PŘEHLED TABULEK VŠECH SOUTĚŽÍ TÝMŮ BK DĚČÍN - ročník 2016/2017   

A-tým  -  SčL  -  OP  -  U19  -  U19 dívky  -  U17  -  U15 (kvalifikace)  -  U14 A  -  U15 dívky (kvalifikace)  -  U14 dívky  -  U13  -  U13 dívky  -  U12  -  U11

A-tým - Kooperativa NBL

Skupina A1 (ukončeno)
1.ERA Basketball Nymburk323113003:222963
2.BK JIP Pardubice322482719:243256
3.BK ARMEX Děčín3218142453:251050
4.USK Praha3216162251:229848
5.BK Opava3216162601:252348
6.GEOSAN Kolín3214182554:269546
Základní část (ukončeno)
1.ERA Basketball Nymburk222112083:147643
2.BK JIP Pardubice221841888:168440
3.BK ARMEX Děčín221571671:166037
4.USK Praha2212101562:156134
5.BK Opava2212101785:167534
6.GEOSAN Kolín2211111813:185233
7.SLUNETA Ústí nad Labem229131721:180631
8.Orli Prostějov228141752:186030
9.DEKSTONE Tuři Svitavy227151607:168929
10.Lions J. Hradec227151729:194229
11.NH Ostrava226161625:178528
12.mmcité Brno226161664:191028

SčL - Severočeská liga

Základní část (ukončeno)
1.BA LYNX Liberec161511307:88831
2.BA Louny161241211:98028
3.BK Teplice161151132:99927
4.SLUNETA Ústí n.L.16971144:115625
5.BK Baník Most A16971190:120225
6.Slavoj BK Litoměřice C16881138:114624
7.Slovan Varnsdorf163131097:132019
8.USK Slavia Liberec163131079:125519
9.Válečníci Děčín A16214893:124518

OP - Oblastní přebor

Finále 1. - 2. (ukončeno)
1.BK Děčín juniorka220154:1214
2.ASK Lovosice202121:1542
Semifinále A (ukončeno)
1.BK Děčín juniorka220158:1384
2.BK Česká Lípa202138:1582
Základní část (ukončeno)
1.BK Děčín juniorka121111026:74623
2.ASK Lovosice1293947:77321
3.Skřivánci1284802:77020
4.BK Česká Lípa1266894:82218
5.Slovan Varnsdorf B1239822:98715
6.BK Levharti Chomutov1239719:89215
7.BA 2006 Roudnice n.L.12210735:95514

U19 - Liga

Play-out A (ukončeno)
3.SLUNETA Ústí n. L.201461494:122334
4.Kondoři Liberec201281431:123432
5.Sokol Vyšehrad201281318:123232
6.Válečníci Děčín201191299:127831
7.BA Sparta Praha2010101175:130730
8.Sokol Žižkov201191038:148121
Skupina A (ukončeno)
1.GBA B141221064:74526
2.Slavoj Litoměřice1495965:91523
3.Válečníci Děčín1495899:90723
4.Kondoři Liberec1477966:87321
5.Sokol Vyšehrad1477907:86821
6.SLUNETA Ústí n. L.1468928:91820
7.BA Sparta Praha1459765:92119
8.Sokol Žižkov14113723:107015

U19 dívky - Nadregionální soutěž

Skupina A (ukončeno)
1.ŠBK Sadská201461441:107434
2.BC Xtreme Tigers201461571:108734
3.PORG Basket201281240:116632
4.Válečnice Děčín201191364:118131
5.Sokol Nusle B209111225:124729
6.ASPV Zákupy20020693:177920

U17 - Nadregionální soutěž

Skupina o 1.-4. místo (ukončeno)
1.BC Kolín121201292:62524
2.BA 2006´Roudnice n. L. B1275798:90319
3.Kondoři Liberec B1239787:98515
4.Válečníci Děčín12210705:106914
Skupina B (ukončeno)
1.BC Kolín121201388:57124
2.BA 2006´Roudnice n. L. B12931041:67721
3.Kondoři Liberec B1284915:74520
4.Válečníci Děčín1266939:83118
5.Slovan Varnsdorf1248825:84216
6.BK Brandýs n. L.1239734:75615
7.Kostelec n.Č.L.12012269:168912

U15 (kvalifikace) - Kvalifikace o ligu

Skupina C (ukončeno)
1.BK Horejsek Děčín330240:1636
2.Lokomotiva Plzeň321222:1845
3.BA Tygři Louny312223:2154
4.BK SLUNETA Ústí n.L.303147:2703

U14 A - Žákovská liga

Liga skupina B (ukončeno)
1.BA Sparta Praha1091886:39219
2.BK Horejsek Děčín A1082836:43218
3.BA 2006´ Roudnice n.L.1073749:53917
4.Sluneta Ústí n. L.1037519:67113
5.BK Horejsek Děčín B1037428:65313
6.BK Beroun10010337:106810
Skupina B (ukončeno)
1.BŠ - Tygři Praha121111007:54323
2.Sj. BK Litoměřice12102882:57822
3.USK Praha1293811:53021
4.BK Horejsek Děčín A1266732:65518
5.BA 2006´ Roudnice n.L.1248724:71516
6.Sluneta Ústí n. L.12111482:96113
7.BK Horejsek Děčín B12111350:100613

U15 dívky (kvalifikace) - Kvalifikace o ligu

Skupina B (ukončeno)
1.USK Praha440369:1308
2.BK Brandýs n. L.431258:1697
3.Basket Říčany422183:2346
4.BK Horejsek Děčín413190:2925
5.Lokomotiva Liberec40498:2734

U14 dívky - Žákovská liga

Liga skupina B (ukončeno)
1.Pastelka MB10100842:31320
2.Slovan Varnsdorf1082719:50318
3.BK Horejsek Děčín1055509:47815
4.BK Prosek1046503:65114
5.Loko Trutnov1028548:68812
6.Lokomotiva Liberec1019316:80411
Skupina C (ukončeno)
1.HB Basket Praha121201549:29324
2.BSK Jičín121021200:58222
3.Pastelka MB1284814:68820
4.Slovan Varnsdorf1257622:95217
5.BK Horejsek Děčín1248551:86416
6.Loko Trutnov1239564:104115
7.Lokomotiva Liberec12012319:119912

U13 - Oblastní přebor

Finále 1. - 2. (ukončeno)
1.Válečníci Děčín871415:28915
2.SLUNETA Ústí n.L.817289:4159
Základní část (ukončeno)
1.Válečníci Děčín161511071:39531
2.SLUNETA Ústí n.L.161331002:49129
3.Slavoj BK Litoměřice16610709:88922
4.BK Kondoři Liberec16511596:90721
5.BK Chomutov16115407:110317

U13 dívky - Otevřená soutěž

Základní část (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.202001573:61640
2.TJ Slovan Litoměřice201641374:50036
3.Levhartky Chomutov201281031:84932
4.Baník Most20614820:111826
5.Válečnice Děčín20614738:106626
6.ASK Lovosice20020352:173920

U13 dívky - Oblastní přebor

Základní část (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.12120753:46724
2.TJ Slovan Litoměřice1284678:38120
3.Levhartky Chomutov1248499:61116
4.Válečnice Děčín12012320:79112

U12 - Otevřená soutěž

Základní část (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.242402357:56948
2.Válečníci Děčín242041808:90644
3.Slovan Litoměřice241771588:87741
4.Slovan Varnsdorf241681361:120840
5.BA Tygři Louny2411131223:110435
6.BK Teplice24816993:141232
7.Slavoj Litoměřice24618900:157730
8.BK Chomutov24618750:152430
9.BK Kondoři Liberec24024472:227524

U12 - Oblastní přebor

Základní část (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.121201184:28624
2.Válečníci Děčín1293881:48221
3.BA Tygři Louny1257485:57217
4.Slavoj Litoměřice12210330:94714
5.BK Chomutov12210277:87014

U11 - Nejmladší minižactvo

Oblastní přebor (ukončeno)
1.TJ Slovan Litoměřice14131921:31925
2.BA 2006 Roudnice n.L.12102924:30122
3.BK Baník Most1284666:33420
4.Levharti Chomutov1284400:45620
5.Válečníci Děčín1284629:45720
6.SLUNETA Ústí n.L.1091475:30019
7.BK Chomutov1073445:30317
8.BK Horejsek Děčín B1248339:49116
9.SLUNETA Ústí n.L. B14212276:82016
10.Slavoj Litoměřice1064382:35616
11.SLUNETA Ústí n.L. d14311268:74916
12.BK Teplice1055313:33415
13.BA Tygři Louny1046382:33214
14.BA LYNX Liberec12111354:70713
15.ASK Lovosice12012192:70712