PŘEHLED TABULEK VŠECH SOUTĚŽÍ TÝMŮ BK DĚČÍN - ročník 2017/2018   

A-tým  -  SčL  -  OP juniorka  -  OP Křešice  -  U19  -  U19 dívky  -  U17  -  U15 A  -  U15 B  -  U15 dívky  -  U15 dívky  -  U14  -  U14  -  U14  -  U13  -  U13 dívky  -  U12  -  U11

A-tým - Kooperativa NBL

Skupina A1 (ukončeno)
1.ERA Basketball Nymburk323113241:234863
2.BK JIP Pardubice322392719:245455
3.BK Opava3220122702:254652
4.BK ARMEX Děčín3217152493:256949
5.DEKSTONE Tuři Svitavy3215172570:256547
6.Olomoucko3213192780:291545
Základní část (ukončeno)
1.ERA Basketball Nymburk222202293:158244
2.BK JIP Pardubice221661932:167838
3.BK Opava221571883:171137
4.BK ARMEX Děčín221391784:178635
5.DEKSTONE Tuři Svitavy2212101807:174934
6.Olomoucko2211111904:198933
7.SLUNETA Ústí nad Labem2211111735:175233
8.GEOSAN Kolín2210121780:185132
9.USK Praha229131620:174031
10.Basket Brno226161573:181628
11.NH Ostrava226161757:202528
12.Fio banka J. Hradec221211746:213523

SčL - Severočeská liga

Skupina o 4.-6. místo (ukončeno)
1.Válečníci Děčín A201371460:134733
2.SLUNETA Ústí n.L.208121445:148928
3.Slavoj BK Litoměřice C206141175:135526
Základní část (ukončeno)
1.BA Louny161511299:105531
2.BK Teplice161331252:109329
3.BK Levharti Chomutov161151245:99227
4.Válečníci Děčín A16971168:112125
5.Slavoj BK Litoměřice C16610966:108922
6.SLUNETA Ústí n.L.166101173:120822
7.BK Baník Most A165111122:121321
8.Slovan Varnsdorf164121064:131920
9.USK Slavia Liberec163131059:125819

OP juniorka - Oblastní přebor

Finále o 1.-3. místo (ukončeno)
1.BK Děčín juniorka161331130:101029
2.BK REAL Roudnice n.L.161241157:97928
3.ASK Lovosice161061208:104826
Základní část (ukončeno)
1.BK Děčín juniorka12111867:74023
2.BK REAL Roudnice n.L.12102866:70522
3.ASK Lovosice1284942:77220
4.BK Česká Lípa1266859:79718
5.BK Děčín Křešice1248729:89416
6.Skřivánci12210691:87814
7.BA 2006 Roudnice n.L.12111731:89913

OP Křešice - Oblastní přebor

Skupina o 4.-5. místo (ukončeno)
1.BK Česká Lípa14861015:92322
2.BK Děčín Křešice14410855:105018

U19 - Liga

Play-out A (ukončeno)
3.Válečníci Děčín201551557:124635
4.Levharti Chomutov201371459:130233
5.Sokol Vyšehrad201371562:137233
6.GBA B201281472:130532
7.ŠSK Slaný206141228:151926
8.BK Brandýs n. L.20119912:144621
Skupina A (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n. L.141221066:73226
2.Sokol Žižkov141131003:83425
3.Válečníci Děčín1486889:89022
4.Sokol Vyšehrad14771086:98921
5.Levharti Chomutov1477958:94421
6.GBA B1468913:94020
7.ŠSK Slaný14410878:110918
8.BK Brandýs n. L.14113633:98815

U19 dívky - Nadregionální soutěž

Skupina o 1.-4. místo (ukončeno)
1.ŠBK Sadská660420:33012
2.Sokol Nusle B642445:35110
3.Válečnice Děčín615335:4097
4.BC Xtreme Tigers615288:3987
Skupina A (ukončeno)
1.Válečnice Děčín12102821:64222
2.ŠBK Sadská1284854:69620
3.BC Xtreme Tigers1275685:60219
4.Sokol Nusle B1266664:63718
5.Sokol D. Počernice1266693:73018
6.Sluneta Ústí n.L.1239627:78915
7.BKj. Kralupy n.V.12210531:77914

U17 - Nadregionální soutěž

Skupina A2 (ukončeno)
1.BK Teplice440302:2098
2.Válečníci Děčín413234:2935
3.AŠ Mladá Boleslav413248:2825
Skupina A (ukončeno)
1.Slovan Varnsdorf121111183:69123
2.Baník Most (MS)1293945:72121
3.Kondoři Liberec B1284916:76920
4.BA 2006´Roudnice n. L. B1266880:78618
5.BK Teplice1248768:85916
6.Válečníci Děčín1248786:88116
7.AŠ Mladá Boleslav12012523:129412

U15 A - Žákovská liga

Liga skupina A (ukončeno)
1.Sokol Písek141221155:86826
2.Kondoři Liberec141131136:78725
3.USK Praha141131073:80525
4.BA Tygři Louny1477878:90021
5.Lokomotiva Plzeň1468960:91420
6.BK Klatovy14771001:85020
7.BK Horejsek Děčín14212698:99916
8.Fio banka J. Hradec14014588:136614
Skupina B (ukončeno)
1.Synthesia Pardubice141401299:86328
2.Slavoj Litoměřice141221063:91026
3.BA Nymburk1486962:89922
4.BŠ Tygři Praha14771052:99221
5.Basket Poděbrady(ms)1459886:95419
6.Kondoři Liberec1459901:95419
7.USK Praha14410862:92618
8.BK Horejsek Děčín14113685:121215

U15 B - Nadregionální soutěž

Skupina C1 (ukončeno)
1.BK Brandýs n.L.(ms)880597:39116
2.BK SLUNETA Ústí n.L.862572:43714
3.R&J EBC Mělník (ms)835443:46311
4.BK Kralupy(ms)826316:53210
5.Horejsek Děčín B817373:4789
Skupina C (ukončeno)
1.BK Brandýs n.L.(ms)880655:33916
2.R&J EBC Mělník (ms)844447:47312
3.BK SLUNETA Ústí n.L.835504:51011
4.Horejsek Děčín B835398:48511
5.BK Kralupy(ms)826358:55510

U15 dívky - Žákovská liga

Kvalifikace o ligu - 1. kolo (ukončeno)
1.Basketbalová škola - Tygři Praha330241:1266
2.DBaK321213:1915
3.Válečnice Děčín312200:1994
4.Sokol Horní Počernice303129:2673
Liga skupina A (ukončeno)
1.BK Brandýs n. L.141401015:67928
2.BK Strakonice141221053:67226
3.Pastelka MB14104919:81224
4.Sluneta Ústí n.L.14771016:86021
5.Basket Říčany1468865:91320
6.BA K. Vary14410645:82918
7.BK Horejsek Děčín14212691:98016
8.Basketbalová škola - Tygři Praha14113711:117015

U15 dívky - Nadregionální soutěž

Skupina A (ukončeno)
1.BK Horejsek Děčín12111863:45023
2.Slovan Litoměřice12102861:46022
3.BA Tygřice Louny1275601:55819
4.HB Basket B1266743:53818
5.Sokol Kladno1248437:75816
6.BK Beroun1239526:85115
7.Slovan Litoměřice B12111448:86413

U14 - MČR

Skupina B (ukončeno)
1.Sokol Pražský321217:1915
2.SAM BŠM Brno321221:2015
3.BK Horejsek Děčín312162:2134
4.BK Příbor312163:1584

U14 - Extraliga

Skupina A (ukončeno)
1.Sokol Pražský141401183:74828
2.Sokol Písek141131014:87925
3.Kondoři Liberec1495857:83223
4.BK Horejsek Děčín1477831:78521
5.Fio banka J. Hradec1459815:87419
6.BŠ - Tygři Praha1459887:99819
7.USK Praha14410825:84918
8.BA Sparta Praha14113625:107215

U14 - Žákovská liga

Skupina C (ukončeno)
1.BŠ - Tygři Praha141311363:59927
2.BK Horejsek Děčín141221250:51426
3.Kondoři Liberec141131167:78425
4.Sluneta Ústí n. L.1477984:75321
5.Sj. BK Litoměřice1468829:99220
6.AŠ Mladá Boleslav1459621:108619
7.Slovan Varnsdorf14113563:136415
8.BA 2006´ Roudnice n.L.14113538:122315

U13 - Otevřená soutěž

Základní část (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.282802423:51356
2.Válečníci Děčín282441987:76152
3.BK Teplice2815131210:137043
4.Baník Most2814141365:125942
5.BK Chomutov2814141113:145940
6.BA Tygři Louny28919930:139637
7.Slavoj BK Litoměřice28721881:144935
8.BA LYNX Liberec28127528:223028

U13 - Oblastní přebor

Základní část (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.161601173:29632
2.Válečníci Děčín161241030:47828
3.BK Chomutov16610483:88522
4.BA Tygři Louny16412451:90820
5.Slavoj BK Litoměřice16214392:96218

U13 dívky - Otevřená soutěž

Základní část (ukončeno)
1.TJ Slovan Litoměřice282802129:48256
2.SLUNETA Ústí n.L.282441754:72552
3.Baník Most2818101708:92946
4.Levhartky Chomutov2818101418:101246
5.Válečnice Děčín281117853:136139
6.BK Teplice28721736:140535
7.ASK Lovosice28523703:184933
8.BA Tygřice Louny28127378:191629

U12 - Otevřená soutěž

Základní část (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.282621895:84054
2.BA 2006 Roudnice n.L.282351822:99251
3.Válečníci Děčín282261756:95150
4.BK Chomutov2815131383:133443
5.BA Tygři Louny2810181208:135638
6.Slavoj Litoměřice289191136:158437
7.BK Teplice28721963:154635
8.BA LYNX Liberec28028635:219528

U11 - Nejmladší minižactvo

Kvalifikace o NF U11 - chlapci (ukončeno)
1.Válečníci Děčín431196:1187
2.SLUNETA Ústí n.L.431207:1367
3.Slavoj Litoměřice40498:2474
Nejmladší minižactvo (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L. d14131682:32927
2.Válečníci Děčín1091826:19819
3.BK Horejsek Děčín C1275451:46219
4.BA 2006 Roudnice n.L.1082558:38218
5.TJ Slovan Litoměřice1266490:47618
6.BA Tygři Louny1266433:43818
7.Slavoj Litoměřice1064409:34116
8.Levharti Chomutov1248438:48716
9.BK Česká lípa1239233:67615
10.BA LYNX Liberec1046434:38814
11.SLUNETA Ústí n.L.862375:37914
12.BK Chomutov945393:34913
13.BK Horejsek Děčín B1028300:39112
14.SLUNETA Ústí n.L. B12012159:81312
15.BK Baník Most743375:31911
16.BK Teplice826276:34910
17.Slovan Varnsdorf633206:2289
18.TJ Lokomotiva Liberec I422147:1806