PŘEHLED TABULEK VŠECH SOUTĚŽÍ TÝMŮ BK DĚČÍN - ročník 2015/2016   

A-tým  -  Juniorka  -  B-tým  -  C-tým  -  U19  -  U17 A  -  U17 B  -  U17 dívky  -  U13 A  -  U13 B  -  U13 dívky  -  U12  -  U11  -  U11 mix

A-tým - Kooperativa NBL

Základní část (ukončeno)
1.ERA Basketball Nymburk111011054:78090.9
2.BK ARMEX Děčín4130113205:289773.2
3.Ariete Prostějov4129123301:298670.7
4.BK Opava4126153292:308963.4
5.BK JIP Pardubice4126153394:303463.4
6.GEOSAN Kolín4121203209:324951.2
7.USK Praha4119222841:282946.3
8.BOHEMILK Tuři Svitavy4117242989:331841.5
9.NH Ostrava4117242969:311241.5
10.SLUNETA Ústí nad Labem4115263188:339036.6
11.mmcité Brno4111302998:337326.8
12.Lions J. Hradec4110313160:354324.4

Juniorka - 2. liga

Skupina A (ukončeno)
1.AŠ Mladá Boleslav221751797:144839
2.SKB Rokycany221661858:145838
3.Jiskra Domažlice221571762:158337
4.Sokol Kbely2212101579:163334
5.BK Klatovy2212101467:149334
6.Slavoj BK Litoměřice "B"2212101594:153733
7.BC Slaný2211111685:161333
8.BK Beroun2211111531:163033
9.BK Kladno2210121684:163632
10.Sluneta USK Ústí n.L.229131492:152831
11.BK Horejsek Děčín226161334:150928
12.Slovan Varnsdorf221211305:202023

B-tým - Severočeská liga

Skupina o 5.-8. místo (ukončeno)
1.BK Baník Most A651456:38811
2.Slavoj BK Litoměřice C642437:39110
3.Válečníci Děčín A624367:4268
4.Slavia TU Liberec615366:4217
Základní část (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.141311182:94627
2.BK Teplice141131055:79025
3.BA Louny141041139:93524
4.BNK Most14771069:113621
5.Slavoj BK Litoměřice C1468998:97620
6.Válečníci Děčín A14410851:103118
7.Slavia TU Liberec14311943:118017
8.BK Baník Most A14212963:120616

C-tým - Oblastní přebor

Oblastní přebor (ukončeno)
1.BK Česká Lípa181531468:111333
2.BK Levharti Chomutov181351267:116331
3.Skřivánci181351379:123331
4.ASK Lovosice181081328:121828
5.BK Děčín juniorka18991384:137027
6.Baník Most B18991207:124727
7.BK REAL Roudnice n.L.188101211:131026
8.Slovan Varnsdorf B186121297:142924
9.BK Litvínov184141217:139022
10.BA 2006 Roudnice n.L.183151130:141521

U19 - Liga

Skupina A (ukončeno)
1.Levharti Chomutov222111743:118043
2.Sokol Vyšehrad221751571:133739
3.Kondoři Liberec221391622:134535
4.BA Nymburk B221391627:172135
5.Slavoj Litoměřice2211111563:153633
6.BK Děčín2210121556:145732
7.Lions J. Hradec2210121462:158332
8.BK Tábor229131490:158531
9.Sokol Žižkov228141626:169630
10.GBA B228141366:153330
11.Thermia K. Vary227151381:166829
12.BK Brandýs n. L.225171348:171427

U17 A - Liga

Play-out A (ukončeno)
8.USK Praha B2815131722:174743
9.Tigers Č. Budějovice2811171895:202739
10.Válečníci Děčín2811171750:188439
11.Jiskra Domažlice287211722:213235
Skupina A (ukončeno)
1.Kondoři Liberec222021747:117942
2.Sluneta Ústí n. L.221931852:121541
3.Sokol Žižkov221481676:145736
4.Levharti Chomutov221391572:139135
5.KARA Trutnov2212101538:141034
6.Sokol Vyšehrad2211111397:146333
7.BC Benešov229131304:151631
8.Válečníci Děčín229131390:143931
9.USK Praha B229131233:144531
10.Tigers Č. Budějovice227151446:160829
11.Jiskra Domažlice227151366:164429
12.BC Kolín222201313:206724

U17 B - Krajský přebor kadetů U17

Skupina o 7.-9. místo (ukončeno)
1.Brandýs n. L. B228141409:141530
2.BK Děčín U17B227151415:147429
3.Varnsdorf U17B226161372:165128
Základní část (ukončeno)
1.BK Ústí n.L. U17B181711646:91635
2.BA 2006´Roudnice n. L.181621615:82334
3.Basket Poděbrady181351531:98031
4.BK Česká lípa U17B181171197:109329
5.BK Kladno U17B18991457:119127
6.BK Teplice U17B18991279:103327
7.Brandýs n. L. B185131171:120523
8.Varnsdorf U17B185131131:135423
9.BK Děčín U17B185131156:124323
10.Kostelec n.Č.L.U17B18018413:275818

U17 dívky - Krajský přebor kadetek U17

Skupina o 5.-8. místo (ukončeno)
1.Válečnice Děčín241861691:130342
2.TJ Sok.Dol.Poč.U17G2412121355:145636
3.Lokomotiva Liberec249151169:172133
4.ASK Lovosice U17G245191034:173029
Základní část (ukončeno)
1.PORG Basket U17G181531757:84133
2.Sokol Kladno U17G181441359:79032
3.BK Kralupy junior U17G181351252:79231
4.ŠBK Sadská U17G181351338:91631
5.Válečnice Děčín181261172:101830
6.TJ Sok.Dol.Poč.U17G188101001:112626
7.Lokomotiva Liberec18711867:131125
8.ASK Lovosice U17G18513786:133223
9.BK Ústí n. L.18315670:106821
10.ASPV Zákupy U17G18018630:163818

U13 A - Oblastní přebor

Skupina o 1.-3. místo (ukončeno)
1.Slavoj BK Litoměřice660410:17212
2.BK Kondoři Liberec633275:2649
3.Válečníci Děčín606165:4146
Oblastní přebor (ukončeno)
1.Slavoj BK Litoměřice202001730:45540
2.BK Kondoři Liberec201551178:79235
3.Válečníci Děčín201281042:93832
4.SLUNETA Ústí n.L.20812941:110328
5.BK Horejsek Děčín B20515791:116625
6.BA Tygři Louny20020452:168020

U13 B - Oblastní přebor

Skupina o 4.-6. místo (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.660357:23012
2.BA Tygři Louny624282:3558
3.BK Horejsek Děčín B615280:3347

U13 dívky - Oblastní přebor

Základní část (ukončeno)
1.Levhartky Chomutov242312188:46047
2.BK SLUNETA Ústí n.L.242221910:46346
3.Válečnice Děčín241681215:85340
4.TJ Slovan Litoměřice241681277:81340
5.BA Tygřice Louny241113863:104835
6.TJ Slovan Varnsdorf2410141027:126434
7.Lokomotiva Liberec24717655:138331
8.BK Česká Lípa24321515:170627
9.ASK Lovosice24024335:199524

U12 - Oblastní přebor

Finále 1.-2. (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.853372:37613
2.Válečníci Děčín835376:37211
Základní část (ukončeno)
1.Válečníci Děčín161601482:37832
2.SLUNETA Ústí n.L.161241511:42128
3.BK Kondoři Liberec16610713:90622
4.Slavoj Litoměřice16610674:116822
5.BK Teplice16016240:174716

U11 - Nejmladší minižactvo

Kvalifikace o NF U11 - chlapci (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.550371:18710
2.Válečníci Děčín505187:3715
Oblastní přebor (ukončeno)
1.TJ Slovan Litoměřice14122826:48026
2.SLUNETA Ústí n.L.121201139:31024
3.SLUNETA Ústí n.L. B1385511:41021
4.BA 2006 Roudnice n.L.1284775:43920
5.Válečníci Děčín1275853:50819
6.BK Baník Most1165749:41119
7.SLUNETA Ústí n.L. C1165449:37218
8.Levharti Chomutov1248384:73216
9.BK Teplice13310444:64516
10.BK Horejsek Děčín B14212304:95316
11.Slavoj Litoměřice1055324:64415
12.ASK Lovosice12012148:100212

U11 mix - Nejmladší minižactvo

Kvalifikace o NF U11 - mix (ukončeno)
1.BA 2006 Roudnice n.L.321181:485
2.BK Horejsek Děčín B31248:1814