PŘEHLED TABULEK VŠECH SOUTĚŽÍ TÝMŮ BK DĚČÍN - ročník 2013/2014   

A-tým  -  Juniorka  -  Boletice  -  U19  -  U17  -  U15  -  U15 dívky  -  U14  -  U12  -  U11  -  U11 mix  -  U19 (kvalifikace)  -  U15 (kvalifikace)

A-tým - Mattoni NBL

Základní část (ukončeno)
1.ERA Basketball Nymburk222201967:1369100.0
2.Ariete Prostějov4232103573:305276.2
3.BK JIP Pardubice4226163453:325461.9
4.BK Opava4226163421:316361.9
5.BK Děčín4226163356:317561.9
6.SLUNETA Ústí nad Labem4223193325:340054.8
7.Farfallino Kolín4220223235:334047.6
8.NH Ostrava4219233369:336345.2
9.USK Praha4213293116:346531.0
10.Lions J. Hradec4212303229:367428.6
11.Tuři Svitavy4212303216:357528.6
12.mmcité Brno4211313194:362426.2

Juniorka - Severočeská liga

Play-off - Finále 1. - 2. (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí nad Labem220162:1454
2.BK Horejsek Děčín202145:1622
Play-off - Semifinále B (ukončeno)
1.BK Horejsek Děčín321264:1945
2.Slovan Varnsdorf A312194:2644
Základní část (ukončeno)
1.SLUNETA Ústí nad Labem181531504:113933
2.BK Horejsek Děčín181441463:119032
3.Slovan Varnsdorf A181351355:122431
4.Slavoj BK Litoměřice C181171304:122929
5.BNK Most181081374:132528
6.USK Slavie Ústí nad Labem18991272:125227
7.BA Louny188101295:128526
8.VSK Slávia TU Liberec188101178:122926
9.BK Teplice182161071:133520
10.BK SLUNETA Ústí n.L.juniorka18018956:156418

Boletice - Oblastní přebor

Finále 1. - 4. (ukončeno)
1.BK Chomutov651416:35311
2.BK Česká Lípa642448:40810
3.BK Skřivánek633388:3779
4.BK Děčín juniorka606347:4616
Východ (ukončeno)
1.BK Česká Lípa871743:47615
2.BK Děčín juniorka862633:53714
3.BK REAL Roudnice n.L.853625:58913
4.TJ Stadion Nový Bor826533:62810
5.Slovan Varnsdorf B808412:7168

U19 - Liga

Skupina A (ukončeno)
1.Kondoři Liberec222021965:111142
2.Baník Most (MS)221931766:123741
3.BK Brandýs n. L.221661573:129738
4.BK Děčín221571730:157637
5.BCM Nymburk B221391562:142435
6.AŠ Mladá Boleslav U19B2210121503:165032
7.Lions J. Hradec2210121270:145532
8.BK Klatovy228141527:159030
9.Sokol Žižkov228141482:173430
10.BK Kladno228141509:180530
11.Jiskra Domažlice223191421:178625
12.BK Příbram222201334:197724

U17 - Liga

Skupina A (ukončeno)
1.Sokol Vyšehrad222021792:113942
2.Slavoj Litoměřice222021771:125142
3.Válečníci Děčín221751574:118639
4.Levharti Chomutov221391465:127235
5.Tigers Č. Budějovice221391446:130135
6.Sokol pražský B2211111470:144133
7.Sokol Žižkov2210121542:145632
8.Thermia K. Vary - MS2210121417:143932
9.Kondoři Liberec2210121385:144232
10.Medvědi Tábor223191097:177125
11.BK Brandýs n. L.223191122:189825
12.BK Klatovy222201117:160224

U15 - Žákovská liga

Liga skupina A (ukončeno)
1.Lokomotiva Plzeň141311372:68627
2.Sluneta Ústí n. L.141221188:71126
3.Slavoj Tachov141131095:81825
4.Kondoři Liberec14771241:78421
5.Slavoj Litoměřice1468845:110320
6.BK Horejsek Děčín14410939:116618
7.BK Loko Plzeň B14212749:113816
8.BK Klatovy14113480:150315
Základní skupina B (ukončeno)
1.Synthesia Pardubice141401315:73328
2.Sokol Pražský141131163:90425
3.USK Praha14951017:88823
4.BCM Nymburk1486987:89622
5.Sluneta Ústí n. L.1468968:96320
6.Kondoři Liberec14410882:107818
7.Slavoj Litoměřice14311760:119117
8.BK Horejsek Děčín14113821:126015

U15 dívky - Oblastní přebor

Finále 1. - 3. (ukončeno)
1.BK Horejsek Děčín U15431223:1317
2.Slovan Litoměřice431196:1417
3.BK SLUNETA Ústí n.L. U1540492:2394
Základní část (ukončeno)
1.BK Horejsek Děčín U15161601068:44932
2.Slovan Litoměřice1688729:64824
3.BK SLUNETA Ústí n.L. U151688676:71324
4.ASK Lovosice1679764:67223
5.TJ ASPV Zákupy16115457:121217

U14 - Žákovská liga

Liga skupina A (ukončeno)
1.Sokol Pražský141311254:67027
2.BA 2006´ Roudnice n.L.141221164:70826
3.Tigers Č. Budějovice14861108:93022
4.BC Kolín1477954:93521
5.BK Děčín A1468716:97620
6.BA Sparta Praha1459785:80119
7.Baník Most1459938:103019
8.Sokol Vyšehrad14014476:134514
Základní skupina B (ukončeno)
1.Kondoři Liberec141311170:70827
2.USK Praha141221091:63826
3.BCM Nymburk141131169:70625
4.Sj. BK Litoměřice1486989:79022
5.Sokol Pražský1459969:93319
6.BA 2006´ Roudnice n.L.14410764:96818
7.BK Děčín A14212598:132216
8.BC Kolín14113644:132915

U12 - Oblastní přebor

Finále 4. - 6. (ukončeno)
1.BK SLUNETA Ústí n.L.431244:1877
2.BK Horejsek Děčín422194:2356
3.Slovan Varnsdorf413207:2235
Základní část (ukončeno)
1.Slavoj Litoměřice201821656:72238
2.BK Kondoři Liberec201551200:77535
3.BK REAL Roudnice n.L.201551260:86435
4.BK SLUNETA Ústí n.L.20713986:118127
5.BK Horejsek Děčín20416934:159224
6.Slovan Varnsdorf20119663:156521

U11 - Nejmladší minižactvo

Nejmladší minižactvo (ukončeno)
1.Slavoj BK Litoměřice121201053:20824
2.Válečníci Děčín B1293745:36521
3.Slovan Litoměřice A1284633:37420
4.Slovan Ústí n.L.1091584:28719
5.SLUNETA Ústí n.L.1275643:47319
6.BA 2006 Roudnice n.L.1275666:53419
7.BK Horejsek Děčín B1266515:54018
8.Baník Most1266559:60318
9.BK SLUNETA Ústí n.L. C1257432:58117
10.SLUNETA Ústí n.L. B1248337:71616
11.Slovan Varnsdorf1239561:59215
12.Slovan Litoměřice B1239166:68815
13.Levharti Chomutov12210380:71214
14.BK Teplice12210138:73914

U11 mix - Nejmladší minižactvo

Nejmladší minižactvo (ukončeno)
1.Slavoj BK Litoměřice121201053:20824
2.Válečníci Děčín B1293745:36521
3.Slovan Litoměřice A1284633:37420
4.Slovan Ústí n.L.1091584:28719
5.SLUNETA Ústí n.L.1275643:47319
6.BA 2006 Roudnice n.L.1275666:53419
7.BK Horejsek Děčín B1266515:54018
8.Baník Most1266559:60318
9.BK SLUNETA Ústí n.L. C1257432:58117
10.SLUNETA Ústí n.L. B1248337:71616
11.Slovan Varnsdorf1239561:59215
12.Slovan Litoměřice B1239166:68815
13.Levharti Chomutov12210380:71214
14.BK Teplice12210138:73914

U19 (kvalifikace) - Kvalifikace o extraligu

Skupina A (ukončeno)
1.Slavoj Litoměřice220160:1064
2.BK Děčín211110:1483
3.BC Vysočina20298:1142

U15 (kvalifikace) - Kvalifikace o ligu

Skupina A (ukončeno)
1.ŠSK při 3.ZŠ Slaný321212:1705
2.BK Horejsek Děčín321186:1505
3.Sluneta Ústí n. L.321162:1755
4.Sokol Vyšehrad303156:2213