141131112:87725
4.SLUNETA Ústí n. L.141041115:91224
5.BA Roudnice n.L.14771122:108221
6.Sokol Vyšehrad14311784:112617
7.Válečníci Děčín14311898:122917
8.Slovan Varnsdorf14014760:130014

U19 Q - Kvalifikace o ligu

Skupina B (ukončeno)
1.BC Vysočina330225:1726
2.Kondoři Liberec B321225:2005
3.Válečníci Děčín312207:2194
4.Thermia K. Vary303165:2313

U19 dívky - Nadregionální liga

Skupina A (ukončeno)
1.Sluneta Ústí n.L.161421069:73530
2.Válečnice Děčín16106991:83926
3.Sokol Nusle B161061101:87926
4.Sokol D. Počernice16313809:106719
5.Wizards P1016313721:117119

U19 dívky Q - Kvalifikace o ligu

Skupina A (ukončeno)
1.Sluneta Ústí n.L.330305:1616
2.Sokol Nusle B312190:2104
3.Aritma Praha312185:2094
4.Válečnice Děčín312150:2504

U17 A - Nadregionální liga

Skupina B (ukončeno)
1.Válečníci Děčín161511559:74231
2.Tygři Louny161241308:106428
3.SKB Rokycany161151201:95027
4.BK Sokolov16971236:97925
5.BK Mariánské Lázně16971467:95025
6.BA 2006´Roudnice n. L. B16791129:111123
7.Válečníci Děčín B1679988:107023
8.TJ Klášterec16214717:144918
9.Sokol Bor16016525:181516

U17 A Q - Kvalifikace o ligu

Skupina A (ukončeno)
1.Válečníci Děčín431325:2447
2.Tygři Louny431335:2797
3.BK Mariánské Lázně422233:2726
4.Thermia K. Vary413232:2445
5.BKj Kralupy413229:3155

U17 dívky - Nadregionální liga

Skupina A1 (ukončeno)
1.Tygřice Louny651347:29211
2.BC Slaný633308:3659
3.Slovan Litoměřice B624358:3468
4.Válečnice Děčín624299:3098
Skupina A (ukončeno)
1.Tygřice Louny12120932:47824
2.Válečnice Děčín12102799:61922
3.Slovan Litoměřice B1266763:63818
4.BC Slaný1266744:74618
5.Lokomotiva Liberec1248633:72716
6.ASK Lovosice1248678:75416
7.BK Beroun12012483:107012

U17 dívky Q - Kvalifikace o ligu

2. kolo (ukončeno)
Skupina B (ukončeno)
1.Loko Karlovy Vary220142:1034
2.Válečnice Děčín211116:1323
3.Baník Most202106:1292

U15 - Žákovská liga

Liga skupina A (ukončeno)
1.Válečníci Děčín141311233:71827
2.BA Sparta141131186:85425
3.BK Klatovy141131237:87125
4.BK SLUNETA Ústí n.L.1495961:100823
5.BK Chomutov14410755:101818
6.Lokomotiva Plzeň14311883:113317
7.Slavoj Litoměřice14311758:108917
8.BK Kladno14212852:117416
Skupina B (ukončeno)
1.BA Nymburk141311143:87027
2.Kondoři Liberec141131230:84925
3.BVK Holice14104958:86224
4.Synthesia Pardubice1486992:98322
5.Válečníci Děčín1477893:88121
6.BA Sparta14311870:105817
7.TJ Sokol Kbely14212714:110016
8.BK SLUNETA Ústí n.L.14212816:101316

U15 dívky - Liga

Skupina A (ukončeno)
1.Basketbalová škola - Tygři Praha141221068:64226
2.ŠBK P-H Sadská141131086:73325
3.DBaK1486864:73722
4.Tigers Č. Budějovice1486813:106422
5.Basket Slovanka1477954:88821
6.Válečnice Děčín1459799:82819
7.BA K. Vary14311715:90617
8.Slovan Litoměřice B14212587:108816

U15 dívky - Nadregionální liga

Skupina A (ukončeno)
1.Válečnice Děčín141401291:32328
2.Sokol Kladno14104799:52524
3.BC Slaný141041084:63224
4.BK Baník Most14951024:68923
5.DBaK B1468712:87120
6.BK Mariánské Lázně1459701:91619
7.BK Teplice14212409:99616
8.BA Tygřice Louny14014246:131414

U14 - Extraliga

Skupina A (ukončeno)
1.Sluneta Ústí n. L.141311139:84527
2.TJ Sokol Kbely141221138:77926
3.Sokol Písek14951107:95423
4.BŠ - Tygři Praha1486870:88422
5.Lokomotiva Plzeň14681051:103320
6.Válečníci Děčín1468844:99620
7.BA Sparta Praha14212877:109816
8.BK Klatovy14014694:113114

U14 - Žákovská liga

Skupina C (ukončeno)
1.TJ Sokol Kbely121201263:45624
2.BA Sparta Praha12931326:53721
3.Válečníci Děčín1293958:57521
4.BA 2006´ Roudnice n.L.1266679:90218
5.BK Kunratice DDM P101248611:87616
6.R&J EBC Mělník12210667:95414
7.Kondoři Liberec12012301:150512

U13 - Oblastní přebor

Skupina 1.-4. (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.12102661:44622
2.BA 2006 Roudnice n.L.1293517:43321
3.Válečníci Děčín1248457:54316
4.BK Chomutov12111385:59813
Skupina A (ukončeno)
1.BA 2006 Roudnice n.L.12120986:33224
2.Válečníci Děčín1284811:38820
3.BA Lynx Liberec1248457:81716
4.Slovan Varnsdorf12012348:106512

U13 dívky - Otevřená soutěž

Základní část (ukončeno)
1.BK Chomutov242401937:37348
2.SLUNETA Ústí n.L.242041609:65544
3.ASK Lovosice2414101059:100438
4.TJ Slovan Litoměřice241113916:118035
5.BA Tygřice Louny24717603:146331
6.Lokomotiva Liberec24618756:138830
7.Válečnice Děčín24222567:138426

U12 A - Oblastní přebor

Skupina 1.-4. (ukončeno)
1.Válečníci Děčín12120915:35724
2.SLUNETA Ústí n.L.1284779:52320
3.Slavoj Litoměřice1248382:62216
4.BA Tygři Louny12012287:86112
Skupina A (ukončeno)
1.Válečníci Děčín121201083:16124
2.Slavoj Litoměřice1284629:51920
3.BA Lynx Liberec1248494:78816
4.Válečníci Děčín B12012176:91412

U12 B - Oblastní přebor

Skupina 5.-8. (ukončeno)
1.BK Teplice1293591:46321
2.BK Chomutov1284572:45420
3.BA Lynx Liberec1275674:46719
4.Válečníci Děčín B12012312:76512

U11 - Nejmladší minižactvo

Kvalifikace o NF U11 chlapci (ukončeno)
1.Válečníci Děčín321168:1425
2.Slavoj Litoměřice312142:1684
Nejmladší minižactvo (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L. d14131865:35027
2.Válečníci Děčín14122930:39326
3.Slavoj Litoměřice14122966:36526
4.BK Levhartice Chomutov13103653:40323
5.BA Tygři Louny1486669:71022
6.BK Teplice1477634:55521
7.BA 2006 Roudnice n.L.1477629:57821
8.BK Česká lípa1468638:58920
9.SLUNETA Ústí n.L.1266539:47718
10.ASK Lovosice1266434:56718
11.BK Levharti Chomutov14410428:77418
12.BA LYNX Liberec14410385:84518
13.Slovan Varnsdorf14311408:77417
14.TJ Slovan Litoměřice1156346:42716
15.BK Baník Most14113316:74115
16.Válečníci Děčín B1028210:50212