PŘEHLED TABULEK VŠECH SOUTĚŽÍ TÝMŮ BK DĚČÍN - ročník 2014/2015   

A-tým  -  Juniorka  -  B-tým  -  Boletice  -  U19  -  U17  -  U17 dívky  -  U15  -  U13  -  U12  -  U12 dívky  -  U11  -  U11 mix  -  U15 (kvalifikace)

A-tým - Kooperativa NBL

Základní část (ukončeno)
1.ERA Basketball Nymburk222111918:154195.5
2.BK Děčín4232103392:306576.2
3.Ariete Prostějov4231113648:327273.8
4.BK JIP Pardubice4229133603:334569.0
5.BK Opava4222203321:318852.4
6.SLUNETA Ústí nad Labem4219233338:346245.2
7.NH Ostrava4218243213:324042.9
8.Lions J. Hradec4217253522:370540.5
9.Tuři Svitavy4215273167:342135.7
10.GEOSAN Kolín4215273164:341535.7
11.USK Praha4213292968:316731.0
12.mmcité Brno4210323088:352123.8

Juniorka - 2. liga

Skupina A (ukončeno)
1.Jiskra Domažlice221751767:157139
2.Sokol Písek221751764:163039
3.Sluneta USK Ústí n. L.221661694:142338
4.Sokol Žižkov2212101796:164534
5.Slavoj BK Litoměřice "B"2212101695:164334
6.SKB Rokycany2212101614:157534
7.BK Horejsek Děčín2211111551:150333
8.SKB Strakonice2210121392:144132
9.Baník Most229131562:169631
10.BK Kladno228141566:172330
11.BC Slaný225171483:165327
12.Thermia K. Vary223191466:184725

B-tým - Severočeská liga

Play-off čvrtfinále (ukončeno)
1.BA Louny321211:1975
2.Slovan Varnsdorf A220193:1044
3.SLUNETA Ústí n.L.220186:1374
4.Slavoj BK Litoměřice C220148:1364
5.VSK Slávia TU Liberec312197:2114
6.BK Teplice202136:1482
7.BNK Most202137:1862
8.Válečníci Děčín202104:1932
Základní část (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.141401261:89828
2.Slovan Varnsdorf A14951042:93623
3.Slavoj BK Litoměřice C14771061:104421
4.VSK Slávia TU Liberec1477993:101421
5.BA Louny1477826:84721
6.BK Teplice1468984:99720
7.BNK Most14311955:108617
8.Válečníci Děčín14311856:115617

Boletice - Oblastní přebor

5. - 8. (ukončeno)
1.BK Děčín juniorka651454:41811
2.ASK Lovosice633416:3879
3.Baník Most B633417:4139
4.Slovan Varnsdorf B615406:4757
Východ (ukončeno)
1.BK Česká Lípa10100883:58420
2.TJ Stadion Nový Bor1064735:69516
3.BK Děčín juniorka1055652:68615
4.Slovan Varnsdorf B1046647:73514
5.Skřivánci1037595:62713
6.BA 2006 Roudnice n.L.1028633:81812

U19 - Liga

Skupina A (ukončeno)
1.BK Loko Plzeň222111886:119043
2.Levharti Chomutov222021622:114042
3.BK Děčín221661514:130138
4.Kondoři Liberec221481564:123236
5.BA Nymburk B221391498:143735
6.BK Brandýs n. L.2212101230:135334
7.Sokol Žižkov2211111582:146233
8.BA Sparta B2210121336:144032
9.Lions J. Hradec227151333:149129
10.Thermia K. Vary225171292:153227
11.BC Benešov222201007:185424
12.BK Klatovy221211042:147421

U17 - Liga

Skupina A (ukončeno)
1.Levharti Chomutov221841783:126640
2.Sokol Vyšehrad221571628:137637
3.Válečníci Děčín221571542:134937
4.Sokol Žižkov B221571679:152737
5.Kondoři Liberec2212101537:131634
6.Sluneta Ústí n. L.2211111474:146333
7.Jiskra Domažlice2211111541:153733
8.Medvědi Tábor2211111423:147833
9.Tigers Č. Budějovice2210121460:137532
10.Sokol pražský B227151475:154929
11.BK Č. Brod227151525:166729
12.BK Kladno22022999:216322

U17 dívky - Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17

Základní část (ukončeno)
1.Slovan Ustí n.L.U19161511215:58531
2.Basket Pastelka MB U17161511172:61031
3.Lokomotiva Liberec U19161151108:81127
4.PORG Basket U171697839:82425
5.BC Kolín U191679949:97423
6.BK Baník Most U171679833:86423
7.Sokol Nusle Praha U17 "B"16511812:107821
8.BK Horejsek Děčín U1716214671:113218
9.BC Xtreme Tigers U1916115461:118217

U15 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14

Skupina o 1. - 4. místo (ukončeno)
1.BC Kolín201911889:89439
2.BK Teplice U15201281636:112732
3.BK Horejsek Děčín U15201281467:120132
4.BK Česká Lípa U15201191479:124331
Základní část (ukončeno)
1.BC Kolín141401398:50128
2.BK Teplice U15141131268:71025
3.BK Česká Lípa U1514951099:78023
4.BK Horejsek Děčín U151486991:75922
5.Varnsdorf U151477921:85221
6.BC Benešov U151459613:111619
7.BK Beroun U1514212552:122116
8.BK Kralupy Junior U1514014465:136814

U13 - Oblastní přebor

Finále 1. - 6. (ukončeno)
1.BK Kondoři Liberec201821632:59538
2.Slavoj BK Litoměřice201821294:55138
3.BK REAL Roudnice n.L.20119881:108031
4.Slovan Varnsdorf20713931:123927
5.SLUNETA Ústí n.L.20515767:104825
6.BK Horejsek Děčín B20119598:159021
Skupina A (ukončeno)
1.Slavoj BK Litoměřice660624:14612
2.BK Horejsek Děčín B624251:4338
3.BK Levharti Chomutov615218:5147

U12 - Oblastní přebor

Finále 4. - 6. (ukončeno)
1.BK Horejsek Děčín660387:25012
2.SLUNETA Ústí n.L.633335:2358
3.Slovan Varnsdorf606226:4637
Základní část (ukončeno)
1.Slavoj Litoměřice202001538:61340
2.BK Kondoři Liberec201461497:83934
3.Baník Most201371379:96533
4.SLUNETA Ústí n.L.20812915:123428
5.Slovan Varnsdorf20416729:173724
6.BK Horejsek Děčín20119766:143621

U12 dívky - Oblastní přebor

Základní část (ukončeno)
1.BK SLUNETA Ústí n.L.282802145:58556
2.Levhartky Chomutov282261587:96950
3.TJ Slovan Litoměřice2817111272:107045
4.Válečnice Děčín2814141329:121942
5.ASK Lovosice2811171198:158437
6.TJ Slovan Varnsdorf289191176:164837
7.BA Louny28820783:149736
8.Lokomotiva Liberec28325674:159229

U11 - Nejmladší minižactvo

Kvalifikace o NF U11 chlapci (ukončeno)
1.Válečníci Děčín220192:704
2.SLUNETA Ústí n.L.211114:1153
3.BK Kondoři Liberec20267:1882
Oblastní přebor (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí n.L.12102685:38922
2.Slovan Litoměřice1293733:30021
3.Válečníci Děčín1293708:37221
4.BK Baník Most1293717:49221
5.BK SLUNETA Ústí n.L. C1284502:41120
6.BK Horejsek Děčín B1266468:47918
7.BA 2006 Roudnice n.L.1266441:45418
8.SLUNETA Ústí n.L. B1257334:58817
9.BK Česká lípa1064483:31316
10.TJ Lokomotiva Liberec I1248355:62216
11.Slovan Ústí n.L.1239280:55115
12.ASK Lovosice1046422:32514
13.Slavoj Litoměřice1046426:43214
14.BK Teplice12210249:64114
15.Slovan Litoměřice B12210196:63014
16.0000:00

U11 mix - Nejmladší minižactvo

Kvalifikace o NF U11 - mix (ukončeno)
1.BK Horejsek Děčín B22084:644
2.BA 2006 Roudnice n.L.21167:623
3.SLUNETA Ústí n.L. B20260:852

U15 (kvalifikace) - Kvalifikace o ligu

Skupina A (ukončeno)
1.Slavoj Tachov330197:946
2.BK Kladno321137:1435
3.BK Klatovy312155:1814
4.BK Horejsek Děčín303138:2093